15-12-2018, 22:43:01

Autor Tema: Alfu 75 2.5 v6 preporuke  (Posjeta: 8169 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

badzo

• Gost
  • Trade Count: (0)
Odg: Kupujem Alfu 75 2.5 v6 preporuke
« Odgovori #20 u: 09-02-2011, 21:43:15 »
ako je crvena manje će se kvariti  :funny:
manje hrda ako je crvena  :hehe: :hehe:

Offline dumpors

• Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • Spol: Muški
  • 147 1.9 JTD
    • Mostar, BiH
« Odgovori #21 u: 09-02-2011, 22:02:52 »
Pricali smo o crvenoj mislim,dugo je bila na parkingu napustena,rekao bih da nije ni u voznom stanju bila,imala je QV znak,nikad je nisam uspio uslikati nazalost. Prilicno dobro je izgledala,s tim da je lak otisao skroz,spremna za renoviranje.
Badzi sam pokazao sve vrline JTD-a ali on ipak zagrizao na 75,sta ti je reci ljubav.
Moje skromno misljenje je da je premlad za to auto ali ako je vec navalio :ok: QV
...and did you exchange a walk on part in the war for a lead role in a cage...

superfly tnt

• Gost
« Odgovori #22 u: 09-02-2011, 23:13:00 »
kad ce ako nece sada. ne valda kad bude starac. tad nek si kupi jtd-a

ako ima djetelinu onda je moguce da je QO. fini su to autici i dobro idu. nema teske branike kao america i kraca joj je getriba. i struja je nesto jednostavnija od americe.

samo nemojte palit aut prije nego provjerite distibuciju. desna remenica preskoci dok si rekao keks.

badzo

• Gost
« Odgovori #23 u: 10-02-2011, 01:01:45 »
Pricali smo o crvenoj mislim,dugo je bila na parkingu napustena,rekao bih da nije ni u voznom stanju bila,imala je QV znak,nikad je nisam uspio uslikati nazalost. Prilicno dobro je izgledala,s tim da je lak otisao skroz,spremna za renoviranje.
Badzi sam pokazao sve vrline JTD-a ali on ipak zagrizao na 75,sta ti je reci ljubav.
Moje skromno misljenje je da je premlad za to auto ali ako je vec navalio :ok: QV
ma sta cu za neke ozbiljne alfe nema se.Ova mi prilika upala ko kec na desetku.Jos se covjek misli prodati mi je ili ne ali javim vam ishod.Et otkrio mi je da ima i giuliu jednu ako se nevaram.Bit cete obavjesteni o radovima.Eto kad je preselim u sebe mogu se ponositi sto i ja vozim alfu...Pozdrav prijatelju
« Zadnja izmjena: 10-02-2011, 11:27:53 od badzo »

Offline dumpors

• Ovisnik o alfistima
  • 147 1.9 JTD
    • Mostar, BiH
« Odgovori #24 u: 10-02-2011, 18:38:21 »
ma sta cu za neke ozbiljne alfe nema se.Ova mi prilika upala ko kec na desetku.Jos se covjek misli prodati mi je ili ne ali javim vam ishod.Et otkrio mi je da ima i giuliu jednu ako se nevaram.Bit cete obavjesteni o radovima.Eto kad je preselim u sebe mogu se ponositi sto i ja vozim alfu...Pozdrav prijatelju
Sretno sto god da kupis :ok:

@superfly  lako je tebi govoriti kad imas motor i mehaniku u malom prstu, sto nije slucaj sa mnom, a ni s badzom ja mislim, osim da mu je taj komsija servisira na prijateljskoj osnovi. Ne kazem da se ona nesto mnogo kvari,ali ipak mislim da pristaje nekom sa malo vise mehanicarskog iskustva. Da se razumijemo i ja sam razmisljao o njoj dok sam je gledao na parkingu, kao drugo auto da mi bude ali zbog x razloga sam odustao od toga.
...and did you exchange a walk on part in the war for a lead role in a cage...

Offline z3kan

• Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • tipo 199,shiver 750
    • Zagreb
« Odgovori #25 u: 10-02-2011, 18:51:17 »
morate si onda bit dobri snjim  :da:
By Demons Be Driven

badzo

• Gost
« Odgovori #26 u: 10-02-2011, 18:53:40 »
Sretno sto god da kupis :ok:

