Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Galerija i multimedija => 159, Brera, Spider => Autor teme: 954RR - 12-09-2013, 14:40:29
-
Evo da predstavim svoju prinovu u obitelji :love3:
odradio tek 800km sa njom i imam samo rijeci hvale!
Ako neko ima iskustva sa blokiranjem DPF-a i EGR-a te neke druge preporuke samo pucajte :thanks
(http://img15.imageshack.us/img15/7435/fak7.jpg)
(http://img835.imageshack.us/img835/9199/zn3c.jpg)
-
Prelepo :pivo: :undd:
-
:ok: :undd:
-
....suvišno je bilo što reći :love: :love: :love:
-
Dobra nema šta!
-
sretno i uzivaj
-
:love: sretno i uživaj :ling:
-
Kao i svaka druga 159 ti :icon_2:
-
:mah: sretno..
predivna..
ta je iz prikratkog neki dan otišla?
ja bio sa Ninom iz prodaje u pregovorima za nju, javlja nakon par sati da je otišla..
-
sreo sam te kod karlovca na staroj cesti dok si je vozio doma :da: :love3: fina kola :da:
:love3: :love3:
gasi ekologiju egr dpf i swirl remap hoćeš ili nećeš ali ekologije se rješi i obavezno daj usisnu granu očistiti nakon što EGR rješiš jer na 180tkm je sigurno krasno zaštopana :da:
-
Da, dama je otisla iz prikratkog nekidan... navecer vidio oglas a odma ujutro u avion :love:
danas napravio servis na njoj (makar je navodno vec bio napravljen) ali eto sigurno je sigurno.
Sta se tice ekologije pustit cu ju par mjeseci sa ovim pa cemo vidjeti kako se ponaša, pa tamo negdje na ljeto vjerovatno gasim sve :love:
na dijagnostici danas pokazuje uredne regeneracije i nema nikakve zacepljenosti (bar tako piše u ECU)
sreo sam te kod karlovca na staroj cesti dok si je vozio doma :da: :love3: fina kola :da:
:love3: :love3:
gasi ekologiju egr dpf i swirl remap hoćeš ili nećeš ali ekologije se rješi i obavezno daj usisnu granu očistiti nakon što EGR rješiš jer na 180tkm je sigurno krasno zaštopana :da:
e jbg, vidit cemo za kavu ako budem opet put gore ubrzo ;)
-
Da, dama je otisla iz prikratkog nekidan... navecer vidio oglas a odma ujutro u avion :love:
danas napravio servis na njoj (makar je navodno vec bio napravljen) ali eto sigurno je sigurno.
Sta se tice ekologije pustit cu ju par mjeseci sa ovim pa cemo vidjeti kako se ponaša, pa tamo negdje na ljeto vjerovatno gasim sve :love:
na dijagnostici danas pokazuje uredne regeneracije i nema nikakve zacepljenosti (bar tako piše u ECU)
e jbg, vidit cemo za kavu ako budem opet put gore ubrzo ;)
utorak popodne :craz
-
lijepooo!!! :love: :love3: :o000: :clap2: :clap:
-
Ima ih sve vise :love: :love: super je boja mi se svida samo daj boljih i vecih fotki :clap:
-
Ima ih sve vise :love: :love: super je boja mi se svida samo daj boljih i vecih fotki :clap:
sutra kad ju operem cu stavit nove fotke sa aparatom(ove su sa mob) :kokice:
-
slike ti budu bolje od mojih garant jer sam ja neslužbeno najnespretnija osoba za fotoaparatom :hehe:
-
Evo da predstavim svoju prinovu u obitelji :love3:
odradio tek 800km sa njom i imam samo rijeci hvale!
Ako neko ima iskustva sa blokiranjem DPF-a i EGR-a te neke druge preporuke samo pucajte :thanks
(http://img15.imageshack.us/img15/7435/fak7.jpg)
(http://img835.imageshack.us/img835/9199/zn3c.jpg)
prelijepa...puno sretnih km!!!!!! za egr i dpf se obrati sebu..ja mislim da boljeg od njega tesko mozes nac!!
-
slike ti budu bolje od mojih garant jer sam ja neslužbeno najnespretnija osoba za fotoaparatom :hehe:
...istina :hehe:
-
:ok: :ok:
-
Mrak alfa :drive:
-
(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_4443_zps4141ec60.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_4443_zps4141ec60.jpg.html)
Te iza toga pranje felgi :hehe: :hehe:
(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_4441_zps91cffae8.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_4441_zps91cffae8.jpg.html)
-
Evo da predstavim svoju prinovu u obitelji :love3:
odradio tek 800km sa njom i imam samo rijeci hvale!
