ista je, mislim možeš ti stavit i da je manja... radil ju je u dubrovniku kod prijatelja što ima grafički studio... nažalost čovjek je pokojan... tako da više to nemože nabavit... al on se osiguro, napravil mu je jedno 10 takvih tablica... jer one kroz neko vrijeme znaju ispucati ili se netko igra pa hoče skinut naljepnicu ali i kod pranja u praonici nakon godinu dana se to zna zeznuti....
naravno to nije legalno tako da jedino nać nekog prijatelja koji ima grafički studio pa da napravi ili naći nekoga tko je voljan to napraviti, ali u večini slučajeva se nitko ne želi igrati sa takvim stvarima...