da se nadovežem na temu kad imam sličan problem, pokvarila mi se desna prednja pozicija i sad bih htio zamjeniti žaruljicu,kad skinem hubu iznad svjetala piše " opasnost visoka voltaža" ??? imam biznis opremu , te kolko znam xsenon svijetla, u rezervnoj opremi mislim da imam neke žaruljice,dali se tamo nalazi za poziciju žaruljica, te kako se mijenja žaruljica?
piše odvrnite staklo-plastiku kontra od sata da bi došli do žaruljice,ja sam probao svako prednje svijetlo na autu i nijedno se neda samo tako odvrnuti,dali moram poskidati one dodatne plastike oko svijetala ili jednostavno kako da sam zamjenim žarulju?
jel to komplicirano? zadnji put su me za svijetlo tražili 200 k,platio bi ja i sad ali radim komplet servis i imam grešku na kompjuteru,ne gasi mi se ona žuta enigine lampica i stalno dobivam poruku da moram u servis,tko zna kolko će me koštati sve ,pa bar nešto da zamjenim sam ako nije problematično i uštedim koju kunu!
hvala