02-07-2020, 07:36:59

Autor Tema: 156 .9 Ruži ventlacija  (Posjeta: 522 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline srele

• Trade Count: (0)
  • Sa stažom
  • Spol: Muški
  • GTV 2.0TS
    • Zagreb
156 .9 Ruži ventlacija
« u: 03-08-2008, 21:49:07 »
Danas  se vozikam s frendom u potrazi za nekom zgodnom terasom i u Malšnici prođem preko ležečeg policajca i odjednom mi počne ružiti ventilator za ventilaciju u kabini  :sad:. Zvuči mi kao da je ili pukao ventilator neko krilce) ili da je otpao s osovine. Zna li netko, ima li sisla da pokušavam sam "kemijati" po tome ili daradije odem do mehaničara.  Imam onaj CD s instrukcijama za servis, ali nije da sam previše vičan u šerafljenju po autu  :craz.
Ako ima netko savijet ili još bolje volje da z koju pivicu sami pokušamo raskopati, biti ću mu zahvalan. :mah: :mah:

P.S. mislim da se ventilator nalazi kod nogu suvozača.. tako nekako.

Ice man

• Gost
Odg: 156 .9 Ruži ventlacija
« Odgovori #1 u: 03-08-2008, 22:34:12 »
Nemoj it odma raskapat  :craz  :hehe:

Ostavi tjedan-dva, ak ne prođe onda treba it pogledati kaj ne štima :hap:

Offline srele

• Sa stažom
  • Spol: Muški
  • GTV 2.0TS
    • Zagreb
Odg: 156 .9 Ruži ventlacija
« Odgovori #2 u: 04-08-2008, 09:16:13 »
Palo mi je na pamet da mi je možda nekaj upalo unutra jer sam taman prije prao auto s miniwas-om.. Moram raskapati jer me živcira, a i toliko zapinje da stvarno jako ruži i toliko zapinje da potpuno blokira ventilator tako da uopće ne puše  :sad:.

Edit: Raskopao sam... izgleda da se od vibracija odšerafio eraf koji drži motor pa se sve skupa pomaknulo i ispalo izležišta. Namjestio sam, al sumnjam daće biti dugog vijeka. Potrgano je nekoliko pera i sada dosta buči od vibracija, a i šeraf je izglodao plastiku pa se jedva sdrži  :sad:. Bojim se da ću morati u servis, valjda će oni imati neko trano rješenje...

Ima li možda netko ispravan moror ventlatora  :craz ?
« Zadnja izmjena: 04-08-2008, 19:01:44 od srele »