0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Slažem se, ali interesa radi nakon svih upgrade i para želim znati točan rezultat.... Sent from my D6503 using Tapatalk
(Image removed from quote.)
Da i ovo je bilo na maloj uzbrdici ide ona jos....
Malo se bio gustati po kisi prvi put sa sperom... Shvatio da je p zero nero na prednjim kotacima mrtav za kisu (niti dvije pune sezone)...po suhom jos drze fenemenalno...