07-07-2020, 21:42:53

Autor Tema: servis-kvačilo-cilindar-radilica-katalizator-što je sljedeće?  (Posjeta: 12478 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

ijuric

• Gost
  • Trade Count: (0)
evo me ekipo....ma nisam ja zaboravila izvjestiti nego sam cekala da vidim jel iđe il ne iđe...i ti zenico ne kritiziraj da sam vas zapostavila...di je meni izvješće o kvakama ...nastavak je taj da su promjenili taj vražji katalizator i sve složili i iako su obećali izmjerit kompresiju nisu to napravili, pa sam ošla drugdi i to je ok...prekontrolirala to šta je rađeno i sad je kaže drugi majstor sve ok (bila pred dva dana nisam sltigla ranije)...iako se meni čini da ipak taj auto ne ide ko prije...a opet možda su meni apetiti porasli otkad se tu tipkam sa čipiranim zvjerima pa kad vidim koja ubrzanja vi postižete, a meni onda filing koda vozim trabant.....majstor reče da se i njemu čini da je malo trom, ali ne vidi da bi bio neki razlog, da je sve ok složeno...e sad još mi ostaje da ga proba provozit netko s istim autom (1.6,  77 kw znaci onaj slabiji) pa da vidimo jel se i tomu čini da taj auto stoji :craz il ja brijem...a ako je stvar u mojim apetitima morat cu posegnut za nečim snažnijim (kad mi se ministar financija oporavi iz kome...)...ali ja još ključala ne bi, jer se još nisam opustila u potpunosti...hehe :love:

Offline Joke

• Ovisnik o alfistima
  • Spol: Muški
  • 164-2.0 TS,166-2.4 JTD,156-1.9 JTD, Ducato 2.8 JTD
    • Split
E to je već nešto. Nećemo mi još ništa ključat jer vrag nikad ne spava,ali mi se čini da će to na kraju bit u redu.  :da:
Oko kuće jedan auto i hrpa traktora...

zenica

• Gost
i ne treba ključat, nego sam konto da je već zaključano,  a vidim u potpisu tj. gdje piše auto koje vozimo, kod tebe upitnik, pa kontam šta je ovo.... neka neka nek je samo dobro, trebaš meni dat da je propušem :)

Offline Joke

• Ovisnik o alfistima
    • Split
Uuuuuuu, da je se ja dohvatim...  :hap:

ijuric

• Gost
haha dodji ni problem...al po stanju bolje polovice reklo bi se vise da brtvis no sto propuhujes...al ne znas dok ne vidis pa ti onda dodji...sad bi ja najradije skinula taj katalizator i stavila lonac pa da vidimo..a za drvece ionako nema spasa...a ako naseg mestra INSEKT ne vara bit ce sve ok :craz

zenica

• Gost
 :smijeh :smijeh

zenica

• Gost
mislio sam na nju alfu, a ijuric stvarno si zaista  :smijeh :smijeh

Offline Joke

• Ovisnik o alfistima
    • Split
Ja sam isto mislio na Alfu...  :clap:
Insekti kažu da je sve u redu za sad.  :wz

ijuric

• Gost
...slusaj vamo i kad dodjes nema ti ovog gas do daske 4 zmigavca i sredina ceste...i vamo ima za*eba...h okuka ko i u vas (opa.crtez ulaska u parking) pa ne bi valjalo...i teraj ta kola na more pa cemo propuhati :craz

zenica

• Gost
i onda kažu što smo mi muškarci bezobrazni, a vidiš na šta je ona mislila, a na šta mi  :craz

zenica

• Gost
dolazim na ljeto iza trogira, u .... poljica, da da

ijuric

• Gost
...alfu naravno....

Offline Joke

• Ovisnik o alfistima
    • Split
Sad ću vas sankcionirati za  :off , bjež tamo oboje radit nešto.  :blabla

zenica

• Gost
briši briši  :off treba nam neka brbljaonica ihihihihi

ijuric

• Gost
...zenico znas ti onu tamo lokalnu pjesmu.... kaaaaad zapiva mojaaa Mica iz Poljica, sa granciceeeeeeeeeee lisceeeeee opadaaaaaaaa ida j ne off topicirajte me opet cu nagrabusiti :craz

zenica

• Gost
jock, aj josko sorry nećemo više, idem u neku drugu, možda u viceve da koji pastiram  :craz

superfly tnt

• Gost
citam i ne vjerujem kakve se stvari dogadjaju  :sad:

zenica

• Gost
vjeruj brate vjeruj,

superfly tnt

• Gost
fala ti boze na gedorama i 75icama i sacuvaj me servisa i mehanicara.

zenica

• Gost
pridružujem se željama  :craz