28-05-2024, 11:27:15

Autor Tema: Giulietta TS-bijela ljepotica  (Posjeta: 19178 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Igica

• Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • Spol: Muški
  • Alfa 146
    • Varaždinske toplice - Varaždin
Odg: Giulietta TS-bijela ljepotica
« Odgovori #150 u: 06-05-2010, 14:57:23 »
Ima kaj novog tu :?:

Offline Uzzy

• Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
    • Solin
    • GTV
« Odgovori #151 u: 06-05-2010, 15:09:24 »
Franje je reka limaru da nije prisa  :hehe: :hehe: :hehe:

fjs

• Gost
« Odgovori #152 u: 06-05-2010, 20:38:50 »
Franje je reka limaru da nije prisa  :hehe: :hehe: :hehe:

Ilitiga u prijevodu, dok se ne rješi sva muka oko GTV-a do kraja, bijela ljepotica ima status japanske djevice gđice. Nikotaka...

Offline RUDI-ZD 75

• Sa stažom
  • -Alfa Romeo 75 3.0 V6 EVOLUZIONE
    • Zadar-grad Alfi!!
« Odgovori #153 u: 08-05-2010, 12:17:46 »
-samo naprid..........nemoj da puno stoji!!!  Ka moje.......... :da:
Uvik samo bokom...
-Alfa Romeo 75 3.0 V6 EVOLUZIONE     -Alfa Romeo 75 2.0 TS x2   -Alfa Romeo 75 1.6i.e.   -Alfa Romeo 156 SW Sport   -Vespa PX200  x2

Offline Uzzy

• Ovisnik o alfistima
    • Solin
    • GTV
« Odgovori #154 u: 12-11-2010, 13:17:12 »
Ko je reka da se ne radi,bit ce krasan beli stojadin,spec s  :hehe: :hehe: :hehe:

Offline .:PERZA:.

• Ovisnik o alfistima
  • idem pjeske
    • Split
« Odgovori #155 u: 12-11-2010, 13:53:23 »
a to je ta  :sad:, auto je stalo u kastelima u dvoru di ima jos jedna 164 3.0 v6 i ja svaki put bi prosa i
sta  sa strane pogleda auto i jednaput u noci san ima aparat pa udrija koju sliku  :ok:
iskreno mislija sam da je neka "nova" isplivala i nada se da cu otic pregovarat sa vlasnikom da mi je proda
(jel jedino mi tako auto igra ulogu da ima papire i rastavljeno sa kompletnom limarijom) i ja unatrag tjedan - dva
kažem starome da odemo pitat ljude koji žive u toj kuci ka koja je shema sa autom da znam na cemu sam  i  nakraju skoz drugi rasplet
, auto bijase ka i sve Giuliette u dalmaciji ,naravno par komada u vlasnistvu frane a par u vlasnistvu uzzy-a    :ok:  :clap2:
sretno sa daljnom realizacijom  :ok:
QV  Ja po kočnici, kočnica ne radi! Ja po ručnoj, ručna ne radi! Ja u kiosk, kiosk radi!! QV

Offline GTzadar

• Ovisnik o alfistima
  • Gt 1.9 jtdm
    • Zadar
« Odgovori #156 u: 12-11-2010, 13:54:45 »
a to je ta  :sad:, auto je stalo u kastelima u dvoru di ima jos jedna 164 3.0 v6 i ja svaki put bi prosa i
sta  sa strane pogleda auto i jednaput u noci san ima aparat pa udrija koju sliku  :ok:
iskreno mislija sam da je neka "nova" isplivala i nada se da cu otic pregovarat sa vlasnikom da mi je proda
(jel jedino mi tako auto igra ulogu da ima papire i rastavljeno sa kompletnom limarijom) i ja unatrag tjedan - dva
kažem starome da odemo pitat ljude koji žive u toj kuci ka koja je shema sa autom da znam na cemu sam  i  nakraju skoz drugi rasplet
, auto bijase ka i sve Giuliette u dalmaciji ,naravno par komada u vlasnistvu frane a par u vlasnistvu uzzy-a    :ok:  :clap2:
sretno sa daljnom realizacijom  :ok:
:hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
.... sempre gilles ....

Offline Uzzy

• Ovisnik o alfistima
    • Solin
    • GTV
« Odgovori #157 u: 12-11-2010, 13:57:58 »
Ako neko vidi koju Giuliettu na podrucju Dalmacije nek se javi meni na 095 897 6407 za detalje  :funny: :funny: :funny:

• Ovisnik o alfistima
  • idem pjeske
    • Split
« Odgovori #158 u: 12-11-2010, 14:00:59 »
Ako neko vidi koju Giuliettu na podrucju Dalmacije nek se javi meni na 095 897 6407 za detalje  :funny: :funny: :funny:

dogovoreno  :hehe: :craz ajde sad, ako ima koja da nije udarena nije bitno jel trula
samo da nije udrena i da ima svu limariju te vecinu djelova i najjvažnije da ima papire može i na PP
Hvala  :ok:
QV  Ja po kočnici, kočnica ne radi! Ja po ručnoj, ručna ne radi! Ja u kiosk, kiosk radi!! QV

Offline sale 75

• Trade Count: (+4)
  • Ovisnik o alfistima
  • 156 JTDm Q2
    • aljmaš
« Odgovori #159 u: 12-11-2010, 14:10:32 »
imaš jednu na njuškalu kompletnu sa lošijom limarijom za 500€ i petra zna za jednu sa limarijom u nepoznatom stanju za 600€

• Ovisnik o alfistima
  • idem pjeske
    • Split
« Odgovori #160 u: 12-11-2010, 14:15:03 »
imaš jednu na njuškalu kompletnu sa lošijom limarijom za 500€ i petra zna za jednu sa limarijom u nepoznatom stanju za 600€

ma nebi ja ni gleda te auta (koga ja lažem)   :hehe: ali kad me Superfly tnt provoza u onome autu jednostavno
se rodilo to nesto ,a GTV6 ce doc samo je pitanje vrimena tj potpisan je ultimatum
 tako da ako di naleti neka pristojna julka zasto ne.  btw secesija je  :craz pa mi to otežava daljnu realizaciju   :ok: nigdi mi se ne žuri  :song:

fjs

• Gost
« Odgovori #161 u: 12-11-2010, 14:37:24 »
A i T84 je  dalje još u nemilosti sa nepoznatom sudbinom krajnjom i vlasnikom  :hap:

Offline Uzzy

• Ovisnik o alfistima
    • Solin
    • GTV
« Odgovori #162 u: 12-11-2010, 14:40:50 »
Perza dogovori se sa Franom za T84,ja podsvjesno jedva cekam da ga neko otra i skrati mi muke

• Ovisnik o alfistima
  • idem pjeske
    • Split
« Odgovori #163 u: 12-11-2010, 15:12:39 »
Perza dogovori se sa Franom za T84,ja podsvjesno jedva cekam da ga neko otra i skrati mi muke

dogovorit cemo se , samo ponavljam trenutno je secesija i da sam potencijalni kupac morat ce sacekat  :ok: :mahm

fjs

• Gost
« Odgovori #164 u: 12-11-2010, 15:48:50 »
dogovorit cemo se , samo ponavljam trenutno je secesija i da sam potencijalni kupac morat ce sacekat  :ok: :mahm

možeš i na rate na godinu dana  :da:

Offline Uzzy

• Ovisnik o alfistima
    • Solin
    • GTV
« Odgovori #165 u: 12-11-2010, 16:20:50 »
možeš i na rate na godinu dana  :da:

Ponuda koja se ne odbija  :ok:

Offline z3kan

• Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • Caponord 1200, 156 1.8 ts
    • Zagreb
« Odgovori #166 u: 12-11-2010, 16:56:58 »
nemoš hrđu od sprintice imat bez nekog transaxla za slagat ... ostavi se škole reci starcima odo ja u sektu i na dobrom si putu da ti secesija postane prijatelj  :hap:
By Demons Be Driven

• Ovisnik o alfistima
  • idem pjeske
    • Split
« Odgovori #167 u: 12-11-2010, 19:53:06 »
nemoš hrđu od sprintice imat bez nekog transaxla za slagat ... ostavi se škole reci starcima odo ja u sektu i na dobrom si putu da ti secesija postane prijatelj  :hap:

