Alfisti.hr

Alfa Romeo modeli => 159, Brera, Spider => Autor teme: Dadi159 - 28-05-2020, 10:42:43

Naslov: Alfa 159 - posuda tekućine za vjetrobansko staklo
Autor: Dadi159 - 28-05-2020, 10:42:43
Pozdrav,
Izgleda da pušta negdje pa me zanima da li je komplicirano za skinuti? Samo branik dolje?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Naslov: Odg: Alfa 159 - posuda tekućine za vjetrobansko staklo
Autor: p4wner - 28-05-2020, 11:06:39
Pozdrav,
Izgleda da pušta negdje pa me zanima da li je komplicirano za skinuti? Samo branik dolje?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
Samo branik, a mozes i samo oblogu lijevog kotača, pa pristupiti crijevu...meni je konkretno puštalo na crijevu, njega sam zakrpao i evo već 4 godine ni kapi nije pustilo.
Naslov: Odg: Alfa 159 - posuda tekućine za vjetrobansko staklo
Autor: Dadi159 - 28-05-2020, 12:36:27
Ok hvala branik sam skinuo. Sad još moram skužiti gdje pušta.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Naslov: Odg: Alfa 159 - posuda tekućine za vjetrobansko staklo
Autor: Dadi159 - 28-05-2020, 16:56:02
Evo ako bude netko skidao.
Branik sam dolje uzeo, zaštitu ispod motora nisam skidao nego sam otpustio 3 vijka sa vozačeve strane.
Posuda ima gornji i donji nosač.
I provuče se onda prema dolje.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk