Alfisti.hr

Alfa Romeo općenito => Galerija i multimedija => 145/6, 155 => Autor teme: Stiv - 31-05-2013, 22:11:13

Naslov: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Stiv - 31-05-2013, 22:11:13
Evo da i ovdje predstavim svoju matt črnu  :craz boxericu  :love: :love:

Kupljena od kolege sa foruma u dosta lošem stanju pretprošle godine i onda je slijedila faza raskapanja od ovjesa, motora, getribe pa do djela unutrašnjosti i mjenjalo se uglavno sve dotrajalo ili slomljeno.

Ovak je izgledala kad je došla doma  :drive:  :rolll:

(http://imageshack.us/a/img843/4615/dsc009351024x768.jpg)
(http://imageshack.us/a/img521/8633/dsc009471024x768.jpg)
(http://imageshack.us/a/img28/7264/dsc009321024x768.jpg)
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: Stiv - 31-05-2013, 22:11:55
(http://imageshack.us/a/img62/7900/dsc009331024x768.jpg)
(http://imageshack.us/a/img713/8237/dsc009481024x768.jpg)



Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: Stiv - 31-05-2013, 22:13:55
Par slikica od unutrašnjosti  :ok:

(http://imageshack.us/a/img191/6780/dsc009361024x768o.jpg)

(http://imageshack.us/a/img151/3007/dsc009371024x768.jpg)

Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: Stiv - 31-05-2013, 22:16:18
Kad se sve to uspjelo posložiti koliko toliko da funkcionira onda je na red došlo i lakiranje a pošto je boxerica već bila crna, odluka je pala na matt crnu boju ali ne 100%tnu nego 75%tnu

(http://imageshack.us/a/img339/1895/dsc027331024x768.jpg)

(http://imageshack.us/a/img191/3391/dsc027831024x768.jpg)

(http://imageshack.us/a/img17/9158/dsc027791024x768.jpg)
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: Stiv - 31-05-2013, 22:17:11
(http://imageshack.us/a/img546/4505/dsc027311024x768.jpg)

(http://imageshack.us/a/img13/9467/dsc027181024x768.jpg)
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: Stiv - 31-05-2013, 22:27:29
Od bitnijih stvari kaj se napravilo je da je promjenjen kompletan prednji trap od vilica, balans štange sa gumicama i stabilizatorima i amortizera kao i oba krajnika a straga je zamjenjen kompletan most pa je umjesto doboša sada gore kompletan most sa diskovima sa 146ice 1.7 16V boxera.

Na motoru je napravljen veliki servis + promjenjena je lamela sa potisnim ležajem, korpom te drugom vilicom kao i sa drugim kuplung cilindrom, neki od dijelova su stavljeni novi a neki rabljeni ali ko novi.

Getriba je također zamjenjena jer je bila gore od 1.3 a stavljena je duža od 1.6 boxera, e a to sam napravio samo zbog toga jer je umjesto 1.3 boxera ugrađena 1.7 ie mašine pa da se ne dere bez veze na maloj brzini a u velikim okretajima, nije velika razlika ali i 500 okretaja manje je puno  :hehe:

Evo ovo su slikice kaj se vozila na tehnički pregled  :drive:

(http://imageshack.us/a/img88/8062/img1726fy.jpg)

(http://imageshack.us/a/img843/8607/img1727gf.jpg)


I taaaa daaa stigle i tablice te nalja kluba  :sport: :pivo:

(http://imageshack.us/a/img152/2603/img1764uf.jpg)
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: mane - 31-05-2013, 22:32:04
Lijepa je nema šta  :love3:
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: Stiv - 31-05-2013, 22:34:22
Lijepa je nema šta  :love3:

Lijepa je sada kakva je bila, skoro ko i tvoja  :hap: :ok: :pivo:
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: darkoqv - 31-05-2013, 22:36:06
 :ok: :ok: :ok:
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: Stiv - 31-05-2013, 22:42:16
U međuvremenu su se nabavljali dodaci estetske prirode kao felge, gume, spojler gepeka, GTA look farovi+žmigavci i još štošta sitnica u unutrašnjosti kabine te ispod haube  ::) ::)

Evo kako trenutačno izgleda sa lepim OZjkama, nažalost nisu bijele jer i ove srebrne su prljaju i više neg kaj sam mislil  :mad:

(http://imageshack.us/a/img577/4273/img2437yg.jpg)

(http://img703.imageshack.us/img703/9318/img2438u.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/703/img2438u.jpg/)