:funny: :funny:
oo ne nikako tek sam upisa faks a ultimatum zvani GTV6 je taj ukoliko dam prvu godinu faksa bilo parcijalno ili
ne otac ce se pobrinit i o svom trosku nabavit gtv6 kao nagradu za tu godinu faks  :ok:  :love3: to se zove nemoralna ponuda
 tako da mi je faks sad na prvome mistu  a i triban sprinta privodit kraju pa cemo onda detaljnije razgovarat  :ok:
nežuri mi se nece sekta nigdi pobic , jedino može sve aute porazbijat tako da nece vise bit sekte i sektasa  :funny: :hehe:

• Ovisnik o alfistima
  • idem pjeske
    • Split
« Odgovori #168 u: 12-11-2010, 20:03:42 »
tata ima para viska  :hap:

decki neki nikako da shvate da tranaxle da je pravi i kako treba mora se uloziti pun kurac, TO NIJE JEFTIN AUTO, mozete si kupiti jedan za 100EUR da vam trune u dovristu, ali da bi se vozili, bacali dupe i sl... ma ce biti iskrcavanja para, za te pare si kupis 156 da biras  :da:

tko ne vjeruje neka proba  :ok:

nema tata para u tome je i poanta ja nisan ka ekipa koja kupujete aute u sta boljem stanju(iako ni ja nebi ima nista protiv ali neman milioncic )
 to auto je rupa bez dna ja kupujem ono sta nitko nece i po veoma maloj cijeni i u to posli uložin svoj trud ,rad , želju , volju
tako da auto kad dođe dođe i naravno da nece bit ko da je doslo sa modne piste bit ce nikakvo al pomalo ce se dovest do kraja  :ok:

• Ovisnik o alfistima
  • idem pjeske
    • Split
« Odgovori #169 u: 12-11-2010, 20:31:13 »
ajd dobro, mi to sve nismo prosli pa ne znamo, evo ti zekana najfriskiji primjer, pingaj ga pa raspravite na pp
kad sam rekao pun q... para onda sam mislio samo na pare koje ces izkrcati za djelove i materijal, tu sam podrazumjevao da ce rad biti FoC

kad to sve slozis, podvuces crtu i vidis koliko si para, vremena, truda ulozio u auto ispada da je najisplatljivije kupiti gotovu slozenu, provjerenu...nije Vanja glup kaj je uzeo Mikinu crvenu

pa ja nigdi nisam spomenuo da je netko glup , auto želim sam slagat od zanje do prve vide zelim se toliko izjeba** oko toga
da nakraju to znam cijenit , uostalom koliko komada u HR ima a da valjaju (da niti jednu netreba radit ) GTV6-ca ?? ako imaju 2 opet dobro a ta da imaju paprenu
cijenu koje je razumljiva.. a ja ovako kupin neku skovacu sredin je limariju i onda od dijelova sta mi triba oden na otpade u italiju i nesto internet i skupi se
nekažem da to nije projekt koji nenosi novac al ja to mislim sam radit koliko god budem moga jer me to veseli i jednostavno sam se nasao u tome
. uostalom govorimo o Futuru tako da nitko nezna kako ce bit, ako bog da da za 2 godine zaplovim onda mislim da mi ni novci nece bit problem, al to se zove san jedne ovce . grdi posaljem ti PP za 2-3 godine pa cu ti sve detaljno objasnit  :ok:

Offline miro

• Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • benzinac
    • podstrana split
« Odgovori #170 u: 12-11-2010, 20:45:37 »
pa ja nigdi nisam spomenuo da je netko glup , auto želim sam slagat od zanje do prve vide zelim se toliko izjeba** oko toga
da nakraju to znam cijenit , uostalom koliko komada u HR ima a da valjaju (da niti jednu netreba radit ) GTV6-ca ?? ako imaju 2 opet dobro a ta da imaju paprenu
cijenu koje je razumljiva.. a ja ovako kupin neku skovacu sredin je limariju i onda od dijelova sta mi triba oden na otpade u italiju i nesto internet i skupi se
nekažem da to nije projekt koji nenosi netraži novac al ja to mislim sam radit koliko god budem moga jer me to veseli i jednostavno sam se nasao u tome
. uostalom govorimo o Futuru tako da nitko nezna kako ce bit, ako bog da da za 2 godine zaplovim onda mislim da mi ni novci nece bit problem, al to se zove san jedne ovce . grdi posaljem ti PP za 2-3 godine pa cu ti sve detaljno objasnit  :ok:

podržavan  :ok: :ok:

ja san radija pickup iz gušta i nisan se pita koliko triba novaca; ako može - može, ako nemože - nemože
« Zadnja izmjena: 12-11-2010, 20:48:37 od miro »

