Evo ovako, pitanje je za frenda

Danas smo isli gledat u "ERBER" navedenu Alfu GTV 2.0 TS sa 155hp,2000god auto je crne boje i cjena je 8700eura.....
Sad mene zanima, jeli zna neko nesto o tom autu(mislim na bas tu iz te auto kuce, posto smo mi zeleni sta se tice alfe), kolko sam ja vidio auto izvana i iznutra uredno izgleda, jedino sta sam cudno je zamjetio da staklo na vozacevim i suvozacevim vratima ne sjeda nikako u onu izolaciju na krovu i na b nosacu...prodavac nas je pokusavo uvjerit da je to normalno na tom autu....no meni je to sumljivo da bude normalno ako staklo viri 0.5cm tj nikako ne sjeda u gumu......
Volio bi cut sto vise informacija!
Hvala i Pozdrav!