dama 166 što misliš za -30mm?
bi li imao kakvih problema kad bih spustio auto za -30mm?
kako ide na tehničkom i ostalo?
Na tehnickom problema nema, ako i skuze da je spustena (u sto cisto sumnjam :rolll:) kazes da je sport oprema i da je tako serijski... 
a ako to ne prodje, sta onda? koji bi bio legalan put??
Onda je isto kao u svakoj normalnoj zemlji.
)) Prijava novih dijelova (recimo amortizera), atest, placanje nameta, upis u knjizicu...
Nema sanse da to ne prodje...odakle da zna da ja nemam sport paket
:
po boji amortizera, federa, i broju amortizera, ali znam nasi nisu tolko daleko i Technicki naprijedni da znaju na kojem ce autu sta geladati. Sto nemislim na Kompetentnost itd. Svsabo gleda na spustanje prvo, i na one stvari koje nisu "Serija". Oni koji su na Technickom su tata mata za sve!! Tocno ce ti reci sta i kako!
Mislim da kod nas tolko na to ne gledaju sto je u redu jer su im bitni Sigurnosni djelovi, Bremse, Signalizacija itd.