17-11-2019, 17:41:04

Autor Tema: ¾migavci u kvaru  (Posjeta: 10395 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Alfa-Dodo

• Gost
  • Trade Count: (0)
Odg: ¾migavci u kvaru
« Odgovori #20 u: 01-07-2010, 12:15:52 »
znači parkanje u hladu :hap:

Na¹ao releje ipak tamo lijevo dole ispod armature (pored osigurača) komada dva, samo neznam koji je koji jer su oba crna i iste verličine :rolll:
Ovo ispod volana gledao i meni se isto učinilo da ima neke veze sa ¾icama jer kad sam tamo čačkao proradilo je ali kako je prije samo od sebe malo radilo malo ne, nisam bio siguran jel to zbog malih zelenih ili zbog mog čačkanja  :craz

Offline mark

• Pripravnik
  • **
  • Spol: Mu¹ki
  • 159
    • K.Toplice
« Odgovori #21 u: 01-07-2010, 12:48:15 »
znači parkanje u hladu :hap:

Na¹ao releje ipak tamo lijevo dole ispod armature (pored osigurača) komada dva, samo neznam koji je koji jer su oba crna i iste verličine :rolll:
Ovo ispod volana gledao i meni se isto učinilo da ima neke veze sa ¾icama jer kad sam tamo čačkao proradilo je ali kako je prije samo od sebe malo radilo malo ne, nisam bio siguran jel to zbog malih zelenih ili zbog mog čačkanja  :craz

kad se malo pročačka uvjek radi. neko vrijeme sam vozio bez te plastike ispod volana, ono ak neradi, malo tam polupam i uvjek proradi, a sad sam si pustio mira od toga, večinom radi a kad neęe nema ¾migavca. po mojem je problem s nekim kontaktima tu kod volana kad je jako vruče u autu. neznam dal se taj dio kod volana zove automat ¾migavca, jer kad ¾migavci rade u tom dijelu se čuje ono tik tik. ko bi znao, auto u hlad i problem rije¹en  :) :)

muno

• Gost
« Odgovori #22 u: 23-03-2014, 20:09:56 »
imam problem sa ¾migavcima 147 prednji desni i zadnji lijevi mi nerade uopce znal ko sta je u pitanju
pozz

Offline magnifico

• Učim polako
  • Spol: Mu¹ki
    • Zagreb
« Odgovori #23 u: 13-02-2019, 17:06:33 »
Ja trebam promjeniti ¾arulju ¾migavca iza lijevo (AR 147), pa me zanima po¹to nisam do sad mjenjao ¾arulje iza na autu, da li trebam skidati far dolje ili mogu samo skinuti onu plastiku iznutra i zamijeniti ¾arulju? mo¾da je nekome smije¹no pitanje al bolje da pitam nego da se stresiram kasnije :D