Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Galerija i multimedija => 145/6, 155 => Autor teme: Stiv - 31-05-2013, 22:11:13
-
Evo da i ovdje predstavim svoju matt črnu :craz boxericu :love: :love:
Kupljena od kolege sa foruma u dosta lošem stanju pretprošle godine i onda je slijedila faza raskapanja od ovjesa, motora, getribe pa do djela unutrašnjosti i mjenjalo se uglavno sve dotrajalo ili slomljeno.
Ovak je izgledala kad je došla doma :drive: :rolll:
(http://imageshack.us/a/img843/4615/dsc009351024x768.jpg)
(http://imageshack.us/a/img521/8633/dsc009471024x768.jpg)
(http://imageshack.us/a/img28/7264/dsc009321024x768.jpg)
-
(http://imageshack.us/a/img62/7900/dsc009331024x768.jpg)
(http://imageshack.us/a/img713/8237/dsc009481024x768.jpg)
-
Par slikica od unutrašnjosti :ok:
(http://imageshack.us/a/img191/6780/dsc009361024x768o.jpg)
(http://imageshack.us/a/img151/3007/dsc009371024x768.jpg)
-
Kad se sve to uspjelo posložiti koliko toliko da funkcionira onda je na red došlo i lakiranje a pošto je boxerica već bila crna, odluka je pala na matt crnu boju ali ne 100%tnu nego 75%tnu
(http://imageshack.us/a/img339/1895/dsc027331024x768.jpg)
(http://imageshack.us/a/img191/3391/dsc027831024x768.jpg)
(http://imageshack.us/a/img17/9158/dsc027791024x768.jpg)
-
(http://imageshack.us/a/img546/4505/dsc027311024x768.jpg)
(http://imageshack.us/a/img13/9467/dsc027181024x768.jpg)
-
Od bitnijih stvari kaj se napravilo je da je promjenjen kompletan prednji trap od vilica, balans štange sa gumicama i stabilizatorima i amortizera kao i oba krajnika a straga je zamjenjen kompletan most pa je umjesto doboša sada gore kompletan most sa diskovima sa 146ice 1.7 16V boxera.
Na motoru je napravljen veliki servis + promjenjena je lamela sa potisnim ležajem, korpom te drugom vilicom kao i sa drugim kuplung cilindrom, neki od dijelova su stavljeni novi a neki rabljeni ali ko novi.
Getriba je također zamjenjena jer je bila gore od 1.3 a stavljena je duža od 1.6 boxera, e a to sam napravio samo zbog toga jer je umjesto 1.3 boxera ugrađena 1.7 ie mašine pa da se ne dere bez veze na maloj brzini a u velikim okretajima, nije velika razlika ali i 500 okretaja manje je puno :hehe:
Evo ovo su slikice kaj se vozila na tehnički pregled :drive:
(http://imageshack.us/a/img88/8062/img1726fy.jpg)
(http://imageshack.us/a/img843/8607/img1727gf.jpg)
I taaaa daaa stigle i tablice te nalja kluba :sport: :pivo:
(http://imageshack.us/a/img152/2603/img1764uf.jpg)
-
Lijepa je nema šta :love3:
-
Lijepa je nema šta :love3:
Lijepa je sada kakva je bila, skoro ko i tvoja :hap: :ok: :pivo:
-
:ok: :ok: :ok:
-
U međuvremenu su se nabavljali dodaci estetske prirode kao felge, gume, spojler gepeka, GTA look farovi+žmigavci i još štošta sitnica u unutrašnjosti kabine te ispod haube ::) ::)
Evo kako trenutačno izgleda sa lepim OZjkama, nažalost nisu bijele jer i ove srebrne su prljaju i više neg kaj sam mislil :mad:
(http://imageshack.us/a/img577/4273/img2437yg.jpg)
(http://img703.imageshack.us/img703/9318/img2438u.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/703/img2438u.jpg/)
(http://imageshack.us/a/img854/509/img2441s.jpg)
jedna nabrzaka od unutrašnjosti
(http://imageshack.us/a/img5/5273/img2442q.jpg)
-
Nisi ju niš spuštal :?: Ovak na slikama mi izgleda dosta visoko
-
Nisi ju niš spuštal :?: Ovak na slikama mi izgleda dosta visoko
zasada je sve standard ali žudi za Eibach oprugama svakako, no malo će morat pričekat dok ne porješavam još par sitnica :ok:
-
Svaka cast super izgleda :love:
-
Oš moj žuti Apex?
-
Ovak izgledaju xenoni + T10 sa 5 bijelih SMD diodica na GTA look farovima :drive: :drive:
(http://imageshack.us/a/img21/4121/img2443n.jpg)
(http://imageshack.us/a/img9/48/img2444u.jpg)
Tu se vidi clean look prednji branik, falc je zakitan armatur kitom i puno lijepše mi sad izgleda branik, sita stvar je napravljena i na stražnjem braniku :da:
(http://imageshack.us/a/img850/9408/img2447yi.jpg)
-
Svaka cast super izgleda :love:
Hvala kolega, koliko je truda uloženo bome i treba izgledati :craz :hehe:
Oš moj žuti Apex?
da imam bolji prilaz radnom mjestu uzel/trampal bi se bez razmišljanja :da: :pivo:
-
Imam i prednje crvene -3 cm, ne piše čiji su.
-
Evo još par fotkica friško oprane alfice :love2:
(http://imageshack.us/a/img5/3690/img2448d.jpg)
(http://imageshack.us/a/img59/1225/img2445bs.jpg)
(http://imageshack.us/a/img856/6382/img2449d.jpg)
-
Evo jedne okinute sa OZ Superturismo felgicom
(http://imageshack.us/a/img818/8582/img2446d.jpg)
I par slika od spojlera na vratima gepeka ::)
(http://imageshack.us/a/img841/5956/img2450xe.jpg)
(http://imageshack.us/a/img109/2171/img2451c.jpg)
-
Imam i prednje crvene -3 cm, ne piše čiji su.
A dali znaš na čemu su bili, tj na koju alfu pašu :?: :?:
-
Trenutno su na mojoj
-
Pozdrav prijatelju. :mah:
Super izgleda boxerica. :ok:
-
Pozdrav prijatelju. :mah:
Super izgleda boxerica. :ok:
pozz :mahm :mahm Dalibore...eto je na cesti...nakon duuugog oporavka se opet guštam u boxerici.
ako će vrijeme bit solidno a daga slobodna, navratit ćemo jedan vikend do SK da malo razgibamo vilice uz koju :pivo:
pozdravi mi malog alfistu i ostale ukućane :alfisti: :pivo: :pivo: :drive:
-
:mah: vidim da se vračaš u stara vremena :hap:
-
:mah: vidim da se vračaš u stara vremena :hap:
Ooooo bome da, moja prva ljubav je bila baš crna 145ica, ha kaj češ boxer je boxer :icon_2: :icon_2: :icon_2: i sa svim manama i vrlinama ga moraš ili voljet ili mrzit kad neš crkne :hehe: :hehe: :hehe:
Ako će bit vremena možda uspimo ja i draga sa boxericom se dokotrljat do RI na Alfa meet :drive: :drive: pa ćemo malo čakulat uz pokoje radler :pivo: :pivo: ili ono pravo pa nek draga vozi natrag :craz :hehe: :hehe: :hehe: :drive: :ok:
-
:hello: :hello:
-
Malo se boxerica prošetala i do CC One West na doradu nekih sitnica, a to su extra rezervni ključevi i popravak daljinca + nova baterija za drugi daljinac tak da se nemoram zabavljati sa ključem prilikom ot/zaključavanja vrata :hello: :hello:
(http://imageshack.us/a/img96/3567/img2456c.jpg)
(http://imageshack.us/a/img9/531/img2457ryx.jpg)
Ovo je jedna malo mračna od dana prije iz Samobora ::)
(http://imageshack.us/a/img547/4318/img2453b.jpg)
-
Evo ih još nekoliko :drive:
(http://imageshack.us/a/img526/1674/img2459ha.jpg)
(http://imageshack.us/a/img266/7976/img2460uc.jpg)
Malko da se vide i extra :hehe: :hehe: veliki diskovi na boxerici, al doći će već malo bolji i veći :da:
(http://imageshack.us/a/img854/25/img2464c.jpg)
-
(http://imageshack.us/a/img401/4627/img2458cb.jpg)
(http://imageshack.us/a/img823/6772/img2461j.jpg)
I moja bolja polovica, također alfistica, bok uz bok :hehe: :hehe: :craz
(http://imageshack.us/a/img42/6861/img2463ke.jpg)
-
A kaj reći,auto je vrhunski.Stvarno puno truda uloženu u nju.
-
A kaj reći,auto je vrhunski.Stvarno puno truda uloženu u nju.
daleko je to od vruhunskoga, ali da se je gušt :drive: to svakako.
U bližoj budućnosti kad dobije dostatne QV prednje kočnice, Eibach opruge i neko sportsko sjedalo, onda će biti i više nego dobra :icon_razz: :icon_razz:
ali kako god, četvrt milje kilometara se nemože sakriti na karoseriji, bez obzira na novu mašinu i drugu getribu :da: :ok:
-
super je. Matt je moja tiha patnja. :ling:
-
Prekrasna Alfica :care
-
Dobro si ju zrihtal :ok:
-
Jel to ti prodaješ svoju crvenu 145-icu 1.7 16V?Vidio sam oglas na njuškalu.
-
Bas su joj lijepo legle felgice :ok:
-
Stvarno je predobra ... još kad ju zrihtaš po svojim željama bit će mrak ... :ok:
-
Super je alfica! Ma nema sumnje u stivija, ima on ukusa za alfe :ok:
-
Lijepo su ti sjele moje bivse OZjke :love:
-
super je. Matt je moja tiha patnja. :ling:
Ha čuj crna je crna, ima ona svoje draži :craz
Prekrasna Alfica :care
:ok: :mah: :alfisti: :pivo:
Prekrasna Alfica :care
Nije ni tvoja loša, još kad dobije novi lak :ok: :drive: :drive:
Jel to ti prodaješ svoju crvenu 145-icu 1.7 16V?Vidio sam oglas na njuškalu.
Da prodajem još koji mjesec a onda ide u dijelove, nažalost :rolll:
-
Bas su joj lijepo legle felgice :ok:
E sad ju još samo malo sputit :da: :ok:
Stvarno je predobra ... još kad ju zrihtaš po svojim željama bit će mrak ... :ok:
Trebalo bi dosta love za skroz sve poredeiti ali pomalo :drive:
Super je alfica! Ma nema sumnje u stivija, ima on ukusa za alfe :ok:
provozao si se, znaš sve, boxer kad zareži iznad 4soma samo te tjera na gasss :craz :drive:
Lijepo su ti sjele moje bivse OZjke :love:
Nije loše nije loše :hehe: :hehe: još se premišljam dali ih u bijelo polakirati ili u grafitnu :ok:
-
Zvuk joj je predobar, cim sam ju cuo kad si dolazio po mene, najezio sam se!
I uzivo je super ova matt, svaka cast :ok:
-
Zvuk joj je predobar, cim sam ju cuo kad si dolazio po mene, najezio sam se!
I uzivo je super ova matt, svaka cast :ok:
Još kad malo presložim cijevi i lonce i maybe skinem cat. onda će bit simfonije :craz :craz :drive: :ok:
-
Evo i još nekih novotarija za upgrejd matt boxerice a za to su zaslužni kolege i Radge(dijelovi) te Raziel (dostava) i punooo im hvala :pivo: :pivo: :pivo:
Pošto je straga stavljen drugi most sa diskovima od 146 1.7 16V, bio bi red da i prednje kočnice pojačamo pa su stigli skoro pa ganc novi diskovi i pločice te kočione čeljusti sa odličnim lajtunzima od 145 1.7 16V :sport: dok ne dođu od 145 QV ::)
A kako je i nosač motora rekao baj baj :mahm morat će se i on zamjeniti
(http://imageshack.us/a/img46/6824/m2kz.jpg)
-
Nabavljeni i drugi prednji i stražnji amortizeri te niže opruge, možda čak i Eibach ali pošto imaju rđe po sebi nisam našao mjesto gdje je neka oznaka, uglavnom po riječima kolege oko 2-3cm je niža alfica
(http://img196.imageshack.us/img196/4157/ywkf.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/196/ywkf.jpg/)
(http://img194.imageshack.us/img194/221/bcei.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/194/bcei.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
-
I još par sitinca koje svakog alfista vesele, a to su alfa romeo nalje za prednje kliješta, komplet original etui sa knjigicama..
(http://img24.imageshack.us/img24/4927/0trp.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/24/0trp.jpg/)
(http://img826.imageshack.us/img826/7762/56q9.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/826/56q9.jpg/)
(http://img585.imageshack.us/img585/3347/h5t4.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/585/h5t4.jpg/)
-
... te hauben lifteri za prednju haubu sa stražnje haube od 33jke i original etui za alat za skidanje svječica i kotača :drive:
(http://img844.imageshack.us/img844/2358/bcdt.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/844/bcdt.jpg/)
(http://img14.imageshack.us/img14/9167/zeei.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/14/zeei.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
-
:clap2: bitno da se radi
-
... te hauben lifteri za prednju haubu sa stražnje haube od 33jke i original etui za alat za skidanje svječica i kotača :drive:
(http://img844.imageshack.us/img844/2358/bcdt.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/844/bcdt.jpg/)
(http://img14.imageshack.us/img14/9167/zeei.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/14/zeei.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
:ok: Ništa bez 33 . :grinning-smiley-044:
-
odlična boxerica :ling:
-
:clap2: :clap2: :clap2:
-
Sve 5, samo treba plinjaru osposobit! :ok:
Pilaaa! :love3:
-
Sve 5, samo treba plinjaru osposobit! :ok:
Pilaaa! :love3:
Znaš ti da se na plin kuha, na dizel ore, a na benzin vozi :craz :craz :craz
-
Znaš ti da se na plin kuha, na dizel ore, a na benzin vozi :craz :craz :craz
I to mi priča frajer koji je izganjao jednog 20V JTD-a... Pih! :craz
Lijepo da si se vratio na pravu stazu! :ok:
-
super izgleda, malo sam ljubomoran :rolll:
-
pozz odlicna alficaaa cestitkeee