17-11-2019, 12:32:07

Autor Tema: servis-kvačilo-cilindar-radilica-katalizator-što je sljedeće?  (Posjeta: 12325 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

ijuric

• Gost
  • Trade Count: (0)
nazalost nisam isla kod seba i opcenito saznah za razne stavri kad je vec bilo kasno :mad: buduci da zivim u ruralnom predjelu   ovdje se vise voze deutzovi, folcike i sl. pa nema majstora koji znaju i hoce radit alfe...cak ni neznam puno ljudi sta voze alfe i fakat nisam imala koga pitat da mi kaze e tu ti valja mala  :ok: i dok sam u ocaju trazila neku adresu di da potrazim pomoc (hvala na adresi bit ce mi potrebna :da: )naidjoh na vas i dok su mi ladje tonule bar sam se nasmijala tu i tamo  :craz sad znam sve di i kako al sad je kasno...ma isus ima pravo ali kako ostavit dosad ulupanih preko 20000 kuna i otic nekamo...odlucih da sutra vozim auto nazad i ne zanima me nista ocu auto ispravan i sa garancijama na cijelu masinu a posto se to nece desit morati ce biti duplerica sa naslovom ma meni je najzalije jer ja nakon ovog ne znam kako poslusat srce i uzet opet alfu (za jedno 10 god kad mi ministar financija dodje sa rehabilitacije :clap:...e da sam ju prodala u dijelove bi bolje prosla aaaaaaaa)...uglavnom sad je gotovo krece odmazda ma imam zivce konjske u fanj san trpežljiva mozes mi papar tuc na glavi  :batin ali kad mi prekipi onda je gotovo

Offline LOŠA

• Trade Count: (+22)
  • Ovisnik o alfistima
  • Spol: Muški
  • AR 146 TD, AR 156 JTD 16V M-JET, AR Brera 2.0 JTDM
    • BJELOVAR
Tu je očito da su u servisu zaje... stvar, krivo su dijagnosticirali kvar i popravljali ti ispravan motor. Sada sa ovom nebuloznom cijenom katalizatora od 11000Kn (koji će ti kao poloniti) sebi spašavaju guzicu, jer ti ta cijena katalizatora kao pokriva troškove koje si platila za popravak ispravnog motora...

Da kod nas ima nekakvog zakona takve blamaže im nebi padale na pamet, a naj idealnije bi bilo kad bi sad mogla odvesti auto u neki drugi sposobniji ovlašteni servis da to sve srede i onda ovima ispostaviti fakturu...

ijuric

• Gost
e da sanjam o tome nocima kad ne jer ne mogu spavati...ja ne znam da li se to opce moze napraviti da neki drugi ovlasteni raskopa i da ako ne valja moraju vratit pare...e al to ne bi nitko ni napravio jer im kasnije ovi mogu vracat kajle bar tako mislim :?:...vis da ni vjestaci nece da dodju jer imaju povlastice aaaaaa :vamp: dodje mi da se oblijem ko  od muke

Anton

• Gost
ajmo do darka ....098800209  :da:

idem i ja, nisam bio dugo  :craz

ijuric

• Gost
jel to tvoj broj il darkov :craz e ova pandurija sve zna  :pol: ic cemo os me slepat jer mi malo poskakuje pa ne znam ocul moc po uzbrdici do kastva :ling: e sto se tice izmjene dijelova kako objasnjavate da je mjenjana radilica, aksijalni lezajevi, pumpa ulja, a leteci nisu? Al zato katalizator ne smijes previse opterecivat jer evo sta se desi :mad: totalno

Offline Cube

• Starosjedioc
  • Alfa Romeo Spider 1.8 TS
    • Zagreb
jel to tvoj broj il darkov :craz e ova pandurija sve zna  :pol: ic cemo os me slepat jer mi malo poskakuje pa ne znam ocul moc po uzbrdici do kastva :ling: e sto se tice izmjene dijelova kako objasnjavate da je mjenjana radilica, aksijalni lezajevi, pumpa ulja, a leteci nisu? Al zato katalizator ne smijes previse opterecivat jer evo sta se desi :mad: totalno (Image removed from quote.)