(http://imageshack.us/a/img854/509/img2441s.jpg)


jedna nabrzaka od unutrašnjosti

(http://imageshack.us/a/img5/5273/img2442q.jpg)
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: mane - 31-05-2013, 22:44:05
Nisi ju niš spuštal :?: Ovak na slikama mi izgleda dosta visoko
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: Stiv - 31-05-2013, 22:51:41
Nisi ju niš spuštal :?: Ovak na slikama mi izgleda dosta visoko

zasada je sve standard ali žudi za Eibach oprugama svakako, no malo će morat pričekat dok ne porješavam još par sitnica  :ok:
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: TOMMY_BOY - 31-05-2013, 22:52:12
Svaka cast super izgleda  :love:
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: mane - 31-05-2013, 22:52:48
Oš moj žuti Apex?
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: Stiv - 31-05-2013, 22:54:51
Ovak izgledaju xenoni + T10 sa 5 bijelih SMD diodica na GTA look farovima  :drive: :drive:

(http://imageshack.us/a/img21/4121/img2443n.jpg)

(http://imageshack.us/a/img9/48/img2444u.jpg)


Tu se vidi clean look prednji branik, falc je zakitan armatur kitom i puno lijepše mi sad izgleda branik, sita stvar je napravljena i na stražnjem braniku  :da:

(http://imageshack.us/a/img850/9408/img2447yi.jpg)
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: Stiv - 31-05-2013, 23:00:22
Svaka cast super izgleda  :love:

Hvala kolega, koliko je truda uloženo bome i treba izgledati  :craz :hehe:

Oš moj žuti Apex?

da imam bolji prilaz radnom mjestu uzel/trampal bi se bez razmišljanja  :da: :pivo:
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: mane - 31-05-2013, 23:05:45
Imam i prednje crvene -3 cm, ne piše čiji su.
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: Stiv - 31-05-2013, 23:11:25
Evo još par fotkica friško oprane alfice  :love2:

(http://imageshack.us/a/img5/3690/img2448d.jpg)

(http://imageshack.us/a/img59/1225/img2445bs.jpg)

(http://imageshack.us/a/img856/6382/img2449d.jpg)

Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: Stiv - 31-05-2013, 23:16:01
Evo jedne okinute sa OZ Superturismo felgicom

(http://imageshack.us/a/img818/8582/img2446d.jpg)


I par slika od spojlera na vratima gepeka  ::)

(http://imageshack.us/a/img841/5956/img2450xe.jpg)

(http://imageshack.us/a/img109/2171/img2451c.jpg)
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: Stiv - 31-05-2013, 23:17:43
Imam i prednje crvene -3 cm, ne piše čiji su.

A dali znaš na čemu su bili, tj na koju alfu pašu  :?: :?:
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 MATT black
Autor: mane - 31-05-2013, 23:18:58
Trenutno su na mojoj
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 1.7ie MATT black
Autor: Dalibor-L - 01-06-2013, 10:44:49
Pozdrav prijatelju.  :mah:

Super izgleda boxerica.  :ok:
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 1.7ie MATT black
Autor: Stiv - 01-06-2013, 11:29:21
Pozdrav prijatelju.  :mah:

Super izgleda boxerica.  :ok:
pozz  :mahm :mahm Dalibore...eto je na cesti...nakon duuugog oporavka se opet guštam u boxerici.

ako će vrijeme bit solidno a daga slobodna, navratit ćemo jedan vikend do SK da malo razgibamo vilice uz koju  :pivo:

pozdravi mi malog alfistu i ostale ukućane  :alfisti: :pivo: :pivo: :drive:
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 1.7ie MATT black
Autor: Fiuman - 01-06-2013, 11:30:26
 :mah: vidim da se vračaš u stara vremena  :hap:
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 1.7ie MATT black
Autor: Stiv - 01-06-2013, 11:37:23
:mah: vidim da se vračaš u stara vremena  :hap:

Ooooo bome da, moja prva ljubav je bila baš crna 145ica, ha kaj češ boxer je boxer  :icon_2: :icon_2: :icon_2: i sa svim manama i vrlinama ga moraš ili voljet ili mrzit kad neš crkne  :hehe: :hehe: :hehe:

