Ma nu, prvi auto mi je bi R19, drugi Escort pa sedam 33ojki, sve od s1 1.3 do s3 16v koju sam prodao za nekih 800e pred 10ak godina.
Sad me opet uhvatilo da si pazarim jednu, u RH nema ništa, samo neke livadirice trule ko duša rvackih političata, a na Autscoutu i mobile.de nema nijedne (u pristojnom stanju) a da je ispod 6000e !!!