Alfisti.hr

Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Kvarovi => Autor teme: alfa147BIH - 19-07-2014, 19:47:10

Naslov: Čudna vibracija na papučici kočnice sa klimom
Autor: alfa147BIH - 19-07-2014, 19:47:10
Na 147 JTD 2005 kada upalim klimu, ponekad osjetim neki udar na papučici kočnice. Npr upalim klimu, držim papučicu kočnice, kao da nešto udari u nju jer osjetim na nozi. Ti intervali su manje više identični.

Bez klime, toga udara nema.
Naslov: Odg: Čudna vibracija na papučici kočnice sa klimom
Autor: SrdjanBL - 21-07-2014, 20:25:28
Svaka klima ima udar kada je upalis, jer magnet privuce rolu sa remenom koji pokrece klimu (mislim da je tako nisam 100% soguran). Ako se udari i vibracije ponavljaju u toku rada klime onda vozi majstoru neka pregleda role, natezace i remenja.