Ako neko ima iskustva sa blokiranjem DPF-a i EGR-a te neke druge preporuke samo pucajte :thanks
(http://img15.imageshack.us/img15/7435/fak7.jpg)
(http://img835.imageshack.us/img835/9199/zn3c.jpg)
Lijepa Alfica :love: Super jos stoji ova boja :ok:
Ja sam izvadio Dpf i blokirao Egr...uz to digao 15 konja i 40 Nm....jako lijepo se osjeti razlika i auto puno bolje ide :da:
Toplo preporucam :mah:
-
:ok: :ok: :ok: :ok:
-
Lijepa Alfica :love: Super jos stoji ova boja :ok:
Ja sam izvadio Dpf i blokirao Egr...uz to digao 15 konja i 40 Nm....jako lijepo se osjeti razlika i auto puno bolje ide :da:
Toplo preporucam :mah:
tnx ;)
mislim se, jer moja je qtronic a koliko sam vidio mjenjac nemoze podnijeti puno vise snage i momenta... nije da mi fali ali bi se volio rijesiti EGR-a i DPF-a pa makar i izgubio snage :craz
-
tnx ;)
mislim se, jer moja je qtronic a koliko sam vidio mjenjac nemoze podnijeti puno vise snage i momenta... nije da mi fali ali bi se volio rijesiti EGR-a i DPF-a pa makar i izgubio snage :craz
pa moze se skinut dpf i ostavi se ista snaga i moment :da:
al posle toga osjetit ce ponekad malo smrada iza auta....npr kad upalis auto pa odes nesto stavljat u bunker...smrdi malo al meni ne smeta
eto to su moja opazanja :mah:
-
pa moze se skinut dpf i ostavi se ista snaga i moment :da:
al posle toga osjetit ce ponekad malo smrada iza auta....npr kad upalis auto pa odes nesto stavljat u bunker...smrdi malo al meni ne smeta
eto to su moja opazanja :mah:
smrad mi ne smeta, a ovo cu odradit cim mi bude usput neki od mehanicara koji to moze kvalitetno odraditi
-
pa moze se skinut dpf i ostavi se ista snaga i moment :da:
al posle toga osjetit ce ponekad malo smrada iza auta....npr kad upalis auto pa odes nesto stavljat u bunker...smrdi malo al meni ne smeta
eto to su moja opazanja :mah:
rješi taj dpf i egr kako treba i nek ti samo prilagode mapu onome što je maknuto znači lagani remap koji je u biti korekcija zbog skinutih djelova dobio bi možda 10% snage a to drži i mjenjač i sve a lijepo ti bude radio i išao :da:
-
Alfa je zaaaaaakon!!! :ok: :ok: :ok:
-
Predobro izgleda, iako mi je u crnoj boji naj. Može neka slika i unutrasnjosti.
-
Predobro izgleda, iako mi je u crnoj boji naj. Može neka slika i unutrasnjosti.
Postam danas jos dosta slika, kad ju ocistim od puta kako treba :)
Imao sam 3 crna auta do sad i nikad više, prljavo nakon 10 minuta...
-
Znam, srebrena /siva je najzahvalnija ne operes auto mjesec dana ni ne primjeti se toliko.
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
-
Znam, srebrena /siva je najzahvalnija ne operes auto mjesec dana ni ne primjeti se toliko.
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
točno to!
-
evo malo provedenog vremena u garazi, promjenjeni svi diskovi / plocice i ulje, ulje serva u zeleno (KOJE OLAKŠANJE!!!) i normalni servis ulja i filtera.