Ako će bit vremena možda uspimo ja i draga sa boxericom se dokotrljat do RI na Alfa meet  :drive: :drive:  pa ćemo malo čakulat uz pokoje radler  :pivo: :pivo: ili ono pravo pa nek draga vozi natrag  :craz :hehe: :hehe: :hehe: :drive: :ok:
Naslov: Odg: Moja nova-stara boxer 145 1.7ie MATT black
Autor: Fiuman - 01-06-2013, 11:42:19
 :hello: :hello:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Stiv - 01-06-2013, 12:44:59
Malo se boxerica prošetala i do CC One West na doradu nekih sitnica, a to su extra rezervni ključevi i popravak daljinca + nova baterija za drugi daljinac tak da se nemoram zabavljati sa ključem prilikom ot/zaključavanja vrata  :hello: :hello:

(http://imageshack.us/a/img96/3567/img2456c.jpg)

(http://imageshack.us/a/img9/531/img2457ryx.jpg)

Ovo je jedna malo mračna od dana prije iz Samobora ::)

(http://imageshack.us/a/img547/4318/img2453b.jpg)
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Stiv - 01-06-2013, 12:48:16
Evo ih još nekoliko  :drive:

(http://imageshack.us/a/img526/1674/img2459ha.jpg)

(http://imageshack.us/a/img266/7976/img2460uc.jpg)


Malko da se vide i extra  :hehe: :hehe: veliki diskovi na boxerici, al doći će već malo bolji i veći  :da:

(http://imageshack.us/a/img854/25/img2464c.jpg)
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Stiv - 01-06-2013, 12:54:30
(http://imageshack.us/a/img401/4627/img2458cb.jpg)

(http://imageshack.us/a/img823/6772/img2461j.jpg)


I moja bolja polovica, također alfistica, bok uz bok  :hehe: :hehe: :craz

(http://imageshack.us/a/img42/6861/img2463ke.jpg)
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: kix - 01-06-2013, 13:28:16
A kaj reći,auto je vrhunski.Stvarno puno truda uloženu u nju.
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Stiv - 01-06-2013, 14:09:05
A kaj reći,auto je vrhunski.Stvarno puno truda uloženu u nju.

daleko je to od vruhunskoga, ali da se je gušt  :drive: to svakako.

U bližoj budućnosti kad dobije dostatne QV prednje kočnice, Eibach opruge i neko sportsko sjedalo, onda će biti i više nego dobra  :icon_razz: :icon_razz:

ali kako god, četvrt milje kilometara se nemože sakriti na karoseriji, bez obzira na novu mašinu i drugu getribu  :da: :ok:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: kocka - 01-06-2013, 18:36:18
super je. Matt je moja tiha patnja.  :ling:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Adrian zg - 03-06-2013, 01:14:52
Prekrasna Alfica   :care
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Igica - 03-06-2013, 09:58:30
Dobro si ju zrihtal :ok:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: kix - 03-06-2013, 11:44:26
Jel to ti prodaješ svoju crvenu 145-icu 1.7 16V?Vidio sam oglas na njuškalu.
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: dario145 - 07-06-2013, 01:24:54
Bas su joj lijepo legle felgice  :ok:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: VIPER999 - 07-06-2013, 14:04:46
Stvarno je predobra ... još kad ju zrihtaš po svojim željama bit će mrak ...  :ok:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Josip 156 - 07-06-2013, 16:52:22
Super je alfica! Ma nema sumnje u stivija, ima on ukusa za alfe  :ok:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Alfista145 - 10-06-2013, 12:32:55
Lijepo su ti sjele moje bivse OZjke  :love:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Stiv - 15-06-2013, 14:24:10
super je. Matt je moja tiha patnja.  :ling:
Ha čuj crna je crna, ima ona svoje draži  :craz

Prekrasna Alfica   :care
  :ok: :mah: :alfisti: :pivo:

Prekrasna Alfica   :care

Nije ni tvoja loša, još kad dobije novi lak  :ok:  :drive: :drive:

Jel to ti prodaješ svoju crvenu 145-icu 1.7 16V?Vidio sam oglas na njuškalu.

Da prodajem još koji mjesec a onda ide u dijelove, nažalost  :rolll:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Stiv - 15-06-2013, 14:28:00
Bas su joj lijepo legle felgice  :ok:

E sad ju još samo malo sputit  :da: :ok:

Stvarno je predobra ... još kad ju zrihtaš po svojim željama bit će mrak ...  :ok:
Trebalo bi dosta love za skroz sve poredeiti ali pomalo  :drive:

Super je alfica! Ma nema sumnje u stivija, ima on ukusa za alfe  :ok:
provozao si se, znaš sve, boxer kad zareži iznad 4soma samo te tjera na gasss  :craz :drive:

