Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Kvarovi => Autor teme: pino - 18-09-2013, 17:02:57
-
Očito mi je zadnja tema izbrisana, pa ću probat u ovu rubriku.
Dakle, pozdrav!
Imam problem da mi lijevi xenon (bixenon bi triba to bit) treperi i ugasi se. Ugasim svjetla, ponovo upalim i onda malo radi pa se opet ugasi. Je li to do balasta? I di da to nabavim, kolika je cijena popravka?
Unaprijed hvala!
-
moli Boga da je zarulja. mene je balast kostao 300-400 eura mislim
-
Očito mi je zadnja tema izbrisana, pa ću probat u ovu rubriku.
Dakle, pozdrav!
Imam problem da mi lijevi xenon (bixenon bi triba to bit) treperi i ugasi se. Ugasim svjetla, ponovo upalim i onda malo radi pa se opet ugasi. Je li to do balasta? I di da to nabavim, kolika je cijena popravka?
Unaprijed hvala!
Nije izbrisana, spojena je http://alfisti.hr/forum/index.php?topic=51603.msg1269299#msg1269299 (http://alfisti.hr/forum/index.php?topic=51603.msg1269299#msg1269299)