uglavnom izludit ću. Auto se ponasa kao da je sto vragova uslo u njega.
Jucer je na leru konstantno radio savrseno. Mogao si nabijat gas koliko oces, i fino je nabirao okretaje. Ali cim si krenuo, na oko 1500okretaja sljedi ostar pad okretaja sve do ispod minimuma (ko da mu naglo prekine dovod goriva), uz MCSF, znalo se pojavit jos milijun gresaka (asr failure, abs failure, imobiliser fault, itd sto sam pripisao niskom naponu baterije zbog dosta verglanja,mada unimer pokazuje ok napon)...
Danas probao opet malo, super upali, minimum odlican, krenuo ok, ali nakon 50 metara odmah isti problemi. Nakon toga pustio na minimumu da radi deset minuta, i sad steka i u leru kad nabijam gas.
Dijagnostika jucer pokazuje dvije greske:
P0683 Preheating control unit
P0685 Main relay
Probat cu sutra jos drugu pumpu, mada je mehanicaru nekako sumnjivo da je stvarno stvar u pumpi
Nije valjda centrala prdnula?!