Kolega Mladen,
vozimo isti auto, moja je 2006. godiste... muci me rad mjenjaca koji se cuje,kao rad sajli mjenjaca najcesce kod promjene iz 1u2 te i trecu. zna ponekad kad ga stavim u 1. Mislim da je nastupila korozija i da bi trebalo otvoriti kuciste oko mjenjaca, a kako? vidim da si ti skidao predprednju unutarnju masku.
Druga stvar se i na neki nacin dogada i s naglim otpustanjem papucice gasa obicno su to 1 2 3 brina kod naglog otpustanja dok treba mijenjati, mislim da je i tu korozija-ili nema podmazivanja.
ako znas u cemu je problem moze savjet.