Ma ništa ispod 75Sha se neda tokariti. Bar ne precizno.
Dobro, a šta točno se planira dobiti s PU nosačima? Trajnost?
Ovaj dio da ne prenosi vibracije, ako kažeš da je isprobano onda super. Ali moraš znati da taj PU od 55ShA, baš i neće trajati kao onaj od 85+ ShA. Zato i pitam što se točno planira dobiti...
Wow efekt neće izostati ako budu žarko crveni 

bez brige bit ce u svim duginim bojama i to žarkima
A planiram dobiti jednako učinkoviti a trajniji PU nosac motora.
Zašto misliš da neće trajati isto ko i onaj od 80Sha?
OK, ne velim da će mi iz prve uspjeti, vjerojatno će biti zezanja, al svašta sam uspio napraviti, pa vjerujem da ću i ovo. Pogotovo zato što danas imaš sve "off the shelf" proizvode kojima ne treba nit vakuum komora za degassing nit slično.
Zamješaš, naliješ u kalup i voila! Pouzdana konzistentna tvrdoča.
A bit će kemijanja sigurno...
Možda ću morat ga izlit od 75 Sha pa mijenjat oblik, bušiti, tanjit ga na nekim mjestima da bi isto radio i tako....
Ugl, budem vidio. Napravit cu DIY temu, pa te očekujem tamo kao stručnog savjetnika.

@admin - može ovo u neku drugu temu o nosačima, ak nije problem. Ošli smo skorz