Alfisti.hr
Alfa Romeo modeli => 159, Brera, Spider => Autor teme: pejo - 04-06-2013, 12:20:11
-
juče slučajno naleteh na 1 oglas pa sam se iznenadio da i ovo postoji.nisam zvao lika da ga pitam šta i kako al ja ovo prvi put vidim a vi ?
http://www.polovniautomobili.com/oglas3442768/alfa_romeo_159_coupe/ (http://www.polovniautomobili.com/oglas3442768/alfa_romeo_159_coupe/)
-
Kucna radinost :ok:
Covjek je izbacio straznja vrata.
Pitam se kako je rijesio ulaz na straznju klupu i kako izgledato s boka!
Stavi jos slika...
-
možda je ubacio prednje siceve iz brere?
-
Meni ovo izgleda ko dobra zajebancija u PS-u.
-
totalno besmisleno budući da gabariti ne prate cupe dizajn, samo su bez veze vrata blindirana...
-
Svašta...
-
nek ode neko iz BG i to slika, nisam ni čuo da tako nešto postoji :o000:
-
Il je neka zajebancija il je lik teški :rol:, pa tko će mu to kupit :grinning-smiley-044:
-
juče slučajno naleteh na 1 oglas pa sam se iznenadio da i ovo postoji.nisam zvao lika da ga pitam šta i kako al ja ovo prvi put vidim a vi ?
http://www.polovniautomobili.com/oglas3442768/alfa_romeo_159_coupe/ (http://www.polovniautomobili.com/oglas3442768/alfa_romeo_159_coupe/)
Photoshop.
Slike su ukradene odavde:
http://www.flickr.com/photos/davidvillarreal/sets/72157624344279287/with/4782632094/ (http://www.flickr.com/photos/davidvillarreal/sets/72157624344279287/with/4782632094/)
-
bravo majstore,pa ti si pravi šerlok holms.E čime se sve ljudi bave ja neverujem. :bomb:
-
bravo majstore,pa ti si pravi šerlok holms.E čime se sve ljudi bave ja neverujem. :bomb:
Potpis..
Ali ta alfa na originalnim slikama izgleda mrak. Odlicna lokacija i meni osobno, prelijepa boja.
-
bravo majstore,pa ti si pravi šerlok holms.E čime se sve ljudi bave ja neverujem. :bomb:
Profesionalna deformacija.
A inace kupujem ovih dana 159-ku pa nema sta nisam procitao i pregledao.
-
Neznam u cemu vidite problem??
Uz dosta para i volje je sve moguce a ima i siceva koji se daju stavit s tiga No Problemo sto kaze Alf :)), osobno mi se svidja. Gledam u Autobildu slike Alfette i mislim si zasto Alfa nena Coupea ?? :((
Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk 2