"Veliku većinu ponude čini 1,9 jtdm snažan 150ks, koji nije puno lošiji,
ali jednostavno nije na tako dobrom glasu"
E, kad ovako nešto pročitam, na sreču moju ne kupujem više zbog takvog pisanja novine,
i "iskustava" dotičnih novinarčića, tlak mi skoči na tisuću

Ili sam pročitao na netu neki test za novu pandu, neki fiat, motor 1,4 nekih 90ks više-manje,
i odmah velikim slovima u najavi kao, auto je odličan a motor i nije tako loš

Znači već sa strane, neznam, neki podsmjeh, ljubomora, prc... u zdrav mozak,
a da se radi o francuzu, švabi, ne treba ni pisat.