Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Kvarovi => Autor teme: jonnygitara - 13-07-2014, 10:44:23
-
Pozdrav,
imao sam jučer lagani sudar i lijevi kotač mi se ne okreće više, desni normalno.
Imam sliku puknuća kod lijevog kotača.
Zna li netko sta je to i koliko bi doso popravak?
-
puko ti je unutranji krajnik letve volana
-
puko ti je unutranji krajnik letve volana
znaš možda okvirno trošak?
-
trenutno ne...nisam u radioni
-
trenutno ne...nisam u radioni
Oki Seb, ako nije bed kad stigneš javi mi...al nebi trebao bit neki ludi trošak?
-
sutra me potsjeti i ako ej samo taj krajnik onda nebi trebo
-
sponu i krajnik promjeni i vozi dalje. ak nije letva dobila po nosu i felgu naravno poravnat. :D