Lijepo su ti sjele moje bivse OZjke  :love:
Nije loše nije loše  :hehe: :hehe: još se premišljam dali ih u bijelo polakirati ili u grafitnu  :ok:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Josip 156 - 15-06-2013, 14:33:35
Zvuk joj je predobar, cim sam ju cuo kad si dolazio po mene, najezio sam se!
I uzivo je super ova matt, svaka cast  :ok:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Stiv - 15-06-2013, 15:38:52
Zvuk joj je predobar, cim sam ju cuo kad si dolazio po mene, najezio sam se!
I uzivo je super ova matt, svaka cast  :ok:

Još kad malo presložim cijevi i lonce i maybe skinem cat. onda će bit simfonije  :craz :craz :drive: :ok:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Stiv - 15-06-2013, 15:44:53
Evo i još nekih novotarija za upgrejd matt boxerice a za to su zaslužni kolege i Radge(dijelovi) te Raziel (dostava) i punooo im hvala  :pivo: :pivo: :pivo:

Pošto je straga stavljen drugi most sa diskovima od 146 1.7 16V, bio bi red da i prednje kočnice pojačamo pa su stigli skoro pa ganc novi diskovi i pločice te kočione čeljusti sa odličnim lajtunzima od 145 1.7 16V  :sport: dok ne dođu od 145 QV  ::)
A kako je i nosač motora rekao baj baj  :mahm morat će se i on zamjeniti

(http://imageshack.us/a/img46/6824/m2kz.jpg)
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Stiv - 15-06-2013, 15:49:20
Nabavljeni i drugi prednji i stražnji amortizeri te niže opruge, možda čak i Eibach ali pošto imaju rđe po sebi nisam našao mjesto gdje je neka oznaka, uglavnom po riječima kolege oko 2-3cm je niža alfica

(http://img196.imageshack.us/img196/4157/ywkf.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/196/ywkf.jpg/)

(http://img194.imageshack.us/img194/221/bcei.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/194/bcei.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Stiv - 15-06-2013, 15:55:06
I još par sitinca koje svakog alfista vesele, a to su alfa romeo nalje za prednje kliješta, komplet original etui sa knjigicama..

(http://img24.imageshack.us/img24/4927/0trp.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/24/0trp.jpg/)

(http://img826.imageshack.us/img826/7762/56q9.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/826/56q9.jpg/)

(http://img585.imageshack.us/img585/3347/h5t4.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/585/h5t4.jpg/)
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Stiv - 15-06-2013, 15:56:35
... te hauben lifteri za prednju haubu sa stražnje haube od 33jke i original etui za alat za skidanje svječica i kotača  :drive:

(http://img844.imageshack.us/img844/2358/bcdt.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/844/bcdt.jpg/)

(http://img14.imageshack.us/img14/9167/zeei.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/14/zeei.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: dario145 - 15-06-2013, 19:24:45
 :clap2: bitno da se radi
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Argor - 15-06-2013, 19:25:37
... te hauben lifteri za prednju haubu sa stražnje haube od 33jke i original etui za alat za skidanje svječica i kotača  :drive:

(http://img844.imageshack.us/img844/2358/bcdt.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/844/bcdt.jpg/)

(http://img14.imageshack.us/img14/9167/zeei.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/14/zeei.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

 :ok:   Ništa bez 33 .  :grinning-smiley-044:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: verde_tropico - 15-06-2013, 20:01:11
odlična boxerica :ling:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: darkoqv - 15-06-2013, 21:38:03
 :clap2: :clap2: :clap2:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Raziel - 22-06-2013, 14:54:18
Sve 5, samo treba plinjaru osposobit!  :ok:
Pilaaa!   :love3:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Stiv - 22-06-2013, 16:51:02
Sve 5, samo treba plinjaru osposobit!  :ok:
Pilaaa!   :love3:
Znaš ti da se na plin kuha, na dizel ore, a na benzin vozi  :craz :craz :craz
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: Raziel - 22-06-2013, 17:30:30
Znaš ti da se na plin kuha, na dizel ore, a na benzin vozi  :craz :craz :craz

I to mi priča frajer koji je izganjao jednog 20V JTD-a... Pih!  :craz

Lijepo da si se vratio na pravu stazu!  :ok:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: face - 04-07-2013, 16:10:56
super izgleda, malo sam ljubomoran  :rolll:
Naslov: Odg: Moja new/old boxerica 145 1.7ie MATT black
Autor: alfazara - 01-08-2013, 14:16:34
pozz odlicna alficaaa cestitkeee