12-07-2020, 14:30:54

Autor Tema: Alfa 164 nešto lupa u točku  (Posjeta: 3385 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

ijuric

• Gost
  • Trade Count: (0)
Odg: Alfa 164 nešto lupa u točku
« Odgovori #20 u: 12-04-2008, 09:25:05 »
e ovaj josko sve zna da si bar blize uzela bi te sa sobom da gledamo skupa kako mi se ekipa igra sa autom ...ti zenice napravi sve sta je covjek reko i tocno tim redoslijedom i sistemom eliminacije...a driftaj kad to provjeris....al sad vidjeh i da ti nesto ventilacija ne sljaka pa nemoj brate to bi moglo bit presudno za ovaj kvar i posljedice...ovdje si dobio sve naputke idem vidit sta ti je tom ventilacijom dal ti i to ima veze s ovom regulacijom da sve uguras u onu tuzbu za bosna ceste

Offline Joke

• Ovisnik o alfistima
  • Spol: Muški
  • 164-2.0 TS,166-2.4 JTD,156-1.9 JTD, Ducato 2.8 JTD
    • Split
« Odgovori #21 u: 12-04-2008, 13:47:18 »
e ovaj josko sve zna da si bar blize uzela bi te sa sobom da gledamo skupa kako mi se ekipa igra sa autom (Image removed from quote.)...ti zenice napravi sve sta je covjek reko i tocno tim redoslijedom i sistemom eliminacije...a driftaj kad to provjeris....al sad vidjeh i da ti nesto ventilacija ne sljaka pa nemoj brate to bi moglo bit presudno za ovaj kvar i posljedice...ovdje si dobio sve naputke idem vidit sta ti je tom ventilacijom dal ti i to ima veze s ovom regulacijom da sve uguras u onu tuzbu za bosna ceste (Image removed from quote.)

Khkhkhkh... Kolegica  ijuric je danas dobre volje.  :craz
Gibajmo odavde i ne zachatavajmo čovjeku temu.  :da:
Oko kuće jedan auto i hrpa traktora...

ijuric

• Gost
« Odgovori #22 u: 12-04-2008, 17:16:12 »
 :redf: :redf: :redf: pa ja ozbiljno i onda ovako :hap: aj pomozi meni njemu si to rjesio to je to sta si napisao nema sta drugo bit :sad:

zenica

• Gost
« Odgovori #23 u: 14-04-2008, 08:26:35 »
josko je legenda otkrio mi je kvar i na ventilaciji, a ovdje je definitivno otišo ležaj, to čujem kad se vozim, znam zvuk s*ebanog ležaja, sad mislim i da je otišo kinetički, to nek utvrdi ko bolje zna od mene :)

ijuric josko je stručnjak za 164  :ok:

ijuric

• Gost
« Odgovori #24 u: 14-04-2008, 10:16:52 »
je u pravu si citam sta rjesava ljudima zato ne mogu vjerovat da tamo di treba netko znati nema pojma, a covjek na daleko po tvom opisu (koji jest detaljan ali ponekad zbunjujuci :craz) tebi rjesi sve...car :ok:

Offline Joke

• Ovisnik o alfistima
  • 164-2.0 TS,166-2.4 JTD,156-1.9 JTD, Ducato 2.8 JTD
    • Split
« Odgovori #25 u: 14-04-2008, 10:18:25 »
Hvalite me, hvalite...  :pusi :hap: Dadoh vam po "život".  :da:
Oko kuće jedan auto i hrpa traktora...

zenica

• Gost
« Odgovori #26 u: 14-04-2008, 10:22:31 »
ja ti kažem kolega je kralj  :ok:  :pivo:

ijuric

• Gost
« Odgovori #27 u: 14-04-2008, 10:35:40 »
 :craz pa stvarno je tako...reci su samo ovo jest  :off ali ipak...ja da nisam slucajno saznala za ovaj portal ja bi bila totalno izgubljena...stvarno se tu ima svasta pametno (dobro i ono manje :)) za procitat i ima ljudi koji stvarno znaju sta pricaju i pravih doktora za alfice...svaki pocetak je tezak ali trudit cemo se i naucit valjda i mi ponesto od vas  :?: evo zenica vec posto sam svoj majstor :o000: i sad da te vise ne gnjavimo odi pomagat dalje unesrecenima sa istim zarom

zenica

• Gost
« Odgovori #28 u: 14-04-2008, 10:44:23 »
ev karma za ovo, inače sam bio sam svoj majstor uvjek i za sve, ono što ne baš ne znam ne diram, a o Alfama nisam imao pojma. kupi sam je prije mjesec dana, 11.04.2008 je bilo tačno mjesec od kako je kod mene, i nisam imo nikakvih problema, osim već navedenog ustvari ni sad nemam problema, kolega joskomilun mi je ono baš detaljno objasnio kako pregledat tu "famoznu ventilaciju" uradio sam kako je opisao i otkrio da je motor ispravan, :) , dalje je bilo lako, i evo sad i ovdje za gumu mi je napisao isto, čim dodje vikend radim po uputama, šteta što ranije nisam pročito moog sam za ovaj vikend to pogledat, ma nema veze ko čeka dočeka, tako i ti ijuric, nadam se da ćeš ubrzo sjest u svoju  :love: :love: alficu i krstarit cestama.
ovo je totalno  :off , al nema veze, bitno je da se problemi otklanjaju,  :ok: :ok:

PROMAJA

• Gost
« Odgovori #29 u: 20-05-2008, 23:49:48 »
evo kao što sam naslov kaže, nešto mi lupa u desnom točku. kad vozim i npr. uključujem s s glavne ceste na sporednu, normalno malo prikočim i skrećem LIJEVO i tad mi nešto lupi tamo, čim ispravim sve normalno.

Isto tako kad motam puni lijevi, nekako ružno skreće ko da gume ne vuče auto uopšte nego proklizuje. smotan je puni lijevi a auto ko da hoće pravo, čuje se ono ružno struganje i nekako ko da kleca teško je za opisat, al ako neko nešto zna nek piše.

To ti mali crnac buba unutra da mu daš vode!!!  :craz

zenica

• Gost
« Odgovori #30 u: 21-05-2008, 08:21:07 »
hahahaha, ma ebeš ga, možda hladi disk, znaš da crnci najbolje hlade  :smijeh

Offline Edy

• Učim polako
    • Zenica BiH