29-05-2020, 02:55:02

Autor Tema: Nesto slika iz Marofa, cp s transaxle foruma  (Posjeta: 7050 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Igica

• Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • Spol: Muški
  • Alfa 146
    • Varaždinske toplice - Varaždin
Odg: Nesto slika iz Marofa, cp s transaxle foruma
« Odgovori #20 u: 24-01-2011, 23:14:46 »
ma da, to je u pocetku trebala biti kao karting i supermoto staza ali je malo presiroka pa kao za aute... steta sta nije napravljena kako spada pa da bude il za aute ili za kartinge.. ne kuzim ako radis stazu zasto je ne napravis visenamjesnski nes ti hrvatskog auto moto sporta..

Ostalo viška asfalta kad su radili zaobilaznicu. Tamo su ga skipali, došla ekipa i zagladila ga kak im je pasalo...

AlfaRI

• Gost
  • Trade Count: (0)
« Odgovori #21 u: 27-01-2011, 21:03:48 »
A nije baš tako što se gradnje tiće ali Rauš je stazu prvenstveno radio zbog kartinga pošto pun kufer ekipe dolazi iz SLovenije, Austrije, Italije kod njega na stazu a i dosta natjecanja se odvija kod Rauša. Naravno supermoto motori su tu uvijek prisutni ako ništa drugo zbog Dejana Opeta koji je jedan od najboljih vozača supermota danas. Onda moji dobri prijatelji dečki iz Motopulsa testiraju svoje motore, Đuro dovede svoj Porsche klub i tako. Ima dosta prometa na stazi.

Istina je da su nam nakon toga zabranili dolazak na stazu jel su se našli određeni ljudi koji su unatoč našim molbama da ne rade pizdarije na stazi, pogotovo žuta čuning calibra is mislim da je bila osječka rega. U biti on je zeznuo sve jer je razroval veliki dio travnjaka kod starta. Naravno Rauš kad je vidio kaj se napravilo je popizd... i odtkantal sve automobile. U neznam koliko navrata bio sam kod njega doma, pričao sa njegovim sinom ali ništa. Sad se pomalo opet može na stazu ali traži polog od 10.000kn u slučaju da se na stazi napravi bilo kakvo oštečenje kao onda.

Staza je super za ganjažu, možeš se fino izludovat pa ako odletiš a brate ideš i pijesak ili zemlju. Nakon što sam sa Štefanićem odradio onaj event puhnulo me pa me i već duže vrijeme drži da pokušam opet nešto napravit. Idem za dva tjedan doma, čuo sam se sa Raušom pa da vidim kako diše.

Tko zna, možda uspijem pa Alfisti naprave susret i u mom zavičaju.  :care

Offline brijac

• Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • Spol: Muški
  • 159 SW 1.9jtdm
    • Donji Hrašćan
    • Alfa 159 SW
« Odgovori #22 u: 26-02-2011, 22:50:06 »
oče bit što od toga?

AlfaRI