Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Kvarovi => Autor teme: Repa1950 - 11-05-2014, 17:56:47
-
Pozdrav ekipa evo pitanja: Alfa Romeo 145 1.3 boxer kazaljka temperature nakon cirka 45 minuta zakuca se na predzadnju crtu i ne mrda dolje. Zimus sam zamjenio senzor temperature ventilator radi normalno. To pregrijavanje je najviše izraženo u gradskoj vožnji i kada auto radi u leru. U čemu je problem?
-
Mozda termostat?
Sent from my HTC Desire C using Tapatalk
-
Jel temperatura padne u vožnji? Jel pali i prvu i drugu brzinu ventilatora?
provjeri dal termostat otvara - to lako provjeriš tako da rukom primiš crijevo koje vodi od termostata prema kileru
-
Termostat je u redu na duljim relacijama temperatura je u redu kada auto stoji ili kada se u gradu polako vozi tada dolazi do pregrijavanja
-
sistem je mozda zaprljan pa bi ga trebalo ocistiti sa vodom
A i kiler vode skinuti sa auta pa i njega cjelog procistiti sa jacim mlazom vode :ok::da:
-
Evo slike