Alfisti.hr

Alfa Romeo modeli => 159, Brera, Spider => Autor teme: pejo - 04-06-2013, 12:20:11

Naslov: alfa 159 kupe TI
Autor: pejo - 04-06-2013, 12:20:11
juče slučajno naleteh na 1 oglas pa sam se iznenadio da i ovo postoji.nisam zvao lika da ga pitam šta i kako al ja ovo prvi put vidim a vi ?






http://www.polovniautomobili.com/oglas3442768/alfa_romeo_159_coupe/ (http://www.polovniautomobili.com/oglas3442768/alfa_romeo_159_coupe/)
Naslov: Odg: alfa 159 kupe TI
Autor: Anton - 04-06-2013, 12:28:19
Kucna radinost  :ok:
Covjek je izbacio straznja vrata.
Pitam se kako je rijesio ulaz na straznju klupu i kako izgledato s boka!
Stavi jos slika...
Naslov: Odg: alfa 159 kupe TI
Autor: pejo - 04-06-2013, 12:41:57
možda je ubacio prednje siceve iz brere?
Naslov: Odg: alfa 159 kupe TI
Autor: Igica - 04-06-2013, 12:54:06
Meni ovo izgleda ko dobra zajebancija u PS-u.
Naslov: Odg: alfa 159 kupe TI
Autor: plavi156 - 04-06-2013, 14:08:08
totalno besmisleno budući da gabariti ne prate cupe dizajn, samo su bez veze vrata blindirana...
Naslov: Odg: alfa 159 kupe TI
Autor: luka05 - 04-06-2013, 14:46:31
Svašta...
Naslov: Odg: alfa 159 kupe TI
Autor: danko0013 - 04-06-2013, 20:33:33
nek ode neko iz BG i to slika, nisam ni čuo da tako nešto postoji  :o000:
Naslov: Odg: alfa 159 kupe TI
Autor: ..miha.. - 04-06-2013, 20:40:39
Il je neka zajebancija il je lik teški  :rol:, pa tko će mu to kupit :grinning-smiley-044:
Naslov: Odg: alfa 159 kupe TI
Autor: Hellas - 11-06-2013, 18:58:52
juče slučajno naleteh na 1 oglas pa sam se iznenadio da i ovo postoji.nisam zvao lika da ga pitam šta i kako al ja ovo prvi put vidim a vi ?






http://www.polovniautomobili.com/oglas3442768/alfa_romeo_159_coupe/ (http://www.polovniautomobili.com/oglas3442768/alfa_romeo_159_coupe/)


Photoshop.

Slike su ukradene odavde:
http://www.flickr.com/photos/davidvillarreal/sets/72157624344279287/with/4782632094/ (http://www.flickr.com/photos/davidvillarreal/sets/72157624344279287/with/4782632094/)
Naslov: Odg: alfa 159 kupe TI
Autor: pejo - 14-06-2013, 09:41:05
bravo majstore,pa ti si pravi šerlok holms.E čime se sve ljudi bave ja neverujem.  :bomb:
Naslov: Odg: alfa 159 kupe TI
Autor: Tomi_C - 14-06-2013, 17:49:29
bravo majstore,pa ti si pravi šerlok holms.E čime se sve ljudi bave ja neverujem.  :bomb:

Potpis..

Ali ta alfa na originalnim slikama izgleda mrak. Odlicna lokacija i meni osobno, prelijepa boja.
Naslov: Odg: alfa 159 kupe TI
Autor: Hellas - 15-06-2013, 09:14:05
bravo majstore,pa ti si pravi šerlok holms.E čime se sve ljudi bave ja neverujem.  :bomb:

Profesionalna deformacija.

A inace kupujem ovih dana 159-ku pa nema sta nisam procitao i pregledao.
Naslov: Odg: alfa 159 kupe TI
Autor: Dama 166 - 02-08-2013, 00:06:19
Neznam u cemu vidite problem??
Uz dosta para i volje je sve moguce a ima i siceva koji se daju stavit s tiga No Problemo sto kaze Alf :)), osobno mi se svidja. Gledam u Autobildu slike Alfette i mislim si zasto Alfa nena Coupea ?? :((

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk 2