Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Kvarovi => Autor teme: Dalibor-L - 29-08-2013, 20:47:58
-
Da li je netko skidao gore navedeni predmet?
Kako se drži za klapnu gasa?
Ako netko ima vani usisnu granu ili samo taj dio da mi poslika rastavljeno.
Molim bilo kakav info do sutra popodne.
:mah:
-
Dva vijka mislim da je torx t25
Sent from my GT-N8010 using Tapatalk HD
-
Dva vijka mislim da je torx t25
Sent from my GT-N8010 using Tapatalk HD
To znam. Zanima me iznutra kako se drži za klapnu da kasnije ne mogu vratiti kako je bilo.