Tako je ispalo slucajno, donor je bio 1.9 jtd, i mogu da kazem da GTV dobro povuce sa ovim
motorom, jedino je mali problem sto je prednji deo kod GTV-a veoma skucen, i da je malo mesta
da ubacis sve sto treba ubaciti.
Kao prvo problem je bio intercooler, zatim hladnjak ne upada od JTD-a, posto je 2cm siri, pa sam
morao da ubacim od TS, sa produzenim cijevima, kao trece je tu i posuda za antifriz, onda je filter
zraka problem ubaciti zbog manje prostora, zatim posuda za pranje vetrobrana.... i tako.