Offline miro

• Ovisnik o alfistima
  • benzinac
    • podstrana split
« Odgovori #171 u: 12-11-2010, 21:14:20 »
ti biće misliš da smo makli, ali tako izgledamo  :ok:

Offline pingo

• Član Alfa Kluba 8
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • 156 sw & 33 serija 1
    • kamen/split
« Odgovori #172 u: 12-11-2010, 21:17:53 »
Triba si rec Isusov križni put   :hehe: :hehe:
Prijatelja mozes odgurnuti:
a. rukama b. djelima
Ova druga varijanta je za cili zivot

Offline Isus

• Trade Count: (+9)
  • Ovisnik o alfistima
  • 156
    • ZG Pešča
« Odgovori #173 u: 13-11-2010, 01:12:40 »
jel' me netko spominjao?  :craz :craz :craz
Kockasti auto, najbolji auto.

Offline GTzadar

• Ovisnik o alfistima
  • Gt 1.9 jtdm
    • Zadar
« Odgovori #174 u: 13-11-2010, 07:54:08 »
nekažem da to nije projekt koji nenosi novac al ja to mislim sam radit koliko god budem moga jer me to veseli i jednostavno sam se nasao u tome
Nije sve u novcu.....a svi znamo onu ''gušti se plaćaju''  :da: :da:....zato  :ok:
.... sempre gilles ....

Offline z3kan

• Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • Caponord 1200, 156 1.8 ts
    • Zagreb
« Odgovori #175 u: 13-11-2010, 08:31:32 »
kad daš prvi ispit .. samo starom reci "jel skupljaš pare?"
kad ih položiš pol u indexu da pišu ocijene dođeš starom "evo oglasnik študiraj"
kad to ostane jedan ispit do prolaska godine onda dođeš do starog i veliš "www.alfa75.net"
kad padneš zadnji ispit sjeti se koliko si starog maltretiro i kako će te stari namlatit kad dođeš doma  :funny: :funny: :funny:
By Demons Be Driven

Offline Isus

• Trade Count: (+9)
  • Ovisnik o alfistima
  • 156
    • ZG Pešča
« Odgovori #176 u: 13-11-2010, 08:44:51 »
kad ih položiš pol u indexu da pišu ocijene dođeš starom "evo oglasnik študiraj"
kad to ostane jedan ispit do prolaska godine onda dođeš do starog i veliš "www.alfa75.net"
kad padneš zadnji ispit sjeti se koliko si starog maltretiro i kako će te stari namlatit kad dođeš doma  :funny: :funny: :funny:
:funny: :funny: :funny: :funny: :funny: :care :care :care :care
Kockasti auto, najbolji auto.

Offline GTzadar

• Ovisnik o alfistima
  • Gt 1.9 jtdm
    • Zadar
« Odgovori #177 u: 13-11-2010, 09:01:27 »
:smijeh :smijeh :smijeh :smijeh :smijeh :smijeh... :care :care :care
.... sempre gilles ....

• Ovisnik o alfistima
  • idem pjeske
    • Split
« Odgovori #178 u: 13-11-2010, 13:01:28 »
predpostavljam da znas koja je ovo klasa  :hap:

ova prva klasa ti je Laser 4.7 a ovaj do njega ti je optimist , jebiga trenira san jedrenje  :song:  :ok: :)

:hehe: :hehe:
nebrini dat cu sve od sebe triba mi 43 ects-a a kompletna godina je 60 njih tako da 17 mogu parcijalno prinit u drugu
godinu , ekipa obavjetit cu vas detaljnije tamo 15.09.2011  :ok:   :song: do tada mirno more  :drive:

daj neka doleti neki policajac (citaj moderator ) i neka ove postove odvede na vjecna lovišta , otisli smo u debeli  :off

Offline Uzzy

• Ovisnik o alfistima
    • Solin
    • GTV
« Odgovori #179 u: 14-11-2010, 01:06:10 »
U mojim temama je  :off pozeljan  :hehe: :hehe: :hehe: