Dobro jesu i gumice na zadnjim vilicama malo popustile to je još ok, prednji ovjes je nov,
to cviljenje tj škriputanje dolazi najviše od zadnjih amortizera kad prelazim preko ležećih
i većih rupa, bio sam i na šokeru prednji na 40% zadnji amortizeri na 20%, i preko 200km/h
dosta pliva, nije zaljepljena ko prije uz asfalt, na 230 više ni ne idem