Alfisti.hr

Alfa Romeo općenito => Općenito, usporedbe modela, tržište => Savjeti i mišljenja kod kupovine i prodaje Alfa Romea => Autor teme: mario1507 - 20-08-2013, 22:39:12

Naslov: zašto je alfa 159 u srbiji jeftinija do 5000 eura nego kod nas??????
Autor: mario1507 - 20-08-2013, 22:39:12
zaštoooo????
Naslov: Odg: zašto je alfa 159 u srbiji jeftinija do 5000 eura nego kod nas??????
Autor: dragan75 - 20-08-2013, 23:11:57
pff pitanje je kolko su ubijene...ima svacega ja ne znam da je neko uzeo alfu i da nije ulozio odmma u startu kintu
Naslov: Odg: zašto je alfa 159 u srbiji jeftinija do 5000 eura nego kod nas??????
Autor: Bole159 - 20-08-2013, 23:13:59
Zato sto kod nas dolaze najizrabljeniji auti, pretpostavljam.
Naslov: Odg: zašto je alfa 159 u srbiji jeftinija do 5000 eura nego kod nas??????
Autor: danko0013 - 21-08-2013, 06:47:37
zato što je tamo uvoz jaka stvar davanja mala i puno ljudi dovozi, dobrim autima je skinuta cjena jer ima fltonih koje su uvezli i koje su se prodavale za 4500€ i solidno izgledale, pa tko bi onda gledao neku skuplju

samo zapamti jedno dobar auto svugdje košta i u njemačkoj austriji švici pa i srbiji
Naslov: Odg: zašto je alfa 159 u srbiji jeftinija do 5000 eura nego kod nas??????
Autor: mario1507 - 21-08-2013, 11:53:17
Ali to su auti koji imaju ispod 100 000 km i kostaju do 8000 eura najvise..a kod nas su 2006 godina za 11000 eura..ima oglas iz sesveta na njuskalu ,kod nas je 12 200 a kod njih isti taj auto za 10 000, isti oglas isti kontakt telefon isto sve..to mi nije jasno..
Naslov: Odg: zašto je alfa 159 u srbiji jeftinija do 5000 eura nego kod nas??????
Autor: Hellas - 21-08-2013, 13:22:37
Ja kontam da su ti jeftiniji oni kupljeni u Njemackoj, Italiji za 3000-3500 eura. Vracena kilometraza. Ofarban ako je udaren. Malo sredjen i ajmo na prodaju.

Dok su ovi u CRO vecina prvi vlasnici. Kod nas u BiH na PIKU ima samo jedna na prodaju da je prvi vlasnik sve ostalo je iz uvoza. A onih bijelih sluzbenih pa presvucenih u karbon i kojesta ima mali milion.