Alfisti.hr
Alfa Romeo modeli => 159, Brera, Spider => Autor teme: Dadi159 - 28-05-2020, 10:42:43
-
Pozdrav,
Izgleda da pušta negdje pa me zanima da li je komplicirano za skinuti? Samo branik dolje?
Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
-
Pozdrav,
Izgleda da pušta negdje pa me zanima da li je komplicirano za skinuti? Samo branik dolje?
Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
Samo branik, a mozes i samo oblogu lijevog kotača, pa pristupiti crijevu...meni je konkretno puštalo na crijevu, njega sam zakrpao i evo već 4 godine ni kapi nije pustilo.
-
Ok hvala branik sam skinuo. Sad još moram skužiti gdje pušta.
Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
-
Evo ako bude netko skidao.
Branik sam dolje uzeo, zaštitu ispod motora nisam skidao nego sam otpustio 3 vijka sa vozačeve strane.
Posuda ima gornji i donji nosač.
I provuče se onda prema dolje.
Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk