05-06-2020, 10:31:14

Autor Tema: cijene velikog servisa  (Posjeta: 7073 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ivanov

• Član Alfa Kluba 1
  • Trade Count: (0)
  • Sa stažom
  • *
  • Spol: Muški
  • AR 156 1.8ts & AR 159 1.9 8v
    • Zagreb
    • NA-VI Objekti
Odg: cijene velikog servisa
« Odgovori #20 u: 06-01-2019, 14:36:40 »
Bok svima. Napravio sam manji servis pa izmjenio ulje i filtere. A sad bi voljeo zamijeniti zupčasti remen. Ima dva pitanja i bio bih zahvalan ako je moguce pomoci.
Zanima me dal je ok set zupčastog remena po cijeni od 553kn ?
Koliko bi otprilike kostao rad za zupcasti i kod koga napraviti tu u Zagrebu al da nije preskup?

Ups zaboravio sam napisati da se radi o AR159 1.9 8v
« Zadnja izmjena: 06-01-2019, 14:37:16 od Ivanov »

Online mareo

• Administrator
  • Trade Count: (+33)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • 156 1.9 Q2
    • Zgb
« Odgovori #21 u: 06-01-2019, 18:24:49 »
Bok svima. Napravio sam manji servis pa izmjenio ulje i filtere. A sad bi voljeo zamijeniti zupčasti remen. Ima dva pitanja i bio bih zahvalan ako je moguce pomoci.
Zanima me dal je ok set zupčastog remena po cijeni od 553kn ?
Koliko bi otprilike kostao rad za zupcasti i kod koga napraviti tu u Zagrebu al da nije preskup?

Ups zaboravio sam napisati da se radi o AR159 1.9 8v

...samo pazi, zamjena zupčastog remena tj. veliki servis za sobom povlači više radova - uz set zupčastog i set staznog remena (remen, natezač, rolica), pumpa vode, antifriz...

*ebo mene mali pas, kak' si? pa tak'...

Offline Ivanov

• Član Alfa Kluba 1
  • Trade Count: (0)
  • Sa stažom
  • *
  • AR 156 1.8ts & AR 159 1.9 8v
    • Zagreb
    • NA-VI Objekti
« Odgovori #22 u: 06-01-2019, 18:39:40 »
...samo pazi, zamjena zupčastog remena tj. veliki servis za sobom povlači više radova - uz set zupčastog i set staznog remena (remen, natezač, rolica), pumpa vode, antifriz...

Cijena seta zupcastog sa pumpom je pogledana na stranici autokreso, napomena jer je 33% popusta. U cijeni je remen,natezac,rolica,pumpa.
Antifriza imam uvijek i to onaj gusti odnosno koncentrat.

Klinasti je dobar ocito je promjenjen jer nije ispucan i ima mesa ako ga bas moram kupit sa natezacem zbog garancije il sta vise naravno da nije bed.

Jako dobro znam da to sve ako se radi komplet veliki servis samo materijal sa svim popustima nije ispod 1600kn bez rada. Ja krpam kako znam. Dosta toga radim sam a ono sta nemogu jer nemam blokatore prepustam majstoru jer sam procitao da se steze na neku oznaku i da je bolje prepustit majstoru.

Druga stvar klinasti si mogu i sam promjeniti u neko buduce vrijeme jer to i nije neki posao nategnut stavit i vratit ili zamjenit natezac a i znao sam bez alata vracat nazat uz pomoc pajsera kad ispadne na cesti a znalo se dogodit u proslosti heh ili ako bas nejde vozio se do doma jer nisam daleko bez alternatora i serva...
« Zadnja izmjena: 06-01-2019, 18:54:37 od Ivanov »