Alfisti.hr

Drugi talijanski automobili => Svi ostali talijanski automobili => Galerija naših talijana => Autor teme: alfazara - 25-07-2013, 01:01:42

Naslov: Fiat Bravo-glavno da je talijan :)
Autor: alfazara - 25-07-2013, 01:01:42
Od 166 pao na fiat bravo ali se nadamo u 1.mjesecu na 159 ali glavno da je TALIJAN  :alfisti:   :hap:
Naslov: Odg: Fiat Bravo-glavno da je talijan :)
Autor: alfazara - 25-07-2013, 01:06:30
 :mah:
Naslov: Odg: Fiat Bravo-glavno da je talijan :)
Autor: alfazara - 25-07-2013, 22:13:32
 :sport:
Naslov: Odg: Fiat Bravo-glavno da je talijan :)
Autor: goran86 - 25-07-2013, 22:21:26
a jesi se raspisao   :pivo:
Naslov: Odg: Fiat Bravo-glavno da je talijan :)
Autor: alfazara - 25-07-2013, 22:29:45
Ma tek ga vozim 2 dana nikako prezalit alfu ali dobro je talijan 1.6 16V motor odlican ovjes odlican nema hrđe ali je zato limarija katastrofa ima ponekih udubljenja i ljušti se la... auto je prosa 113 tis. km jos cu slikat limariju pa stavit da vidite  :grin:
Naslov: Odg: Fiat Bravo-glavno da je talijan :)
Autor: alfazara - 25-07-2013, 22:50:45
evo jos nesto slikica  :komp:
Naslov: Odg: Fiat Bravo-glavno da je talijan :)
Autor: Robertino - 26-07-2013, 00:08:23
cestitke. a nalju ovu iza nadam se da ces skiut po brzom postupku..:)
Naslov: Odg: Fiat Bravo-glavno da je talijan :)
Autor: alfazara - 26-07-2013, 00:16:22
hvala na cestitkama a glavno da je talijan a brzo cemo na alfu  :icon_razz: a sad dok imam ovo malo cu ga sredivat  :ok: :ok:
Naslov: Odg: Fiat Bravo-glavno da je talijan :)
Autor: alfazara - 27-07-2013, 01:50:04
Isa prvi puta izvan grada evo treci dan ga imam isao sam zadar-split autoputem motor odlican ovjes odlican klima napunjena radi bezprjekorno uglavno  zadovoljan sam nije alfa ali je talijan   :sport:   u podstreni kod splita ugledao sam lanciu tessis slovenskih tablica auto oduzima dah krstarica je mocna i gotovo evo par slika  :kokice: :love:
Naslov: Odg: Fiat Bravo-glavno da je talijan :)
Autor: alfazara - 15-08-2013, 20:48:59
imao sam sudar juce pa molim ekipu iz Zadra da mi preporuci limara tako da mogu opdmah djelovati ne mogu bez auta!!! :wal:
Naslov: Odg: Fiat Bravo-glavno da je talijan :)
Autor: Pekar - 15-08-2013, 22:08:20
Jao pa gdje? U Zadru ? Ja jučer otišao malo vidjeti morske orgulje i grad.Tražio sam sat vremena parking. Moš misliti kad vide DJ tablice u Zadru.Još mi neki u supernovoj oduzme prednos i skoro ga natovarim. Sreća pa se ova moja teškašica sa 1700 kg ukopa na mjestu i onda kao ono meni mahne rukom ajde ti prvi.
Naslov: Odg: Fiat Bravo-glavno da je talijan :)
Autor: Sare 75 - 16-08-2013, 00:01:57
imao sam sudar juce pa molim ekipu iz Zadra da mi preporuci limara tako da mogu opdmah djelovati ne mogu bez auta!!! :wal:
nazovi me na 0919061627 sutra pa da se dogovorimo oko limarenja i farbanja!