zato što je tamo uvoz jaka stvar davanja mala i puno ljudi dovozi, dobrim autima je skinuta cjena jer ima fltonih koje su uvezli i koje su se prodavale za 4500€ i solidno izgledale, pa tko bi onda gledao neku skuplju
samo zapamti jedno dobar auto svugdje košta i u njemačkoj austriji švici pa i srbiji