Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Kvarovi => Autor teme: TomoAlfa156 - 21-07-2014, 23:09:19
-
Imam problema sa klapnom , uopce na gasu ne funkcionira , dakle na 1.9 jtd 85kw AR 156 , klapna na usisnoj grani pored EGR ventila , auto ima dubok i tromi zvuk , pa zanima me jel bi to bilo do vakumskog ventila ili , jer kada gasim auto povuce polugu i vrati je na mjesto , od klapne.
-
To i nije klapna gasa, već upravo ovo što si napisao na kraju, kod gašenja radi da bi se mirnije ugasio motor.
-
Nisam ni mislio da je za gas vec koja je uloga i svrha , Hvala.
-
Nisam ni mislio da je za gas vec koja je uloga i svrha , Hvala.
za brzo i mirnije gašenje...that's it...