Alfisti.hr
Alfa Romeo modeli => 159, Brera, Spider => Autor teme: clio - 17-05-2018, 10:24:05
-
Da li na 159 treba skidati branik za promjenit maglenku? Ispred ne vidim kod maglenke nikakvu vidu da odvidam maskicu,tako je bar bilo na 156. Mozda je ta ista maskica na kopce?
-
ne moras skidat branik, plastiku crnu oko maglenke samo povuces van, na kopce je... na silu ide, nema pameti...
-
ne moras skidat branik, plastiku crnu oko maglenke samo povuces van, na kopce je... na silu ide, nema pameti...
super.