Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Tuning & styling => Autor teme: Prta - 16-05-2015, 17:43:05
-
Zanima me jeli itko ima iskustva sa ovin di kako sta :what:
radija bi sam pa ako neko zna, a voljan je podjelit to znanje bija bi zahvalan :pivo:
rijec je o 145 ako ima neko kalup koji ili kako to ide :dontno:
-
Jesi počeo možda s ovim?
Ja na poslu mogu doć do stakloplastike pa bi probao s tim kemijat nešto..
Mada mislim da ću ipak uzet od seata lip..
-
Jesi počeo možda s ovim?
Ja na poslu mogu doć do stakloplastike pa bi probao s tim kemijat nešto..
Mada mislim da ću ipak uzet od seata lip..
nisan nisan...
nevirujen da cu radit jer cu je spustat i za svaki dan mi je auto pa bi ga slomija isti dan :tooth:
-
Toga se i ja bojim sa stakloplastikom. Ionako grebem posvuda. ::)
Al ovaj od seata ima frend na fabiji koja je ubijena u pod i nikad nista, još stoji. Ne znam ni sam, stavit cu ga pa cemo vidjet, za 200 kuna neću propast..
-
Moze moze pa ces stavit koju sliku d a vidin kako stoji i dojmovi pa bi moga i ja nesto iskemijat
-
(http://www.pohrani.com/f/2Q/KH/1maknjoP/alfa-romeo-145-19-td-reg.jpg)
(http://www.pohrani.com/f/V/GN/30caGEFU/alfa-romeo-145-19-td-reg.jpg)
Evo jedne domaće s neta, samo kaj ovaj nije baš najbolje pripasan, da se to i bolje..
-
osobno mi nije ovaj nesto :roll:
drayi mi je ovakav "jednostavni"
(http://i58.tinypic.com/14v66gi.jpg)
-
Meni se sviđa samo ga treba pripasat da sjedne kako treba, da prati branik.
Paše i ovaj, ovo je od lagune ako se ne varam.
(http://shrani.si/f/3E/KK/1djEvyRq/erd79v.jpg)
Edit: 100ti post..
Slova lete kad se zabavljaš. :crazy:
-
nije los al ove rupe su :roll:
-
Je, malo mi vuče na das gnoj. :hehe:
(http://i764.photobucket.com/albums/xx284/vlada-GT/GT/IMG_0038.jpg)
-
:funny:
imas pravo
-
(https://s27.postimg.org/sryjixgin/Capture.png) (https://postimg.org/image/sryjixgin/)
pozdrav...zna li iko gdje ima nabaviti spojler kao na slici za 145 ?
-
Osobno misljenje je da ces je unakaraditi i zavrsiti u nekoj online "ćuning antologiji" :D ...ali, vec kad pitas... :craz
Lip od Lagune:
(http://forum.alfa145.com/uploads/monthly_09_2008/post-156-1222508784.jpg)
Od Leon Cupra R:
(http://forum.alfa145.com/uploads/monthly_04_2013/post-3861-1367024758_thumb.jpg)
EZ lip:
https://m.facebook.com/pages/EZ-Lip/118341178246663
(http://forum.alfa145.com/index.php?act=attach&type=post&id=15365)
(http://forum.alfa145.com/index.php?act=attach&type=post&id=15364)
-
zahvaljujem, potracit cu al ovi od lagune je bas ajme ocajan za 145