ja se ne slažem da je stilo kašeta naspram 159...možda je fiat uno kašeta naspram 159 al
stilo nije definitivno...
ja sam dugo vozio una, boja trule višnje i vrlo mi se sviđao izgledom, koji je motor bio više
ne pamtim ali mi je kao auto ostao u ugodnom sječanju.
nije bio neudoban,nije se kvario , baš ništa negativno ne mogu reći. prodao sam prijatelju i dan danas ga vozi bez ikakvih ulaganja osim redovitog održavanja .
tipo sam samo vozio i jedno vrijeme je taj auto bio vrlo popularan , ostavio je ugodan dojam na mene.
o kvarovima ne znam.
imao sam dugo i fiat brava 1.9 , toči ,servisiraj i vozi, još sam stalno točio lož ulje .
ali 159 je bar klasu dve iznad , što ne znači da su ovi auti bili loši u svoje vrijeme ali naravno da su noviji auti sve
moderniji i sa više opreme. ni za jedan taj auto ne mogu reći da je bio krš.