I tako, moja "agonija" se nastavlja. Sutra idem do Dugog Sela na dodatnu dijagnostiku, eventualni remap ... podigao sam danas auto kod mehaničara koji je zablindirao EGR. Softverski nije mogao ugasiti, pa stoga idem do Dugog Sela. Napravio sam dvadesetak kilometara danas i auto malo bolje trese nego inače (možda su ventili dobili na cilidru koji nije radio jučer ili je neka prljavština došla, tako nešto rekao mehaničar) ali da ništa ne može biti, nego da vozim auto malo, pa ako tako nastavi, morat ćemo rastavljati.
Uglavnom, tijekom tih 20km, upalila se lampica motora (EGR valjda) i jednom mi je ušao u safe mode dok sam ga stisnuo malo jače.
Sve bilo super i sad najednom agonija. Baš sam loše volje ...