Evo konačno promijenjeno, čekao dijelove, jučer nisam bio doma tak da tek danas promijenio. Uglavnom imao sam s lijevim kotačem malo problema jer mi je klipić zacvikao prilikom prešanja čeljusti. Ipak skužio sam o čemu se radi, poravnao ga i onda dalje bez problema. Drugi kotač bez problema. Uglavnom malo je klipić na lijevom oštećen kad sam skinuo gumicu al ide bez problema tako da se nadam da ne bude štekao. Druga stvar koja me iznenadila je to da je netko od vlasnika prije mene izgleda pokidao one žice što pokazuju kad su pločice istrošene jer kad sam skidao stare nigdje nisu bile spojene odnosno žice sa pločica su bile porezane, tražio sam konektor na glavčini međutim nema ga, moguće je čak da ga i tvornički nemam. Tako sam i ja na novim pločicama odrezao žice i montirao ih tako.
Stari disk bio je debljine 0,9 cm, a pločice su bile mrtve do kraja.
Novi diskovi su Textarovi, a pločice Jurid.