Alfisti.hr

Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Kvarovi => Autor teme: Jugec - 26-05-2016, 16:43:32

Naslov: 147 fl - Problem s strujom
Autor: Jugec - 26-05-2016, 16:43:32
Postovani,
Molim za pomoc... Alfa 147 fl je u pitanju... Vadio sam radio (imam 2din kenwood) i kontrolu klime (dvozonska) van..
Nakon sto sam se odlucio vratiti to, pospojio sam da vidim dal sve radi, i radilo je, i onda telac nisam izvadio kontakt, nego gurao upaljen radio unutra, i sad mi ne rade kontrole klime (svijetli ali ne reagira), senzor vuce zrak, niti radio ne radi,
Pa sam mislio da sam ubio radio, ali niti original ne radi... Mogu kaj provjeriti, neki relej, osigurace? :/ :mehanic  :what:
Naslov: Odg: Problem s strujom
Autor: Jugec - 26-05-2016, 16:52:49
Niti gepek ne mogu otvoriti, dva puta zazmiga i nis :/


Sent from my iPhone using Tapatalk
Naslov: Odg: Problem s strujom
Autor: maXonja - 26-05-2016, 16:58:42
Pa provjeri osigurace ispod volana, mozda ti se negdje spojio + sa masom i izgorio osigurac
Naslov: Odg: Problem s strujom
Autor: Jugec - 26-05-2016, 17:44:32
Ma pregledao sam sve, i ne mogu pronaci niti jednog di ne izgleda dobro,a nemam instrumenta...


Sent from my iPhone using Tapatalk