23-06-2026, 22:59:12

Autor Tema: AR 159 Skidanje sredisnje konzole  (Posjeta: 8455 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Stromboli

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Odg: AR 159 Skidanje sredisnje konzole
« Odgovori #30 u: 15-12-2015, 22:13:15 »
 :mah: :ok:
 

Offline kstancec

  • Trade Count: (0)
  • Na probi
  • *
  • Postova: 92
  • Karma: 0
  • Spol: Muški
    • Donji Kraljevec
Odg: AR 159 Skidanje sredisnje konzole
« Odgovori #31 u: 21-04-2018, 12:26:40 »
Kolega Mladen,
vozimo isti auto, moja je 2006. godiste... muci me rad mjenjaca koji se cuje,kao rad sajli mjenjaca najcesce kod promjene iz 1u2 te i trecu. zna ponekad kad ga stavim u 1. Mislim da je nastupila korozija i da bi trebalo otvoriti kuciste oko mjenjaca, a kako? vidim da si ti skidao predprednju unutarnju masku.
Druga stvar se i na neki nacin dogada i s naglim otpustanjem papucice gasa obicno su to 1 2 3 brina kod naglog otpustanja dok treba mijenjati, mislim da je i tu korozija-ili nema podmazivanja.
ako znas u cemu je problem moze savjet.