@superfly  lako je tebi govoriti kad imas motor i mehaniku u malom prstu, sto nije slucaj sa mnom, a ni s badzom ja mislim, osim da mu je taj komsija servisira na prijateljskoj osnovi. Ne kazem da se ona nesto mnogo kvari,ali ipak mislim da pristaje nekom sa malo vise mehanicarskog iskustva. Da se razumijemo i ja sam razmisljao o njoj dok sam je gledao na parkingu, kao drugo auto da mi bude ali zbog x razloga sam odustao od toga.
Ma tek je na meni da ucim tu mehaniku i sve.Najbolje sa 75icom poceti..Koji su to X razlozi sto je nisi uzeo.:)

superfly tnt

• Gost
« Odgovori #27 u: 10-02-2011, 21:00:53 »
takav auto nemozes imat ako ne zelis naucit  ili ako si antitalent za mehaniku. mozes jedino ako imas deblji novcanik.

znaci workshop manual u ruke i listaj navecer prije spavanja. nije nauka ali ima caka koje nemozes znat pa cak i da si iskusan mehanicar. sve moje znanje je zapocelo kada sam odlucio radit generalku na svojem TS-u jer je prezivila sudar i ostala bez kilera i kako nije bilo zgodno tamo stajat i cekat policiju trebalo se maknut. nekih 5-6 km bez vode ( i bez prednjeg kraja)  :hehe:  . nakraju se ispostavilo da sam bezveze otvarao motor jer mu n ista nije bilo. no tako je sve pocelo i kada sam vidio kako je to jednostavno radio sam jos jednom istu stvar, pa onda i za druge itd itd. npr tek prosle godine sam prvi puta slagao sestaka. ucis dok si ziv.

badzo

• Gost
« Odgovori #28 u: 10-02-2011, 21:07:51 »
Ma ova malo starija auta i nisu toliko kompicirana.Imam malo i smisla oko mehanike ali tek sam pocetnik te prvi put ce mi biti alfa ikako pod rukom.Vidit cemo kako ce to sve ispasti.Imam iskusna majstora blizu sebe za svaki slucaj ako sta zapne.Nadam se da mi nece vise provesti u garazi nego na cesti ali vidjet cemo vrijedi rizikovati

superfly tnt

• Gost
« Odgovori #29 u: 10-02-2011, 21:11:02 »
nije uopce lose provest vrijeme u garazi , ali lose je ako auto stoji u garazi a ti neznas sta bi snjim.

badzo

• Gost
« Odgovori #30 u: 10-02-2011, 21:22:39 »
nije uopce lose provest vrijeme u garazi , ali lose je ako auto stoji u garazi a ti neznas sta bi snjim.
O tom ti i pricam.Prvo cu sa covjekom popricati,valjda jer mislim nece me zaj znam covjeka dugo.Vidit sa njim valja li ulagati u auto ili ne.Ipak 86 godiste..Vuce me neka zelja za tim autom i gotovo. :love3: :love3:

superfly tnt

• Gost
« Odgovori #31 u: 10-02-2011, 21:26:17 »
godiste je nebitno u toj prici. valja li slagat? ako silno zelis 75icu onda valja. finacijski ti se nece isplatit ali ces gustat jednog dana kad provoza. meni je najbitnije da nije pretrula. jezim se od limara jer to bas nisu normalni ljudi.

badzo

• Gost
« Odgovori #32 u: 10-02-2011, 21:31:39 »
U voznom je stanju vec sad.Ako sta bude oko motora on ce mi napraviti.A limarija nije najbolja.Na krovu se malo boja ogulila pa mozda prefarbam u crno a vec iznad tockova je nekad prije bilo hrde ali on je to vec kitovo i lakirao ali vidi se.Bit ce slika alfice i bit ce te o svemu obavjesteni o radovima,ulaganjima ...

Offline alfa75

• Sa stažom
    • Metković
    • Transaxle sekta
« Odgovori #33 u: 13-02-2011, 17:00:40 »
U voznom je stanju vec sad.Ako sta bude oko motora on ce mi napraviti.A limarija nije najbolja.Na krovu se malo boja ogulila pa mozda prefarbam u crno a vec iznad tockova je nekad prije bilo hrde ali on je to vec kitovo i lakirao ali vidi se.Bit ce slika alfice i bit ce te o svemu obavjesteni o radovima,ulaganjima ...

Ako su auta u Mostaru, mogao  bi se ja malo zaletiti, pa to pogledat...

superfly tnt

• Gost
« Odgovori #34 u: 14-02-2011, 00:29:13 »
badzo, bolje ti je da pokupujes sve jer kad ovaj dodje u posjetu sve cem vam pokupit.

Offline alfa75

• Sa stažom
    • Metković
    • Transaxle sekta
« Odgovori #35 u: 14-02-2011, 08:04:40 »
badzo, bolje ti je da pokupujes sve jer kad ovaj dodje u posjetu sve cem vam pokupit.

Ej, ajde odi na tečaj držanja za rukice!!     :batin

Trebat će ti !!!   :funny: