Alfisti.hr

Alfa Romeo općenito => Galerija i multimedija => 159, Brera, Spider => Autor teme: 954RR - 12-09-2013, 14:40:29

Naslov: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 12-09-2013, 14:40:29
Evo da predstavim svoju prinovu u obitelji  :love3:
odradio tek 800km sa njom i imam samo rijeci hvale!
Ako neko ima iskustva sa blokiranjem DPF-a i EGR-a te neke druge preporuke samo pucajte  :thanks

(http://img15.imageshack.us/img15/7435/fak7.jpg)

(http://img835.imageshack.us/img835/9199/zn3c.jpg)
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: Bole159 - 12-09-2013, 15:10:50
Prelepo  :pivo: :undd:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: Božen - 12-09-2013, 15:18:26
 :ok:  :undd:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 156 sp1 rosso - 12-09-2013, 18:43:53
....suvišno je bilo što reći :love: :love: :love:

Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: Pekar - 12-09-2013, 19:12:32
Dobra nema šta!
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: Sesta166 - 12-09-2013, 19:31:24
sretno i uzivaj
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: damir 166 - 12-09-2013, 19:45:03
 :love: sretno i uživaj  :ling:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: ..miha.. - 12-09-2013, 19:59:10
Kao i svaka druga 159 ti  :icon_2:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: Sinke - 12-09-2013, 20:46:06
 :mah: sretno..

predivna..
ta je iz prikratkog neki dan otišla?
ja bio sa Ninom iz prodaje u pregovorima za nju, javlja nakon par sati da je otišla..
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: danko0013 - 12-09-2013, 22:03:35
sreo sam te kod karlovca na staroj cesti dok si je vozio doma :da:  :love3: fina kola  :da:

 :love3: :love3:

gasi ekologiju egr dpf i swirl remap hoćeš ili nećeš ali ekologije se rješi i obavezno daj usisnu granu očistiti nakon što EGR rješiš jer na 180tkm je sigurno krasno zaštopana  :da:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 12-09-2013, 22:23:18
Da, dama je otisla iz prikratkog nekidan... navecer vidio oglas a odma ujutro u avion  :love:

danas napravio servis na njoj (makar je navodno vec bio napravljen) ali eto sigurno je sigurno.

Sta se tice ekologije pustit cu ju par mjeseci sa ovim pa cemo vidjeti kako se ponaša, pa tamo negdje na ljeto vjerovatno gasim sve :love:

na dijagnostici danas pokazuje uredne regeneracije i nema nikakve zacepljenosti (bar tako piše u ECU)

sreo sam te kod karlovca na staroj cesti dok si je vozio doma :da:  :love3: fina kola  :da:

 :love3: :love3:

gasi ekologiju egr dpf i swirl remap hoćeš ili nećeš ali ekologije se rješi i obavezno daj usisnu granu očistiti nakon što EGR rješiš jer na 180tkm je sigurno krasno zaštopana  :da:
e jbg, vidit cemo za kavu ako budem opet put gore ubrzo ;)
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: danko0013 - 12-09-2013, 22:25:02
Da, dama je otisla iz prikratkog nekidan... navecer vidio oglas a odma ujutro u avion  :love:

danas napravio servis na njoj (makar je navodno vec bio napravljen) ali eto sigurno je sigurno.

Sta se tice ekologije pustit cu ju par mjeseci sa ovim pa cemo vidjeti kako se ponaša, pa tamo negdje na ljeto vjerovatno gasim sve :love:

na dijagnostici danas pokazuje uredne regeneracije i nema nikakve zacepljenosti (bar tako piše u ECU)
 e jbg, vidit cemo za kavu ako budem opet put gore ubrzo ;)

utorak popodne  :craz
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: alfazara - 12-09-2013, 22:26:29
lijepooo!!! :love: :love3: :o000: :clap2: :clap:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: Role 156 - 12-09-2013, 22:29:05
Ima ih sve vise  :love: :love: super je boja mi se svida samo daj boljih i vecih fotki  :clap:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 12-09-2013, 22:33:41
Ima ih sve vise  :love: :love: super je boja mi se svida samo daj boljih i vecih fotki  :clap:
sutra kad ju operem cu stavit nove fotke sa aparatom(ove su sa mob) :kokice:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: danko0013 - 12-09-2013, 22:46:50
slike ti budu bolje od mojih garant jer sam ja neslužbeno najnespretnija osoba za fotoaparatom  :hehe:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: kristyanhr - 12-09-2013, 22:49:44
Evo da predstavim svoju prinovu u obitelji  :love3:
odradio tek 800km sa njom i imam samo rijeci hvale!
Ako neko ima iskustva sa blokiranjem DPF-a i EGR-a te neke druge preporuke samo pucajte  :thanks

(http://img15.imageshack.us/img15/7435/fak7.jpg)

(http://img835.imageshack.us/img835/9199/zn3c.jpg)
prelijepa...puno sretnih km!!!!!! za egr i dpf se obrati sebu..ja mislim da boljeg od njega tesko mozes nac!!
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 156 sp1 rosso - 12-09-2013, 23:30:14
slike ti budu bolje od mojih garant jer sam ja neslužbeno najnespretnija osoba za fotoaparatom  :hehe:
...istina :hehe:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: mares - 07-10-2013, 16:34:07
 :ok: :ok:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: smuki - 08-10-2013, 21:23:42
Mrak alfa :drive:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 09-10-2013, 12:32:28
(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_4443_zps4141ec60.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_4443_zps4141ec60.jpg.html)


Te iza toga pranje felgi  :hehe: :hehe:

(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_4441_zps91cffae8.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_4441_zps91cffae8.jpg.html)
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: sasa.baska - 09-10-2013, 21:10:55
Evo da predstavim svoju prinovu u obitelji  :love3:
odradio tek 800km sa njom i imam samo rijeci hvale!
Ako neko ima iskustva sa blokiranjem DPF-a i EGR-a te neke druge preporuke samo pucajte  :thanks

(http://img15.imageshack.us/img15/7435/fak7.jpg)

(http://img835.imageshack.us/img835/9199/zn3c.jpg)

Lijepa Alfica  :love: Super jos stoji ova boja  :ok:

Ja sam izvadio Dpf i blokirao Egr...uz to digao 15 konja i 40 Nm....jako lijepo se osjeti razlika i auto puno bolje ide  :da:
Toplo preporucam   :mah:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: gianni - 09-10-2013, 21:14:04
 :ok: :ok: :ok: :ok:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 09-10-2013, 21:20:12
Lijepa Alfica  :love: Super jos stoji ova boja  :ok:

Ja sam izvadio Dpf i blokirao Egr...uz to digao 15 konja i 40 Nm....jako lijepo se osjeti razlika i auto puno bolje ide  :da:
Toplo preporucam   :mah:
tnx ;)

mislim se, jer moja je qtronic a koliko sam vidio mjenjac nemoze podnijeti puno vise snage i momenta... nije da mi fali ali bi se volio rijesiti EGR-a i DPF-a pa makar i izgubio snage  :craz
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: sasa.baska - 09-10-2013, 21:25:50
tnx ;)

mislim se, jer moja je qtronic a koliko sam vidio mjenjac nemoze podnijeti puno vise snage i momenta... nije da mi fali ali bi se volio rijesiti EGR-a i DPF-a pa makar i izgubio snage  :craz

pa moze se skinut dpf i ostavi se ista snaga i moment  :da:

al posle toga osjetit ce ponekad malo smrada iza auta....npr kad upalis auto pa odes nesto stavljat u bunker...smrdi malo al meni ne smeta

eto to su moja opazanja  :mah:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 09-10-2013, 22:32:36
pa moze se skinut dpf i ostavi se ista snaga i moment  :da:

al posle toga osjetit ce ponekad malo smrada iza auta....npr kad upalis auto pa odes nesto stavljat u bunker...smrdi malo al meni ne smeta

eto to su moja opazanja  :mah:
smrad mi ne smeta, a ovo cu odradit cim mi bude usput neki od mehanicara koji to moze kvalitetno odraditi
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: danko0013 - 10-10-2013, 08:09:06
pa moze se skinut dpf i ostavi se ista snaga i moment  :da:

al posle toga osjetit ce ponekad malo smrada iza auta....npr kad upalis auto pa odes nesto stavljat u bunker...smrdi malo al meni ne smeta

eto to su moja opazanja  :mah:

rješi taj dpf i egr kako treba i nek ti samo prilagode mapu onome što je maknuto znači lagani remap koji je u biti korekcija zbog skinutih djelova dobio bi možda 10% snage a to drži i mjenjač i sve a lijepo ti bude radio i išao  :da:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: mares - 11-10-2013, 09:56:36
Alfa je zaaaaaakon!!! :ok: :ok: :ok:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: Željko.E - 11-10-2013, 11:07:27
Predobro izgleda, iako mi je u crnoj boji naj. Može neka slika i unutrasnjosti.
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 11-10-2013, 11:13:18
Predobro izgleda, iako mi je u crnoj boji naj. Može neka slika i unutrasnjosti.
Postam danas jos dosta slika, kad ju ocistim od puta kako treba :)
Imao sam 3 crna auta do sad i nikad više, prljavo nakon 10 minuta...
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: Željko.E - 11-10-2013, 11:20:00
Znam, srebrena /siva je najzahvalnija ne operes auto mjesec dana ni ne primjeti se toliko.


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: mares - 11-10-2013, 13:18:52
Znam, srebrena /siva je najzahvalnija ne operes auto mjesec dana ni ne primjeti se toliko.


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

točno to!
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 27-03-2014, 14:00:06
evo malo provedenog vremena u garazi, promjenjeni svi diskovi / plocice i ulje, ulje serva u zeleno (KOJE OLAKŠANJE!!!) i normalni servis ulja i filtera.

pošto ju je draga vozila 3 mjeseca trebalo je malo muške noge na gasu i da se kocnice razrade  :evil: :evil: :evil:
(http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/46/9xqx.jpg) (https://imageshack.com/i/1a9xqxj)
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: dado - 27-03-2014, 18:35:31
Odlična boja, samo daj malo više fotki...  ::)
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 27-03-2014, 19:10:23
Odlična boja, samo daj malo više fotki...  ::)
cim sunce izađe  :hello:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: Roko - 30-03-2014, 00:00:56
danas san ja neko sunce vidia   :grinning-smiley-039:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 30-03-2014, 00:02:44
danas san ja neko sunce vidia   :grinning-smiley-039:
bia san na putu, iskupin se sutra   :redf:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: plavi156 - 30-03-2014, 08:17:27
Troši ko v6... :grinning-smiley-044:

hehe, mora da si ju poštenski zatukao ::)
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: Role 156 - 30-03-2014, 13:41:11
Troši ko v6... :grinning-smiley-044:

hehe, mora da si ju poštenski zatukao ::)
Ma to je nemoguce  :ne2:  :craz Nemoze ćađo trosit toliko  :hehe: Bas me zanima do koliko skace trenutna kad je prosjecna 14
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 30-03-2014, 16:59:40
(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_7482_zps9a87b163.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_7482_zps9a87b163.jpg.html)

(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_7481_zpsa8ccf834.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_7481_zpsa8ccf834.jpg.html)

(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_7471_zpse1e67835.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_7471_zpse1e67835.jpg.html)

(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_7470_zps6df6bc9b.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_7470_zps6df6bc9b.jpg.html)

(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_7469_zps732aac14.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_7469_zps732aac14.jpg.html)

(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_7467_zps9abfa3e1.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_7467_zps9abfa3e1.jpg.html)

(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_7461_zps33c82725.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_7461_zps33c82725.jpg.html)

(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_7457_zps1561ac1d.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_7457_zps1561ac1d.jpg.html)
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: danko0013 - 30-03-2014, 17:59:24
 :da: super je boja
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 156 sp1 rosso - 30-03-2014, 18:28:49
.....ah, prekrasna je :love:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: PeSti0018 - 30-03-2014, 19:18:15
Predivan auto!! Samo je cuvaj 👍


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk ;)
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: Roko - 31-03-2014, 00:47:05
Prekrasna  :love3:

Crvena mi je ono sportivo , crna agresiva , ali ova boja stvarno istice elegantnu strane 159ke ,jos u kombinaciji sa Ti...  :love3:

Super su mi kadrovi iz kojih si slika  ,pogotovo slike 1,2 i 8  :clap2:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 01-04-2014, 13:27:47
Prekrasna  :love3:

Crvena mi je ono sportivo , crna agresiva , ali ova boja stvarno istice elegantnu strane 159ke ,jos u kombinaciji sa Ti...  :love3:

Super su mi kadrovi iz kojih si slika  ,pogotovo slike 1,2 i 8  :clap2:
kad ju parkiram ovako na nizbrdici i gledam od gore  :icon_2: :icon_2: :icon_2: :icon_2:
nemoze ni slika docarat to
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 26-10-2014, 16:44:35
kolega jesi živ :hap:
jel se radilo šta na alfici :mah:
dobila je nove cipele nedavno i remenja, eno jadna parkirana nema ju ko vozit :( zena dobila posao 2km od kuce pa joj nedam alfu  :craz
stavia san ju na njuskalo i cekam da bajkerima pocne prava zima  :ok:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 26-10-2014, 16:54:57
već si tu :hehe: nisan gleda  :hehe:
jesi je oglasio na forumu? forum najviše-najbolje prodaje alfe,pedigre :da:
drugi put opet alfa?
nisan na forumu nista jos, auta necu nista uzimat osim zeni nesto, a ako bude opet onda ce bit 4c  :grinning-smiley-039:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 26-10-2014, 17:00:19
pošteno :craz...sretno sa prodajom :pivo:
fala  :pivo: :pivo:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: plavi156 - 27-10-2014, 08:37:54
već si tu :hehe: nisan gleda  :hehe:
jesi je oglasio na forumu? forum najviše-najbolje prodaje alfe,pedigre :da:
drugi put opet alfa?

hehe, po meni ovo baš i nije točno, bez uvrede ikome ali rijetko tko je na forumu uspio prodat alfu, možda se 5% alfi proda preko foruma i to sam puno rekao. Ekipa je neodlučna ili traži dlaku u jajetu, ako je ne nađu onda bi za džabe :rolll:

Sori na off-u, inaće odlična 159-ka, nadam se da će doći opet u dobre ruke :ok:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 27-10-2014, 08:42:27
hehe, po meni ovo baš i nije točno, bez uvrede ikome ali rijetko tko je na forumu uspio prodat alfu, možda se 5% alfi proda preko foruma i to sam puno rekao. Ekipa je neodlučna ili traži dlaku u jajetu, ako je ne nađu onda bi za džabe :rolll:

Sori na off-u, inaće odlična 159-ka, nadam se da će doći opet u dobre ruke :ok:
nekako san se vodia ton teorijon i ja, a ako je neko vec zainteresiran i vidi oglas skuzit ce i javit se ovamo.
fala, ide forumaski popust ako se neko odavde odluci za nju  :ok:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: zvrnn - 27-10-2014, 10:03:29
Kako uopce ide prodaja toga? Nude li cudne kombinacije?  :kosa:
Naslov: Odg: 159 2.4 JTDM Ti
Autor: 954RR - 27-10-2014, 10:07:29
ima svega :craz ... srica apsolutno mi nije hitno i najvise mi odgovara zamjena