18-11-2019, 21:11:57

Autor Tema: Alfa GTV sicevi  (Posjeta: 27475 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alfanova

• Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
  • Spol: Muški
  • 159 TI & GTV TS
    • osijek
Odg: Alfa GTV sicevi
« Odgovori #80 u: 25-05-2019, 14:42:57 »
Vidio sam svega ugurano u GTV, ali sve to ti izgleda nakaradno i preveliko. GTV kabina je izuzetno niska i klaustrofobična, sve navedene Alfe su kao autobus za nju. I istina je da originalna sjedišta nisu najbolja, ali nisu niti tako loša da od njih treba odustati. Moje iskustvo je da ih se isplati modificirati u nekoj dobroj radionici. Meni je to radio SKD u Pobrima kraj Rijeke. Nakon što se otvore bočnice, mogu se lijepo izvući u dobru školjku i onda to na kraju bude vrlo dobar (4).

Inače, za moj račun najugodnija sjedala od svih Alfi ima GT... bolja i od 147 i 156 i 159 i Brere...

(Image removed from quote.)

(Image removed from quote.)
Ma meni su OK sjedala iz GTV, ali su mi premala, preniska. Znači cijela glava mi strši iznad naslona za glavu, mislim da je to loše po sigurnost, ako dođe do neke pa i najmanje nesreće. Isključivo zato pitam.
« Zadnja izmjena: 25-05-2019, 14:43:48 od alfanova »
"...GTV's are Toys, Toys get put back in the box for the next time to be played with, Doesn't meen they have to be thrown out or given away..."

Offline Paso

• Član Alfa Kluba 7
  • Trade Count: (+1)
  • Starosjedioc
  • *
  • Spol: Muški
  • GTV 3.0, GT 1.9, 159 1.9 TI
    • Zaljev, Rijeka
Odg: Alfa GTV sicevi
« Odgovori #81 u: 25-05-2019, 16:14:25 »
Jel se moze popraviti nagib dica, sta se savije unutra, moj je katastrofa

A sve se može u konačnici popraviti, samo naravno da to ima cijenu. Moja sjedala su bila kao nova, ali sam išao to napraviti jer su mi bočnice bile premalene, plesao sam u sjedalu. U mom slučaju nisu radili napamet, nego sam išao na jednu probu i složili su meni po mjeri.