dali ima neko slicnih iskustva sa iz naslova navedenim?
auto je 147ica i od kad sam je spustio sa Bilstein B12 setom ponekad zaskripi u desnom prednjem kotacu kad smotam ful lijevo kod kretanja, al ne jako
bio sam u servisu i kod drugog mehanicara takodjer, ali nista nisu nasli, tj. sve je stegnuto, nigdje lufta, nigdje se ne vidi tragovi struganja o blatobran itd....
mozda ce nekom nesto znacit da kad sam prije par dana bio kod mehanicara i digli auto, tj rasteretili kotace, nakon toga je skripa nestala, al eto opet se pojavila nakon par dana
hvala