Alfisti.hr
Alfa Romeo modeli => GTV, Spider => Autor teme: Big D - 20-02-2016, 21:12:27
-
Pričam o Ph1 modelima, jedni imaju ovakve komande ventilacije:
(http://www.njuskalo.hr/image-w920x690/auti/alfa-romeo-gtv-2.0-twin-spark-16v-slika-62068435.jpg)
A drugi ovakve:
(http://www.njuskalo.hr/image-w920x690/auti/alfa-romeo-gtv-2.0-twin-spark-slika-62359555.jpg)
Ima li kakve razlike u funkcionalnosti, kvarljivosti i sl?
-
Ovo gore je ph1.5 :hap:
- te komande klime sam imao na Fiat Tipu :D
'97 su kao neki lagani redizajn napravili, volan sa tri kraka i te komande. Ako se dobro sjećam i kromirani scudetto...ili je on malo kasnije išao...nisam siguran... :?
Nikakve razlike u kvaliteti nema, meni osobno su ove okrugle kontrole ljepše...
-
Po godistima su ih stavljali negdje koliko sam skuzio, ono sto je zanimljivo na spidericama sam vidio vecinom ove prve, a okrugle na gtv vise..
97 god je tocno na prijelazu, od Pasa je takva ciji mi se, scudetto i volan p2 a sicevi i donji dijelovi branika i pragovi nisu u boji auta
Od 98 je sve full p2
-
Ove prve sam vecinom vidao na spiderima koji nemaju klimu
-
Po godistima su ih stavljali negdje koliko sam skuzio, ono sto je zanimljivo na spidericama sam vidio vecinom ove prve, a okrugle na gtv vise..
97 god je tocno na prijelazu, od Pasa je takva ciji mi se, scudetto i volan p2 a sicevi i donji dijelovi branika i pragovi nisu u boji auta
Od 98 je sve full p2
scudetto P2 je od 1998.
modeli iz 1997. imaju stari scudetto, jedino je volan 3 kraka novost i mislim momo koža uz nadoplatu (bež, crvena)
PAso je naknadno stavio P2 scudetto