Jel to trik pitanje :?:hap:
THE VARIATOR GANG

ijuric

• Gost
naravno...da je jednostavno ne bi pitala :?: ajde genijalci da vas vidim? Zenica gdje si od tebe očekujem idejno rješenja :craz

zenica

• Gost
 :redf: :redf: :redf: :redf: ne znam ja može bit svašta u svakom slučaju sretno  :craz

uno4sette

• Gost
jel to tvoj broj il darkov :craz e ova pandurija sve zna  :pol: ic cemo os me slepat jer mi malo poskakuje pa ne znam ocul moc po uzbrdici do kastva :ling: e sto se tice izmjene dijelova kako objasnjavate da je mjenjana radilica, aksijalni lezajevi, pumpa ulja, a leteci nisu? Al zato katalizator ne smijes previse opterecivat jer evo sta se desi :mad: totalno (Image removed from quote.)

a zasto nisu promjenjeni leteci  :craz

Offline Agneza

• Ovisnik o alfistima
  • Spol: Ženski
  • 147 1.9 JTDm
    • Zagreb
 :rolll:

fino ti u AC i lijepo ti njima reci ima da  auto izađe ko zmaj do 01.06. za 0 kn i pranje i poliranje iznutra i izvana i setom felgi i guma za grobnik  jer u protivnom će pola ovog foruma prilikom pohoda na Grobnik navratit u AC i da čujemo mi tu dijagnostiku  :batin  :batin :batin

šala mala, mada se i meni kosa na glavi diže od pomisli da opet idem tamo gdje su zeznuli ili mislim da su zeznuli, to je jedini način... Osim toga, koliko znam AC ima i svoje inspektore a sigurna sam i da se negdje moooora naći neovisni stručnjak (npr. neki koji vozi opel  :craz pa ne računa na popuste od AC-a). Jedino rješenje je ne da tražiš da ti poprave ovo ili ono već da auto ima biti popravljen u kompletu. I garanciju, nekakvu, barem na dijelove ti moraju dati!

Offline Isus

• Trade Count: (+9)
  • Ovisnik o alfistima
  • 164 TS
    • ZG Pešča
al opet 11 000kn za katalizator. Halo o cemu mi pricamo? Za benzince do i ukljucujci 2000kubika su u auspuh servisima oko 700kn. od cega je radem puna platina i oplocen dijamtima???
Kockasti auto, najbolji auto.

bbs36

• Gost
...u protivnom će pola ovog foruma prilikom pohoda na Grobnik navratit u AC i da čujemo mi tu dijagnostiku

e to je najbolje rjesenje  :alfisti:

« Zadnja izmjena: 11-04-2008, 18:24:53 od bbs36 »

bbs36

• Gost
...u protivnom će pola ovog foruma prilikom pohoda na Grobnik navratit u AC i da čujemo mi tu dijagnostiku

e to je najbolje rjesenje  :alfisti:

ijuric

• Gost
uffff e ovako...jedan komad mi je pomogao vezano za nesto al sad ne smijem o tome uglavnom odo kod Darka i unicu on je isto pitao sta i ti (trazi segrta si zainteresiran). Ostavih kola kod njega skinuo je katalizator i rekao da nije u super stanju, ali manje vise svaki iznad 50000 izgleda tako, otpadnu dijamati i izgubi sjaj. Nije mogao vidjeti donji dio bez da pili i rekao da je najbolje da vratim auto i nek to sloze, ako oni misle da je to. Sto se tice zvuka nije bio optimistican :song: ali kaze vidit cu kad promjne. Uzela auto i otisla u AC. Tezak i mucan razgovor i cak rijeci tipa sta smo vam mi krivi sta vam je auto u rasulu!!! E tu sam ja podivljala, bio je prisutan i serviser i rekoh sve kako je bilo koliko to traje i da su dijagnosticirali sve od prve (ako je to sve odjednom otislo) da sigurno ne bi isla na ovu varijantu i da ovo kraja nema ali da ce ga sada imati i da ostavljam auto i ne zanima me zelim ispravno vozilo. Takodjer sam rekla sefu servisa da mu radi njega to govorim da je covjek pogledao katalizator i taj zvuk mu nije bas uvjerljiv i nek radi sebe pazi i da auto ne vuce i kako je moguce da je to sve bilo ok kad je auto dopeljan i koliko je tamo lezao na parkingu se katalizatpr sam od sebe pokvario. Odgovor je bio da je oksidirao od stajanja. Da podsjetim isto je rekao i za cilindar kvacila koji je kao bio ispravan, ali kad su zamjenili kvacilo i i dalje nije sljakalo onda je bilo ipak je i cilindar zasusio se kod demontaze, a kad su stavili i to novo je rekao najprije da je mozda
greska u novom cilindru aaaaaaaaaa...uglavnom napisat cu bestseller, ali evo jednog bisera: kad sam iznosila po stoti put svoju kronologiju dolazaka serviser kaze vi jeste tvrdili da vam kvacilo propada mi kad smo gledali bilo je sve u redu ali vjerovali smo vam na rijec! Ja na to mogoh dodati jedino ovo: ja sam vam rekla da vozite taj auto to se dogadjalo povremeno, najlakse je uklonit kvar koji je konstantan, uostalom sta bi ja izmislila da mi propada kvacilo i dosla eto tako jer jako volilm boraviti u vasoj blizini! AAAAAA ovo su takve gluposti da ja to vise ne mogu ni sazeti u nesto sto ce normalnim ljudima bit razumljivo. I kad zenica (zmaj od bosne) koji je rjesio problem sa svojom ruckom nema odgovor na ovo onda ga nema nitko...Uglavnom suma je ta da je auto opet tamo i ja znam da kad se auto uzme da nece bit ok, a onda ide druga faza I'll be back...I da daju garanciju na ugradjene dijelove 2 godine, ali ne na citavu masinu, ali kao sto je buduci segrt uno zametio zasto nisu mjenjali  leteci i jos neke stvari za koje svatko tko i malo nes kuzi je rekao da su trebali mjenjati i sad to za sobom vuce x buducih kvarova na koje ja nemam garanciju...ukratko, sazeto ali bit se kuzi...

Anton

• Gost
prodaj auto      :craz ( ovo traje too long da bi imalo happy end )

onda u kivelu naruciti Mi To ili 147 maranello    :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

ijuric

• Gost
za ovo imas karmicu haha jel si lud pa jel vidis da mi je ministar financija umro morat cu da radiim nocnu :craz i umjesto sta me zezas odi mi saznaj onaj bitni podatak, odo fatat zavoje malo je osusilo cestu...

Anton

• Gost
...vidi, vidi.....

hmmmm.....paaaaaaa, da,da skup je katalizator

:song:

:craz
« Zadnja izmjena: 12-04-2008, 18:00:22 od Anton »

Offline Isus

• Trade Count: (+9)
  • Ovisnik o alfistima
  • 164 TS
    • ZG Pešča
srebrna slomljena strijela :smijeh:
Kockasti auto, najbolji auto.

ijuric

• Gost
niste normalni sad ce me svi zelat brisi tablicu ...em ti pandursku majcicu :pol: jao jao ne mogu vjerovat kakvi zbirovi...dal imas sta pametnije radit nego krstarit po autokomerc parkingu aaaaaaa jesi dobio zadatak...ja ovo ne vjerujem...reci cu samo jedno...bar su vratili motor pa ne izgleda ko suv :sad: antone za ovo cu ti uzet karmu i evo ti jedan :sado:  :craz

kiki-jarun

• Gost

ala a vidi bolida u pozadini...

« Zadnja izmjena: 12-04-2008, 18:03:58 od kiki-jarun »