Mislim ok je da se čovjek raspita kad kupuje auto, ali kolega @drAnte ti si dosad toliko mišljenja promjenio, toliko pitanja postavio, pa sa 159 prešo na 147, pa čovječe sjedi u jedan od tih auta koji te zanimaju, imaš ih u oglasniku preko 200, isprobaj ga i bok, a ne kao da kupuješ svemirski brod.
Svaki auto ima neku manu, ali ovoliko cjepidlačenja nisam u životu vidio, jao si ga onome kome ti dođeš gledat auto :hehe:
I dobro ti je rekao kolega prije mene, za sva ta pitanja imaš odgovore po forumu, koristi malo tražilicu a ne za svako pitanje po jedna tema :rolll: