a jesi uporan, neznam koji ti dio nije jasan...naravno da nisi kompetentan jer nisi te aute imao bar po mjesec dana na korištenju pa da možeš iznositi studije ovdje, gonjaj šta bi reko odak 
vuci paralele s tom 164 šta voziš, tu bi sigurno bio vjerodostojniji
pa da sam ih imao mjesec dana onda bi mogao reć objektivno, a ovako mogu samo subjektivno

Ne mislim ništa loše o stilu, dapače, ali ga stavljat u isti kontekst sa 159 mi nema smisla, zato sam rekao da je kašeta...isto tako mi nema smisla uspoređivat 164-ku koja je par svjetlosnih godina iza 159-ke i koja je također kašeta u usporedbi sa 159-kom, druga je stvar što ju volim ali mi je nema smisla uspoređivat sa 159-kom.
Eto toliko od mene o ovome, neću više obećajem