pošto ju je draga vozila 3 mjeseca trebalo je malo muške noge na gasu i da se kocnice razrade :evil: :evil: :evil:
(http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/46/9xqx.jpg) (https://imageshack.com/i/1a9xqxj)
-
Odlična boja, samo daj malo više fotki... ::)
-
Odlična boja, samo daj malo više fotki... ::)
cim sunce izađe :hello:
-
danas san ja neko sunce vidia :grinning-smiley-039:
-
danas san ja neko sunce vidia :grinning-smiley-039:
bia san na putu, iskupin se sutra :redf:
-
Troši ko v6... :grinning-smiley-044:
hehe, mora da si ju poštenski zatukao ::)
-
Troši ko v6... :grinning-smiley-044:
hehe, mora da si ju poštenski zatukao ::)
Ma to je nemoguce :ne2: :craz Nemoze ćađo trosit toliko :hehe: Bas me zanima do koliko skace trenutna kad je prosjecna 14
-
(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_7482_zps9a87b163.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_7482_zps9a87b163.jpg.html)
(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_7481_zpsa8ccf834.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_7481_zpsa8ccf834.jpg.html)
(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_7471_zpse1e67835.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_7471_zpse1e67835.jpg.html)
(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_7470_zps6df6bc9b.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_7470_zps6df6bc9b.jpg.html)
(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_7469_zps732aac14.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_7469_zps732aac14.jpg.html)
(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_7467_zps9abfa3e1.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_7467_zps9abfa3e1.jpg.html)
(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_7461_zps33c82725.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_7461_zps33c82725.jpg.html)
(http://i1283.photobucket.com/albums/a552/Jan_Jordan/IMG_7457_zps1561ac1d.jpg) (http://s1283.photobucket.com/user/Jan_Jordan/media/IMG_7457_zps1561ac1d.jpg.html)
-
:da: super je boja
-
.....ah, prekrasna je :love:
-
Predivan auto!! Samo je cuvaj 👍
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk ;)
-
Prekrasna :love3:
Crvena mi je ono sportivo , crna agresiva , ali ova boja stvarno istice elegantnu strane 159ke ,jos u kombinaciji sa Ti... :love3:
Super su mi kadrovi iz kojih si slika ,pogotovo slike 1,2 i 8 :clap2:
-
Prekrasna :love3:
Crvena mi je ono sportivo , crna agresiva , ali ova boja stvarno istice elegantnu strane 159ke ,jos u kombinaciji sa Ti... :love3:
Super su mi kadrovi iz kojih si slika ,pogotovo slike 1,2 i 8 :clap2:
kad ju parkiram ovako na nizbrdici i gledam od gore :icon_2: :icon_2: :icon_2: :icon_2:
nemoze ni slika docarat to
-
kolega jesi živ :hap:
jel se radilo šta na alfici :mah:
dobila je nove cipele nedavno i remenja, eno jadna parkirana nema ju ko vozit :( zena dobila posao 2km od kuce pa joj nedam alfu :craz
stavia san ju na njuskalo i cekam da bajkerima pocne prava zima :ok:
-
već si tu :hehe: nisan gleda :hehe:
jesi je oglasio na forumu? forum najviše-najbolje prodaje alfe,pedigre :da:
drugi put opet alfa?
nisan na forumu nista jos, auta necu nista uzimat osim zeni nesto, a ako bude opet onda ce bit 4c :grinning-smiley-039:
-
pošteno :craz...sretno sa prodajom :pivo:
fala :pivo: :pivo:
-
već si tu :hehe: nisan gleda :hehe:
jesi je oglasio na forumu? forum najviše-najbolje prodaje alfe,pedigre :da:
drugi put opet alfa?
hehe, po meni ovo baš i nije točno, bez uvrede ikome ali rijetko tko je na forumu uspio prodat alfu, možda se 5% alfi proda preko foruma i to sam puno rekao. Ekipa je neodlučna ili traži dlaku u jajetu, ako je ne nađu onda bi za džabe :rolll:
Sori na off-u, inaće odlična 159-ka, nadam se da će doći opet u dobre ruke :ok:
-
hehe, po meni ovo baš i nije točno, bez uvrede ikome ali rijetko tko je na forumu uspio prodat alfu, možda se 5% alfi proda preko foruma i to sam puno rekao. Ekipa je neodlučna ili traži dlaku u jajetu, ako je ne nađu onda bi za džabe :rolll:
Sori na off-u, inaće odlična 159-ka, nadam se da će doći opet u dobre ruke :ok:
nekako san se vodia ton teorijon i ja, a ako je neko vec zainteresiran i vidi oglas skuzit ce i javit se ovamo.
fala, ide forumaski popust ako se neko odavde odluci za nju :ok:
-
Kako uopce ide prodaja toga? Nude li cudne kombinacije? :kosa:
-
ima svega :craz ... srica apsolutno mi nije hitno i najvise mi odgovara zamjena