03-07-2020, 20:05:16

Autor Tema: Zadnja kočiona kliješta  (Posjeta: 5680 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Elvis051

• Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
  • Spol: Muški
  • ....
    • Rijeka,Croatia
Odg: Zadnja kočiona kliješta
« Odgovori #20 u: 16-04-2013, 21:34:03 »
zadnji klipovi na kočnicama se vračaju nazad zavidavanjem , znači klip ti ima utore u koje se stavi odgovarajuči alat i to se zavrne a ako nemaš taj alat(kockasto čudo od 60kn) onda moreš papagajkama ulovit klip i zavrtat ga (pripazi da ne oštetiš gumicu)
:thanks ,a dali trebam otvorit onaj sarafic za odzracivanje dok taj klip u sredini vracam ili ne.

Fiuman

• Gost
  • Trade Count: (0)
« Odgovori #21 u: 16-04-2013, 21:38:03 »
:thanks ,a dali trebam otvorit onaj sarafic za odzracivanje dok taj klip u sredini vracam ili ne.
ne al ako je zapečen onda otvori da lakše vratiš nazad

Offline alfa1600boxer

• Trade Count: (+8)
  • Pripravnik
  • **
  • 145 boxer
    • Pula
« Odgovori #22 u: 28-04-2013, 18:08:38 »
Trazio sam na forumu ali nisam nigdje nasao, naime imam problem, da li mi moze neko objasnit ili ako je uopce moguce izvadit ovu osovinu/ polugu gdje dolazi sajila? Mislim htio bi rastavit kljesta potpuno ali nije mi jasno ako se uopce moze skinut ta poluga?

(Image removed from quote.)

Da li mi netko moze pomoci, nakon reparacije i sastavljanja kljesta zadnjih s slike gore, nakon montaze na auto ne koce nikako, tj klip i sve radi ali nemaju sile dovoljne da mogu stisnut jako plocice, da li netko zna sta bi moglo biti.
Nesto sam krivo slozio

Offline fiatuno

• Trade Count: (+13)
  • Starosjedioc
  • Audi za svaki dan Fiat za vikend...
    • Velika Britanija - Zlobin
« Odgovori #23 u: 28-04-2013, 20:11:56 »
Da li mi netko moze pomoci, nakon reparacije i sastavljanja kljesta zadnjih s slike gore, nakon montaze na auto ne koce nikako, tj klip i sve radi ali nemaju sile dovoljne da mogu stisnut jako plocice, da li netko zna sta bi moglo biti.
Nesto sam krivo slozio
da si krivo slozio pustalo bi ulje
ozraci sistem
.....................