Alfisti.hr
Drugi talijanski automobili => Svi ostali talijanski automobili => Galerija naših talijana => Autor teme: alfazara - 25-07-2013, 01:01:42
-
Od 166 pao na fiat bravo ali se nadamo u 1.mjesecu na 159 ali glavno da je TALIJAN :alfisti: :hap:
-
:mah:
-
:sport:
-
a jesi se raspisao :pivo:
-
Ma tek ga vozim 2 dana nikako prezalit alfu ali dobro je talijan 1.6 16V motor odlican ovjes odlican nema hrđe ali je zato limarija katastrofa ima ponekih udubljenja i ljušti se la... auto je prosa 113 tis. km jos cu slikat limariju pa stavit da vidite :grin:
-
evo jos nesto slikica :komp:
-
cestitke. a nalju ovu iza nadam se da ces skiut po brzom postupku..:)
-
hvala na cestitkama a glavno da je talijan a brzo cemo na alfu :icon_razz: a sad dok imam ovo malo cu ga sredivat :ok: :ok:
-
Isa prvi puta izvan grada evo treci dan ga imam isao sam zadar-split autoputem motor odlican ovjes odlican klima napunjena radi bezprjekorno uglavno zadovoljan sam nije alfa ali je talijan :sport: u podstreni kod splita ugledao sam lanciu tessis slovenskih tablica auto oduzima dah krstarica je mocna i gotovo evo par slika :kokice: :love:
-
imao sam sudar juce pa molim ekipu iz Zadra da mi preporuci limara tako da mogu opdmah djelovati ne mogu bez auta!!! :wal:
-
Jao pa gdje? U Zadru ? Ja jučer otišao malo vidjeti morske orgulje i grad.Tražio sam sat vremena parking. Moš misliti kad vide DJ tablice u Zadru.Još mi neki u supernovoj oduzme prednos i skoro ga natovarim. Sreća pa se ova moja teškašica sa 1700 kg ukopa na mjestu i onda kao ono meni mahne rukom ajde ti prvi.
-
imao sam sudar juce pa molim ekipu iz Zadra da mi preporuci limara tako da mogu opdmah djelovati ne mogu bez auta!!! :wal:
nazovi me na 0919061627 sutra pa da se dogovorimo oko limarenja i farbanja!