Nešto me muči...
Probao sam u subotu vozit frendovu 147-icu sa istim motorom ko i u mojem Stilu (1.9 JTD sa 115 konja), i čini mi se da njegova 147-ica ide puno bolje, i u niskim i u visokim okretajima... On je rekao da je bio kod mehaničara sa autom i da su mu očistili neko crijevo koje je bilo skroz zaštopano, navodno da ide od nekog ventila ili tako nešto. Njegov auto ima 180 000 km, Stilo ima 130 000, jel moguće da je i kod mene to problem, da je to neko crijevo začepljeno?
Inače, sa Stilom nema nikakvih problema, ne troši ni ulje ni vodu, potrošnja se kreće između 5,5 i 6 litara, sve 5, samo mi se čini da ide dosta slabije od Alfe...