Alfisti.hr

Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Kvarovi => Autor teme: Repa1950 - 11-05-2014, 17:56:47

Naslov: 145 1.3 boxer Pregrijavanje
Autor: Repa1950 - 11-05-2014, 17:56:47
Pozdrav ekipa evo pitanja: Alfa Romeo 145 1.3 boxer kazaljka temperature nakon cirka 45 minuta zakuca se na predzadnju crtu i ne mrda dolje. Zimus sam zamjenio senzor temperature ventilator radi normalno. To pregrijavanje je najviše izraženo u gradskoj vožnji i kada auto radi u leru. U čemu je problem?




Naslov: Odg: Pregrijavanje
Autor: verde_tropico - 11-05-2014, 18:40:50
Mozda termostat?

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk

Naslov: Odg: Pregrijavanje
Autor: Bero - 11-05-2014, 18:46:56
Jel temperatura padne u vožnji? Jel pali i prvu i drugu brzinu ventilatora?

provjeri dal termostat otvara - to lako provjeriš tako da rukom primiš crijevo koje vodi od termostata prema kileru
Naslov: Odg: 145 1.3 boxer Pregrijavanje
Autor: Repa1950 - 13-05-2014, 03:09:42
Termostat je u redu na duljim relacijama temperatura je u redu kada auto stoji ili kada se u gradu polako vozi tada dolazi do pregrijavanja
Naslov: Odg: 145 1.3 boxer Pregrijavanje
Autor: Stiv - 13-05-2014, 07:14:03
sistem je mozda zaprljan pa bi ga trebalo ocistiti sa vodom
A i kiler vode skinuti sa auta pa i njega cjelog procistiti sa jacim mlazom vode :ok::da:
Naslov: Odg: 145 1.3 boxer Pregrijavanje
Autor: Repa1950 - 26-07-2014, 08:27:26
Evo slike