Alfisti.hr

Alfa Romeo općenito => Galerija i multimedija => 159, Brera, Spider => Autor teme: Dinkec - 27-07-2014, 19:59:33

Naslov: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Dinkec - 27-07-2014, 19:59:33
(http://www.pohrani.com/f/19/13q/3YdSEFKL/alfa159dinkec.jpg)

(http://www.pohrani.com/f/2o/yR/2W9OA46Y/alfa159dinkec2.jpg)


Par fotki nabrzaka, mislim da se manje više sve zna o ovom autu...   :drive: :cigara:
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Dinkec - 27-07-2014, 20:15:07
(http://www.pohrani.com/f/2t/nJ/4rz4GfiY/img4578.jpg)
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: danko0013 - 27-07-2014, 21:08:01
Kakve su to felge?

Odlicna je
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: ARenzzo - 27-07-2014, 21:41:38
 :love: :love3: :love:         
prekrasna                                         :ok:
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: skuky156 - 27-07-2014, 22:32:43
Kakve su to felge?

Odlicna je
Zumiraj. Orginale FIAT.
Rijetka a super boja.... Lipotica
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: darkoqv - 27-07-2014, 22:34:31
Odlicna!! :love3: :love3:
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: danko0013 - 27-07-2014, 22:35:55
Zumiraj. Orginale FIAT.
Rijetka a super boja.... Lipotica
A to su one sa crome, ma na mobu je kara nesto vidjeti kako treba

Boja je stvarno super
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: skuky156 - 27-07-2014, 22:38:41
A to su one sa crome, ma na mobu je kara nesto vidjeti kako treba

Boja je stvarno super
Je,boja je mrak,a i felge,mada se malo vidi ali dobro joj stoje. Daj fotku s boka malo. Su to 18?
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: danko0013 - 27-07-2014, 22:40:41
Je,boja je mrak,a i felge,mada se malo vidi ali dobro joj stoje. Daj fotku s boka malo. Su to 18?
Mislim da da
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: FAN - 28-07-2014, 08:15:59
odlično.... koje su to felge na njoj?  :?:

aha vidjeh par postova iznad  :redf: i izgledale su mi kao Fiatove...
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: fubabob77 - 28-07-2014, 09:31:20
Super izgleda,odlične felge  :ok:
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Zagy - 28-07-2014, 10:23:39
 :ok: :icon_2:
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Dinkec - 28-07-2014, 10:31:46
Evo je sa strane, neću je spuštati da vas preduhitrim, promijeniti ću čepove uskoro  :pivo:
(http://www.pohrani.com/f/0/Sc/3zqwQf7A/img4546.jpg)

Tu je fotka s TI felgama koje su jednostavno prevelike za naše ceste, a pošto putujem tjedno u BiH pogotovo za njihove ceste.
(http://www.pohrani.com/f/c/Ep/1j7Iypyx/1/105274852415267945778336.jpg)
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: -164- - 28-07-2014, 11:49:27
čestitke Dinekc, nažalost nisam mogao na Lampu u petak...mogli bi sad malo češće mini meetove organizirati

a felge od Crome su super sjele, jedino kaj su uže od standardnih za 159 (7.5x18 vs 8x18) i offset je drugačiji...a centralna rupa je ista valjda pa će pasati i original čepovi od 159

A ove felge od 159 TI postoje i u 18 cola kao replike i te bi ti vrhunski sjele :craz
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: sale 75 - 28-07-2014, 12:14:04
odlično su sjele felge  :da:
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: LOŠA - 28-07-2014, 12:42:02
E sad pragove, pa u pod, pa desni auspuh, pa Xenon, pa... :craz :ok:
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Bandit - 28-07-2014, 12:49:16
Pridruzujem se cestitkama i drago mi je vidit "staru gardu" ponovo na Forumu :-)

Biljezim se i ja za Lampu :-)
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: skuky156 - 28-07-2014, 12:57:02
E sad pragove, pa u pod, pa desni auspuh, pa Xenon, pa... :craz :ok:
Evo je sa strane, neću je spuštati da vas preduhitrim, promijeniti ću čepove uskoro  :pivo:
(http://www.pohrani.com/f/0/Sc/3zqwQf7A/img4546.jpg)

Tu je fotka s TI felgama koje su jednostavno prevelike za naše ceste, a pošto putujem tjedno u BiH pogotovo za njihove ceste.
(http://www.pohrani.com/f/c/Ep/1j7Iypyx/1/105274852415267945778336.jpg)
Loša,dao ti je odgovor prije nego si uopće dao savjet.  ::)
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Dinkec - 28-07-2014, 14:04:09
 Xenon original imam, pragove i auspuh mozda na proljece.
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: FAN - 28-07-2014, 14:11:14
neusporedivo bolje izgleda na 19" TI... ali to vjerojatno znaš i sam...  :hap:
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: hussar0203 - 28-07-2014, 14:32:59
Odlicna 159  :ok:
Za pragove znam tko ima nove na prodaju i po meni jako dignu auto tako da svaka preporuka
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Role 156 - 28-07-2014, 15:20:17
Odlicna 159 svida mi se boja jako.Ja bi ipak stavio Ti felge jer je na njima najbolja 159,malo paznje i bez problema jer 159 ih podnosi bez problema

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Dinkec - 28-07-2014, 18:05:56
Odlicna 159  :ok:
Za pragove znam tko ima nove na prodaju i po meni jako dignu auto tako da svaka preporuka

Tko ima i za koliko  :love-smiley-013:
Ma ništa od Ti-a dok ne uđem opet u neku lovu  :pol:
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: hussar0203 - 28-07-2014, 18:06:53
Danko ti ima, imas cak i oglas u oglasniku
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: danko0013 - 28-07-2014, 18:17:29
Danko ti ima, imas cak i oglas u oglasniku

imaš  :pivo: za reklamu  :hehe:
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Dinkec - 28-07-2014, 18:35:30
Danko ti ima, imas cak i oglas u oglasniku

Super cijena i ponuda, ali pošto idem u Švedsku na 4tkm put trenutno želim da mi auto bude doslovno kao da je iz tvornice. Na stanje se odnosi, a ja sam picajzla pa svaku sitnicu mijenjam  :p030:
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: hussar0203 - 28-07-2014, 18:38:25
Pa bar se sa njim za lovu mozes dogovorit  :hehe:
Mislim da ti je to super ponuda i jako ce dici auto, znam kad sam kod sebe stavio pragove....
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: dado - 30-07-2014, 23:09:33
Na kraju kod tebe završila  :handclap:

 - izgleda puno bolje na ovim tvojim slikama nego uživo, nadam se da ćeš biti zadovoljan i sretno  :mah:
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Dinkec - 31-07-2014, 00:55:59
Na kraju kod tebe završila  :handclap:

 - izgleda puno bolje na ovim tvojim slikama nego uživo, nadam se da ćeš biti zadovoljan i sretno  :mah:

Varaš se, u živo je još ljepša. Bila je zapuštena u salonu jako, malo kemijskom, malo pranja, i vizualno je kao nova, ali doslovno. A bogme je sada i mehanički samo još to ulje za servo moram riješiti.
Uostalom, vidjet ćete je na susretima  :pivo:
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: matayaARfan - 31-07-2014, 08:47:00
čestitke Dinekc, nažalost nisam mogao na Lampu u petak...mogli bi sad malo češće mini meetove organizirati

a felge od Crome su super sjele, jedino kaj su uže od standardnih za 159 (7.5x18 vs 8x18) i offset je drugačiji...a centralna rupa je ista valjda pa će pasati i original čepovi od 159

A ove felge od 159 TI postoje i u 18 cola kao replike i te bi ti vrhunski sjele :craz

Čekaj, nije valjda da se lampa ponovno "upalila"?
Nemrem vjerovati.
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: -164- - 31-07-2014, 09:25:48
Čekaj, nije valjda da se lampa ponovno "upalila"?
Nemrem vjerovati.
Lampa povremeno proradi 1-2 x godišnje kad netko od stare ekipe kupi alfu hehe

trebalo bi to redovito uvesti samo meni petak navečer baš i ne odgovara
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Dinkec - 17-08-2014, 14:27:52
(http://www.pohrani.com/f/D/Or/3e4u9rcY/img4589.jpg)   :love-smiley-013:
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: LOŠA - 17-08-2014, 14:46:05
Dinkec stao si na tim felgama od Crome, a od tebe očekujemo neku akciju :hap:
Kad se sjetim one 156 GIUGIARO 2.5 V6 ::)
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: -164- - 17-08-2014, 15:20:45
Dinkec stao si na tim felgama od Crome, a od tebe očekujemo neku akciju :hap:
Kad se sjetim one 156 GIUGIARO 2.5 V6 ::)
Ove od crome su privremene nadam se iAko dobro izgledaju ali se vidi da je felga uža od alfine
I gume su 225/40/18 što koma izgleda na 159
Da stavi 235/45/18 ili bar 225/45/18 bilo bi to već puno bolje

Ja se nadam da će 19" ti sjesti na nju kao što su nekad i bile ili barem 18" potkove ili nešto slično
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Dinkec - 17-08-2014, 16:22:31
Znas mene, mora biti posebna haha. Samo polako sve, prvo zelim da je zbilja mehanicki kak nove. Slijedi volan tapiciranje, tepisi, pa pragovi pa tek onda ostalo
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Bandit - 17-08-2014, 19:25:02
Dobro si mi rekao, krenuo u 8.30, do Luckog prosjek 150kmh
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Bandit - 17-08-2014, 19:27:31
Znas mene, mora biti posebna haha. Samo polako sve, prvo zelim da je zbilja mehanicki kak nove. Slijedi volan tapiciranje, tepisi, pa pragovi pa tek onda ostalo

Al dobro figuraju, za razliku od nekih drugih, osim TI
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Dinkec - 17-08-2014, 19:49:26
Dobro si mi rekao, krenuo u 8.30, do Luckog prosjek 150kmh

Odlicno!
Da vidiš kako je od 15h na dalje... strašno, ne znam zašto policija ne preusmjerava na ostale izlaze... ili zašto HAK ne daje obavijest barem domacima da idu na druge izlaze.
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Dinkec - 21-08-2014, 22:23:48
Mošćenička Draga
(http://www.pohrani.com/f/1V/T4/2a7UePxM/img4788mini.jpg)
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: hussar0203 - 21-08-2014, 23:28:07
Super slika....

Poslano sa S4

Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: plavi156 - 22-08-2014, 07:31:53
Prelijepa 159-ka, daj malo slika interijera :ok:

Šta si morao od mehanike riješvati, koliko km ima alfica?
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Sesta166 - 22-08-2014, 08:22:21
Very nice, mozda motor 3.2 fali :)
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Dinkec - 22-08-2014, 09:42:06
Tnx Hussar  :pivo:
Plavi> poslikam kad doma dođem. Od mehanike ništa, veliki servis, gume... moram sad naći crijevo jedno na usisu od povrata uljnih para jer je napuklo pa slini.  Kuplung, turbina i općenito motor je super.  Do sad sam imao problem jedino s kočionim cilindrom u čeljusti koji je zablokirao, skinuo, očistio i razradio i sad je sve tip top. Gornja vilica škripucka na velikim temperaturama ( tipa kad zapnem u gužvi u gradu na 32c+) no nema lufta pa me majstor odgovorio od zamjene makar me to jako živcira.
Sesta> dosta mi je šestaka više, tri su mi bila dovoljna, sad samo penzija  :craz
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Batina - 22-08-2014, 17:09:38
Tnx Hussar  :pivo:
Plavi> poslikam kad doma dođem. Od mehanike ništa, veliki servis, gume... moram sad naći crijevo jedno na usisu od povrata uljnih para jer je napuklo pa slini.  Kuplung, turbina i općenito motor je super.  Do sad sam imao problem jedino s kočionim cilindrom u čeljusti koji je zablokirao, skinuo, očistio i razradio i sad je sve tip top. Gornja vilica škripucka na velikim temperaturama ( tipa kad zapnem u gužvi u gradu na 32c+) no nema lufta pa me majstor odgovorio od zamjene makar me to jako živcira.
Sesta> dosta mi je šestaka više, tri su mi bila dovoljna, sad samo penzija  :craz


nek majstor uzme iglu i ulje neko ili mast i nasprica u selen malo gornji i nece skripat.
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: dado - 25-08-2014, 20:34:15
(http://www.pohrani.com/f/D/Or/3e4u9rcY/img4589.jpg)   :love-smiley-013:

Odlična fotka!  :love3:
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: Dinkec - 25-08-2014, 23:09:25
Odlična fotka!  :love3:

 :thanks :pivo:
Naslov: Odg: Alfa 159 1.9 JTD 16v
Autor: dado - 16-11-2014, 12:10:20
Odale te felge  :mah:

(http://i162.photobucket.com/albums/t249/dadospammail/20141113_074841_zps9f33a0e9.jpg) (http://s162.photobucket.com/user/dadospammail/media/20141113_074841_zps9f33a0e9.jpg.html)