Ako je kojim slučajem ovo za "učenje" bar djelomično moguće u praksi, onda si mogu misliti što je moja bella "naučila" od samog početka.
Kad sam je kupio, u AC-u su me izdašno snabdjeli s nekih 56 ml goriva. S tim sam se jedva dovukao, naravno minimalnom brzinom, do Inine pumpe u susjedstvu. Skoro da sam trebao krivudati po cesti kao u Formuli 1, da iscijedim zadnje kapi.

A kad sam se s pumpe uključivao na glavnu cestu bio sam "malo" iznenađen skromnom količinom preglednosti straga i bočno, pa mi je za taj manevar trebalo prilično vreeeeemena.
I sad, ako je taj ECU i dio pametan od onog što se o tome da pročitati onda bi već na pumpi započeo sa mnom otprilike ovakav razgovor:
ECU: Zašto nisi u dodatnoj opremi naručio i kuku za vuču (prikolice)?
Ja: Nema to, a i što će mi kuka!?
ECU: Pa za
kućicu. Kad
pužeš!

: