Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Galerija i multimedija => 159, Brera, Spider => Autor teme: ukemi - 21-02-2013, 15:27:39
-
Evo i moje ljepotice :mahm
(http://imageshack.us/a/img407/7462/11aeb.jpg)
(http://imageshack.us/a/img594/6144/12akj.jpg)
Kao što vidite gore su OZ Ultrallegera 215/45 R 18 Bridgestone Blizzak gume. Na ljeto niti ne mislim vraćati nazad original Ti felge nego samo na ove staviti ljetne gume. Razlog je što je stvarno zamjetna razlika u ubrzanju sa ovim lakšim felgama.
-
Remap je rađen kod Seba kao što sam već pisao u temi Tuning. Ispuh Lastovčić.
(http://imageshack.us/a/img844/4593/78290481.jpg)
(http://imageshack.us/a/img842/4129/50953554.jpg)
(http://imageshack.us/a/img28/2484/68784341.jpg)
-
Ovako to od ispod izgleda.
(http://imageshack.us/a/img43/8796/91115484.jpg)
(http://imageshack.us/a/img28/2885/65075347.jpg)
(http://imageshack.us/a/img201/8532/70453973.jpg)
-
:love: :love:
Ljepa ljepa,a može sada koja iznutra :?: :happ: :happ:
-
Evo šta mi se dogodilo na veznom limu ispod haube dok sam bio na brodu.
(http://imageshack.us/a/img690/4851/30976232.jpg)
(http://imageshack.us/a/img545/7651/46344531.jpg)
Ali sam i to danas sredio :icon_smile:
(http://imageshack.us/a/img839/3342/10afh.jpg)
-
:love: :love:
Ljepa ljepa,a može sada koja iznutra :?: :happ: :happ:
Bit će i iznutra samo da ju operem, Malo mi je neugodno ovako :rolll:
Inače je klasična Ti oprema.
-
Odlično i prekrasno :love3:, sredi si taj još kuplung da uživaš kako treba ,
sve drugo si riješio u jednom potezu.
od kud si nabavio ove OZ felge i za koju lovu ?
i ja idem na veću felgu ovih dana, sa 17 na 18 , nadam se da neće biti neke velike razlike u ubrzanju.
sa 19 bih sigurno osjetio razliku.
:ok:
-
Felge i gume sam uzeo u Vulkala, došlo me oko 14000 kn, ali sam dobio 25% popusta preko frenda. To je bilo prošle godine, neznam kakve su cijene sada.
Vjerovatno sa 17 na 18 nećeš baš osjetiti ali 19 je jako teška. Za auto sa 300 konja to i nije bitno ali na 150 konja se osjeti neka razlika.
-
Bit će i iznutra samo da ju operem, Malo mi je neugodno ovako :rolll:
Inače je klasična Ti oprema.
ma šta ti ima biti neugodno, ja je slikam u bilo kakvom stanju,
pa koji smisao slikati kad je samo čista, auto je više zmazan nego čist u vožnji.
po tome najbolje ni ne voziti. :confusedbig:
treba i jednih i drugih slika da se vidi malo i realnost. :ok:
-
Felge i gume sam uzeo u Vulkala, došlo me oko 14000 kn, ali sam dobio 25% popusta preko frenda. To je bilo prošle godine, neznam kakve su cijene sada.
Vjerovatno sa 17 na 18 nećeš baš osjetiti ali 19 je jako teška. Za auto sa 300 konja to i nije bitno ali na 150 konja se osjeti neka razlika.
ako je puna cijena 14000 i sa popustom nije malo ali to su realne cijene kod nas,
i ja sam nedavno stao kod njih i raspitivao se i isto su bile vrlo visoke.
možda da si skočio do Italije ako bi našao, makar ako ti nije predstavljao financ.
problem i ja bih kupio tu da se ne natežem.
inače izgleda odlično , svi kažu da je kao felga vrlo lagana i auto brži, dobru stvar si odabrao
em nemaš klasičnih problema kao drugi na 19 cola,trošenje gume, rinzoli,rupe ,tvrdoča...
-
Felge i gume sam uzeo u Vulkala, došlo me oko 14000 kn, ali sam dobio 25% popusta preko frenda. To je bilo prošle godine, neznam kakve su cijene sada.
Vjerovatno sa 17 na 18 nećeš baš osjetiti ali 19 je jako teška. Za auto sa 300 konja to i nije bitno ali na 150 konja se osjeti neka razlika.
osjetiš razliku u ubrzanju jer imaš puno premali opseg i užu gumu tj. totalno krivu dimenziju gume
trebaš 235/45/18
ali slažem se, Ultraleggera je puno lakša od 19" TI felge tako da ćeš i sa ispravnom dimenzijom osjetiti razliku, a u auto će ti biti puno udobniji i ljepše će izgledati jer će popuniti rupe između kotača i karoserije
-
Znam za dimenziju. Ja sam htio još užu i višu gumu za zimu ali nije bilo tako da mi brzinomjer sada laže 10km/h .
-
iznutra
(http://imageshack.us/a/img41/9534/14awf.jpg)
(http://imageshack.us/a/img37/5121/15adl.jpg)
-
Znam za dimenziju. Ja sam htio još užu i višu gumu za zimu ali nije bilo tako da mi brzinomjer sada laže 10km/h .
trebao si uzeti onda za zimu 17" felge i gume 225/50/17 ili ako baš hoćeš užu 215/50(55)/17
ili u 18" 225/45/18 ili 215/50/18 ako postoji uopće
ovako kotač izgleda premalo i guma navučena, a rupa između kotača i blatobrana velika auto je sigurno neudobniji, brzinomjer laže, a i dijelovi ovjesa su podložniji lupanju i bržem trošenju..
što ćeš s 19" felgama? prodati?
-
Meni niije to to bez ti felgi....steta da ti je ubrzanje bitnije od izgleda jer 159 svejedno nije neka jurilica :sad:
-
Meni niije to to bez ti felgi....steta da ti je ubrzanje bitnije od izgleda jer 159 svejedno nije neka jurilica :sad:
slažem se...a i realno ne može razlika biti toliko očita..
npr. ja sam na 156 2.4 JTD imao 16" original felge oko 10kg komad, 17" Superleggere oko 8kg komad i 18" alfine felge 11kg komad i nisam osjetio nikakvu razliku u ubrzanju..
Ja bi ove ultraleggere ostavio za zimski set, a za ljeto TI felga i 235/40/19 gume :)
-
Meni niije to to bez ti felgi....steta da ti je ubrzanje bitnije od izgleda jer 159 svejedno nije neka jurilica :sad:
bile bi dobre ultre,al u 19'' i neke distance da to popuni :craz
-
Evo šta mi se dogodilo na veznom limu ispod haube dok sam bio na brodu.
(http://imageshack.us/a/img690/4851/30976232.jpg)
To se guma zaljepila za boju ili... :?:
-
Ja bi ove ultraleggere ostavio za zimski set, a za ljeto TI felga i 235/40/19 gume :)
ja osobno 19 TI nisam vozio ali sam čuo od par ljudi da je po Zagrebu užas,
otvorena i dobra cesta odlično ali po gradu muka.
čak mi i Danko koji nebi dao 19 cola za ništa kaže da mu je muka kad dođe u ZG.
od tih par ljudi 2 su mi dobri prijatelji tako da im vjerujem.
Naravno da vizulano izgleda najljepše na 19 cola.
-
ja osobno 19 TI nisam vozio ali sam čuo od par ljudi da je po Zagrebu užas,
otvorena i dobra cesta odlično ali po gradu muka.
čak mi i Danko koji nebi dao 19 cola za ništa kaže da mu je muka kad dođe u ZG.
od tih par ljudi 2 su mi dobri prijatelji tako da im vjerujem.
Naravno da vizulano izgleda najljepše na 19 cola.
iskreno, da me smeta tvrd ovjes i lupanje nebi nikad razmišljao o TI paketu...
malo mi je glupo da se kupuje auto zbog izgleda a onda se ekipa žali na lupanje i skupe gume...
Da kupim 159 koja nije TI oprema onda bi maksimalno išao na 18" za ljeto 17" za zimu, kao i ti :ok: :ok:
-
iskreno, da me smeta tvrd ovjes i lupanje nebi nikad razmišljao o TI paketu...
malo mi je glupo da se kupuje auto zbog izgleda a onda se ekipa žali na lupanje i skupe gume...
Da kupim 159 koja nije TI oprema onda bi maksimalno išao na 18" za ljeto 17" za zimu, kao i ti :ok: :ok:
recimo da tvrd ovjes nije tolki problem , ima mnogo ljudi koji to vole, meni paše neka sredina ali
ipak više volim malo mekše. to je već stvar ukusa , ali evo zadnje mi je vozio 19 cola TI prijatelj
koji je probao sve verzije 159-ki , vozi često od kolgeta koji ima federe i spuštenu pa opet kaže da je
neusporedivo,kad pogodi rupu da misli da mu nešto pukne kako to zvući i da mu je 159 2.4 17 cola spuštena puno
bolja po tom pitanju, ne mislim tu sad na držanje zavoja i sl . već gradska vožnja.
očito moram nekako sam probati jel se sve svodi na rekla kazala. ovako mogu do sutra
šta je netko rekao, možda nakon što probam donesem neki sasvim drugi zaključak.
-
Evo i moje ljepotice :mahm
(http://imageshack.us/a/img407/7462/11aeb.jpg)
(http://imageshack.us/a/img594/6144/12akj.jpg)
Kao što vidite gore su OZ Ultrallegera 215/45 R 18 Bridgestone Blizzak gume. Na ljeto niti ne mislim vraćati nazad original Ti felge nego samo na ove staviti ljetne gume. Razlog je što je stvarno zamjetna razlika u ubrzanju sa ovim lakšim felgama.
ove felge su mi :vamp:, ma :bomb:...sad kad vidim kako joj stoje, mi je jako žao jer sam ih
imao priliku kupiti oko božića, oko osijeka, za 3600kn bez guma...na mojoj bi 18" još bolje stajalo jer imam -3-3.5 cm opruge, ništa veće :da:...još ovako crni auto, antracit felge, crvene čeljusti :ok:..
sad sam se sjetio, pa zašto ja žalim, pa ja prodajem auto :craz...valjda zato što mi je ta kombinacija :love3:
ukemi, jel osjećaš kakvu veću razliku u ubrzanju, bržoj vožnji kroz zavoje između tog seta i TI seta?
-
dobra 159 i kombinacija
-
jesam li ja lani tebi uvalio letak alfa kluba na delti.... :?:
alfa je bila malo ogrebana po boku tad, ali crna ti na oz-jkama...
-
ja sam sjeb.... prednji branik na snijegu i ledu jer je auto prenizak istina da na 18 osjetno bolje ide ali to je stvar osjećaja
primjer kolega tomislav sa 225-55-16 sa itim remapom kao i ja na 235-40-19 smo jednako brzi to jest u dva laufa jednom ja vodim jednom on niti ja njemu bježim niti on meni kada je on prvi
meni je glavni problem što mi 18 djeluje malo naspram orginala 19
samo da svi koji misle da na 18 manje dere nutarnji rub na TI ovjesu obavjestim da dere isto :rolll: spas je u prepumpavanju prednjih na 2,8 i mjenjanjem na svakih 5tkm prednje zadnje da se ravnomjernije deru, ugl ja ubio i zimske poprilično :craz,
inače vidim da nemaš ni ti tempomat pa mi je lakše :craz
sve drugo, puca me neki deja vu kad gledam slike :hehe:
fino si sredio auspuhe, kako je sa bukom odozada na stražnjem sjedalu?
inače :love3:
-
Odlična je generacijo! :clap: :ok:
-
Danko
možda je Tomislav brži u startu, kad već postignete određenu brzinu onda je razlika manja.
bez obzira na isti remap ne znaći da je snaga ista, ako imaš koji Nm i HP više kompeziraš.
ovo za 19 da izgleda najljepše nije uopče upitno,svi se slažemo i znam da je teško ići
na manje kad se navikneš.
što se tiće deranja guma jel po tebi to samo do TI izvedbi ili bi se ista stvar mogla dešavati i meni sa
18 cola bez obzira što nije TI ?
ma da imaš tempomat pitanje koliko bi ga koristio, ionako na otvorenoj cesti si uglavnom sa službenim,
ja kad upalim tempomat bude mi brzo dosadno ili mi se prispava , po meni ne gubiš puno
ili koristi ciglu kao Turci :craz
:mah:
-
trebao si uzeti onda za zimu 17" felge i gume 225/50/17 ili ako baš hoćeš užu 215/50(55)/17
ili u 18" 225/45/18 ili 215/50/18 ako postoji uopće
ovako kotač izgleda premalo i guma navučena, a rupa između kotača i blatobrana velika auto je sigurno neudobniji, brzinomjer laže, a i dijelovi ovjesa su podložniji lupanju i bržem trošenju..
što ćeš s 19" felgama? prodati?
Htio sam ovu dimenziju 215/50/18 ali ta ne postoji pa sam uzeo najužu šta su imali. Kad stavim ljetne izgled će biti malo bolji. Za sada mi je i ovako ok.
-
:love: sviđa mi se :mah:
-
bile bi dobre ultre,al u 19'' i neke distance da to popuni :craz
Distance svakako mislim stavljati. Gledao sam neke na talijansko ebayu Sparco 1.6cm ispred ali za iza kažu da treba 2.0cm, neznam zbog kojeg razloga :?:
http://www.ebay.it/itm/DISTANZIALI-SPARCO-16-mm-ALFA-ROMEO-159-BRERA-SPIDER-/330564892539?pt=Ricambi_automobili&hash=item4cf733f77b (http://www.ebay.it/itm/DISTANZIALI-SPARCO-16-mm-ALFA-ROMEO-159-BRERA-SPIDER-/330564892539?pt=Ricambi_automobili&hash=item4cf733f77b)
-
To se guma zaljepila za boju ili... :?:
Bit će da je ispod gume bilo nešto soli pa je pitura otpala i počelo ruzinaviti.
-
Distance svakako mislim stavljati. Gledao sam neke na talijansko ebayu Sparco 1.6cm ispred ali za iza kažu da treba 2.0cm, neznam zbog kojeg razloga :?:
http://www.ebay.it/itm/DISTANZIALI-SPARCO-16-mm-ALFA-ROMEO-159-BRERA-SPIDER-/330564892539?pt=Ricambi_automobili&hash=item4cf733f77b (http://www.ebay.it/itm/DISTANZIALI-SPARCO-16-mm-ALFA-ROMEO-159-BRERA-SPIDER-/330564892539?pt=Ricambi_automobili&hash=item4cf733f77b)
pa ti trebas vidjet od oka kolka distanca bi ti trebala...neznam koju felgu su ovi uzeli kao referencu kad su rekli 16 i 20 mm
a koja ti ultra ima sirinu i ET
-
ove felge su mi :vamp:, ma :bomb:...sad kad vidim kako joj stoje, mi je jako žao jer sam ih
imao priliku kupiti oko božića, oko osijeka, za 3600kn bez guma...na mojoj bi 18" još bolje stajalo jer imam -3-3.5 cm opruge, ništa veće :da:...još ovako crni auto, antracit felge, crvene čeljusti :ok:..
sad sam se sjetio, pa zašto ja žalim, pa ja prodajem auto :craz...valjda zato što mi je ta kombinacija :love3:
ukemi, jel osjećaš kakvu veću razliku u ubrzanju, bržoj vožnji kroz zavoje između tog seta i TI seta?
Boja felgi je titanium :grin:
Razliku u vožnji sam odmah osjetio, auto je zamjetno življi po zavojima i u ubrzanju. Po meni original Ti 19" je prevelika i preteška za 1.9 16v(bez tuninga). Ali svakako je izgled mrak sa original felgom!!! Mislim da se nijedna druga ne može vizualno usporediti sa njom.
Još jedan problem sam imao kod kupovine manjih felgi a to je da se valjda 95% njih uopće nemože montirati na ovaj auto zbog prednjih kočionih kliješta. Barem one koje su se meni sviđale. U Vulkalu su imali samo ove koje pašu na moj auto. A sa njima je udaljenost od kliješta do felge oko 0,5mm.
Još jedna stvar, znate koliko koštaju 235/40/19 gume. Koliko ja znam tu dimenziju imaju samo Alfa 159,Brera i Aston Martin prednje tako da je cijena ko suvo zlato. Kad je 159 izašla došao tip u Vulkal na Grobnik i traži tu dimenziju a šef poslovnice ga uvjerava da to ne postoji!!! Nije vjerovao dok nije sam vidio na autu.
Uglavnom na dva seta 19" kupiš 3 seta 18" (otprilike).
-
jesam li ja lani tebi uvalio letak alfa kluba na delti.... :?:
alfa je bila malo ogrebana po boku tad, ali crna ti na oz-jkama...
Mislim da nisi
-
Kao sto sam rekao,vidam ju svaki dan skoro po Opatiji,kod poznatog Amadeusa,lijepa! :love: :mah:
-
Boja felgi je titanium :grin:
Razliku u vožnji sam odmah osjetio, auto je zamjetno življi po zavojima i u ubrzanju. Po meni original Ti 19" je prevelika i preteška za 1.9 16v(bez tuninga). Ali svakako je izgled mrak sa original felgom!!! Mislim da se nijedna druga ne može vizualno usporediti sa njom.
Još jedan problem sam imao kod kupovine manjih felgi a to je da se valjda 95% njih uopće nemože montirati na ovaj auto zbog prednjih kočionih kliješta. Barem one koje su se meni sviđale. U Vulkalu su imali samo ove koje pašu na moj auto. A sa njima je udaljenost od kliješta do felge oko 0,5mm.
Još jedna stvar, znate koliko koštaju 235/40/19 gume. Koliko ja znam tu dimenziju imaju samo Alfa 159,Brera i Aston Martin prednje tako da je cijena ko suvo zlato. Kad je 159 izašla došao tip u Vulkal na Grobnik i traži tu dimenziju a šef poslovnice ga uvjerava da to ne postoji!!! Nije vjerovao dok nije sam vidio na autu.
Uglavnom na dva seta 19" kupiš 3 seta 18" (otprilike).
ja ne pitam to zbog opće razlike 19" naspram 18", već jer je to oz leggera...ma kako god ona nekome izgledala,
sviđala se, ne sviđala, ona ima tehničke karakteristike odlične...i to je jako bitan faktor kod odabira felgi..
auto je s njima lakši, manje trpe dijelovi ovjesa, dijelovi prijenosa itd..
kako stoje sa čvrstočom, jel ti se koja već popigala?
-
Boja felgi je titanium :grin:
Razliku u vožnji sam odmah osjetio, auto je zamjetno življi po zavojima i u ubrzanju. Po meni original Ti 19" je prevelika i preteška za 1.9 16v(bez tuninga). Ali svakako je izgled mrak sa original felgom!!! Mislim da se nijedna druga ne može vizualno usporediti sa njom.
Još jedan problem sam imao kod kupovine manjih felgi a to je da se valjda 95% njih uopće nemože montirati na ovaj auto zbog prednjih kočionih kliješta. Barem one koje su se meni sviđale. U Vulkalu su imali samo ove koje pašu na moj auto. A sa njima je udaljenost od kliješta do felge oko 0,5mm.
Još jedna stvar, znate koliko koštaju 235/40/19 gume. Koliko ja znam tu dimenziju imaju samo Alfa 159,Brera i Aston Martin prednje tako da je cijena ko suvo zlato. Kad je 159 izašla došao tip u Vulkal na Grobnik i traži tu dimenziju a šef poslovnice ga uvjerava da to ne postoji!!! Nije vjerovao dok nije sam vidio na autu.
Uglavnom na dva seta 19" kupiš 3 seta 18" (otprilike).
sve više novih auta ima 19 i sada se već za 200ak kuna po gumi da naći orginalna dimenzija naspram 18"Danko
možda je Tomislav brži u startu, kad već postignete određenu brzinu onda je razlika manja.
bez obzira na isti remap ne znaći da je snaga ista, ako imaš koji Nm i HP više kompeziraš.
ovo za 19 da izgleda najljepše nije uopče upitno,svi se slažemo i znam da je teško ići
na manje kad se navikneš.
što se tiće deranja guma jel po tebi to samo do TI izvedbi ili bi se ista stvar mogla dešavati i meni sa
18 cola bez obzira što nije TI ?
ma da imaš tempomat pitanje koliko bi ga koristio, ionako na otvorenoj cesti si uglavnom sa službenim,
ja kad upalim tempomat bude mi brzo dosadno ili mi se prispava , po meni ne gubiš puno
ili koristi ciglu kao Turci :craz
:mah:
mislim da samo TI to radi zato što je spuštena ti ne bi trebao imati nikakvih problema niti deranja jače nego što si do sada imao jer i serijala 17 se jače troši iznutra na normalne visine autu pogotovo 2,4 jer je motor teži ali mislim da si ti miran 100%
-
ja sam sjeb.... prednji branik na snijegu i ledu jer je auto prenizak istina da na 18 osjetno bolje ide ali to je stvar osjećaja
primjer kolega tomislav sa 225-55-16 sa itim remapom kao i ja na 235-40-19 smo jednako brzi to jest u dva laufa jednom ja vodim jednom on niti ja njemu bježim niti on meni kada je on prvi
meni je glavni problem što mi 18 djeluje malo naspram orginala 19
samo da svi koji misle da na 18 manje dere nutarnji rub na TI ovjesu obavjestim da dere isto :rolll: spas je u prepumpavanju prednjih na 2,8 i mjenjanjem na svakih 5tkm prednje zadnje da se ravnomjernije deru, ugl ja ubio i zimske poprilično :craz,
inače vidim da nemaš ni ti tempomat pa mi je lakše :craz
sve drugo, puca me neki deja vu kad gledam slike :hehe:
fino si sredio auspuhe, kako je sa bukom odozada na stražnjem sjedalu?
inače :love3:
Ja isto svako malo negdje istetoviram donji dio prednjeg branika :sad:
Unutarnji rub mora derati. Zbog toga taj auto tako dobro drži u zavojima uspoređujući sa drugima iste klase. Gume imaju nagib, "Camber angle" ako sam u pravu.
Znači kao što je Danko rekao mijenjanje guma svakih 4-5tkm prednje za zadnje te svakih 15tkm kontrola geometrije ovjesa.
Buke odozada skoro i nema. Čuje se nešto ali tek kad ga pržiš i imaš otvoren prozor. Vani je zvuk čudo ali je unutra jako slabo. Uglavnom tako sam i htio pa zato nisam skidao kat jer mi je Seb rekao kad je on skinuo da je unutra bilo jako bučno.
-
ja ne pitam to zbog opće razlike 19" naspram 18", već jer je to oz leggera...ma kako god ona nekome izgledala,
sviđala se, ne sviđala, ona ima tehničke karakteristike odlične...i to je jako bitan faktor kod odabira felgi..
auto je s njima lakši, manje trpe dijelovi ovjesa, dijelovi prijenosa itd..
kako stoje sa čvrstočom, jel ti se koja već popigala?
Nije. OZ radi jako kvalitetne felge, njeni krakovi idu do ruba tako da prenose ciejlu silu na centar. Za razliku od onih koje imaju rub(usnu).
-
dobra 159 i kombinacija
:thanks
-
Odlična je generacijo! :clap: :ok:
Bit će još bolja :craz
-
Evo mali upgrade Alfice
(http://imageshack.us/a/img833/9493/18ae.jpg)
(http://imageshack.us/a/img688/6865/17aqk.jpg)
(http://imageshack.us/a/img203/581/16avn.jpg)
-
extra
-
....odlično koliko ta priča košta sve skupa....može pp. :ok:
-
Evo mali upgrade Alfice
(http://imageshack.us/a/img833/9493/18ae.jpg)
(http://imageshack.us/a/img688/6865/17aqk.jpg)
(http://imageshack.us/a/img203/581/16avn.jpg)
dobro došao u dnx TI klub :craz :clap:
-
....odlično koliko ta priča košta sve skupa....može pp. :ok:
cijena za gotovinu
(http://imageshack.us/a/img543/2950/19auf.jpg)
-
dobro došao u dnx TI klub :craz :clap:
DNX Ti rules!!! O0
-
cijena za gotovinu
(http://imageshack.us/a/img543/2950/19auf.jpg)
oderali te :da:
dnx7260bt sa ugradnjom i svima kablovima adapterima 700€ :cool:
-
oderali te :da:
dnx7260bt sa ugradnjom i svima kablovima adapterima 700€ :cool:
Nisam nigdje nasao po toj cijeni :?:
-
Uuuu super je kolega! :ok:
-
:clap: Lijepo - skupo.
-
Nisam nigdje nasao po toj cijeni :?:
da si pitao nekoga tko to ima već u autu bi čuo sve :craz
ima tu alfista posvuda i koji hoće pomoći koliko mogu zato kad nešto tražiš i kupuješ raspitaj se malo po forumu ostaneš paf koliko korisnih informacija se da naći a i ljud koji su voljni izaći u susret kolegi :ok:
-
dobro došao u dnx TI klub :craz :clap:
Hahaha
-
Nisam nigdje nasao po toj cijeni :?:
Sta ne pitas ko danko ;), za te novce zadnji model skoro dobijes ;).
Mene je toliko ispo 7260 kojeg mozes viditi u mojoj temi.
A nek je tak ko szo je da nemamo svi iste ;)
-
al šta deru za ove maske , u biti običan komad platike, 5 kuna ne vrijedi oni traže 450 k, i mene je skupo došlo ali
nemam račun blizu sebe, pa valjda imaju na tome 1000 % provizije oni što izrađuju, šta tu može vrijediti.
meni je od 4 unutarnje nogice (držača)jedna pukla pa mi nije ni na kraj pameti da kupujem novu kad vidim ovo.
ipod adapter je valjda onaj obični kablem šta se dobije sa time za ipod i 320 k komad žice,
Danko je iz Njemačke dobio sve to u sklopu multimedije ,čak i komande za volan ako se ne varam.
dok nama tu sve posebno naplačuju.
mene je i više moje koštalo , potražiću račun. on je još dobio neki popust na samu multimediju od 21%,
ja sam platio bez pdv-a na firmu pa je opet bilo puno.
kako tu deru kod nas na takve stvari ,lopovi, da bog propali kad uđemo u EU. :angry:
neću više ni gledati naše dućane , samo ću iz vana naručivati!!!!!!!
-
Dugi nije Can Bus je posebno uzeo, i saht je tio posebno. Al u biti je to to sto je platio ko sto je napiso. Stvar je u tome da je blenda sa sahtom i to je problem, mislim da je i nema posebno.
Mi smo se mislili vratiti prije nekih 5 godina, i da jesam malo bi kod nas kupovo iskreno receno. Austrija je blizu a sa dizelom se isplati otici u vecu spizu bilo cega ;).
Vise sam gledo onak na djelove za alfu i tehnicke stvari. Ovako neke djelive odmah gire staviti i mirna bosna. Dama kad je bila lupana sam vuko sve djelove iz austrije i svabije i opet sam jeftinije proso, nego da sam kod nas kupovo. Isplatio se putni trosak. Pricam o vecim djelovima.
-
Nisam nigdje nasao po toj cijeni :?:
je trebao si ici za zagreb, izgubiti cijeli dan, imati upitnu garanciju i usparati 50 eura :rolll:
-
je trebao si ici za zagreb, izgubiti cijeli dan, imati upitnu garanciju i usparati 50 eura :rolll:
A cuj jakove aj mi daj 50€ ako ih nemas ;), neces dobiti kruh ako ti fali 50 lipa da kupujes di te neznaju a da ne govorimo o 100+ € ;).
Nije bitno dobro zgleda i neka ga sreca prati sa Alficom ;), to je najbitnije
-
al šta deru za ove maske , u biti običan komad platike, 5 kuna ne vrijedi oni traže 450 k, i mene je skupo došlo ali
nemam račun blizu sebe, pa valjda imaju na tome 1000 % provizije oni što izrađuju, šta tu može vrijediti.
meni je od 4 unutarnje nogice (držača)jedna pukla pa mi nije ni na kraj pameti da kupujem novu kad vidim ovo.
ipod adapter je valjda onaj obični kablem šta se dobije sa time za ipod i 320 k komad žice,
Danko je iz Njemačke dobio sve to u sklopu multimedije ,čak i komande za volan ako se ne varam.
dok nama tu sve posebno naplačuju.
mene je i više moje koštalo , potražiću račun. on je još dobio neki popust na samu multimediju od 21%,
ja sam platio bez pdv-a na firmu pa je opet bilo puno.
kako tu deru kod nas na takve stvari ,lopovi, da bog propali kad uđemo u EU. :angry:
neću više ni gledati naše dućane , samo ću iz vana naručivati!!!!!!!
Vidim pisao si u Daminoj temi o updatu Garmin mapi. Pa to je jako slicno kao i na mobu. Imas i mozda link za mape 2013.g.?
Ja sam samo updejtao software preko usb-a, mislio sam da je to dosta, ali izgleda da nije.
-
Vidim pisao si u Daminoj temi o updatu Garmin mapi. Pa to je jako slicno kao i na mobu. Imas i mozda link za mape 2013.g.?
Ja sam samo updejtao software preko usb-a, mislio sam da je to dosta, ali izgleda da nije.
moram vidjeti koja je zadnja karta, ovu koju sad imam unutra je bila zadnja kad sam gledao prije 30 dana.
budem našao linkove pa ću ti poslati.
kako kod mene ide , spojim se laptopom preko mini usb na multimediju i odaberem mass storage ,
tu vidim staru mapu unutra i pošto su istog imena samo prekopiram preko postojeće.
nakon toga je ugasim pa upalim. kad se spajam moram imati sve drivere, znači bitno da je instaliran
MapSource jer sa njime dođu i driveri.
update software nema veze sa kartama, on samo poboljšava optimizaciju i ispravlja bugove,
koju mapu uopče koristiš , cijelu evropu ili adria rute samo ex-yu zemlje ?
meni je sam uređajem došla cijela evropa, ja sam ubacio posebno samo adria rute.
-
Nisam siguran koje su karte gore. Radi mi u HR.
-
Nisam siguran koje su karte gore. Radi mi u HR.
otiđi u opcije od navigacije i tamo pod karte pronađi, to su 2 različite karte koje sam spomenuo,
adria rute ti je ex yu i po meni najdetaljnija ,a možeš koristiti obje, dok si tu voziš na adria rute, kad ideš van ex yu prebaciš na tu evropsku što pretpostavljam da imaš. moraš znati koju kartu koristiš da skineš takvu.
-
Thanks, pogledat cu sutra. Znam za Adria route, koristio sam je na mobu. Vjerovatno nije instalirana.
Jel laptop spojis na kenwooda sa usb extension kabelom di je muski konektor na obadvije strane ili ima neka druga shema?
-
Thanks, pogledat cu sutra. Znam za Adria route, koristio sam je na mobu. Vjerovatno nije instalirana.
Jel laptop spojis na kenwooda sa usb extension kabelom di je muski konektor na obadvije strane ili ima neka druga shema?
da, kod mene je jedna strana mini a druga normalni usb, mini strana ide u multimediju.
-
Instalirane su samo karte CN Europe NT 2012.20
-
Instalirane su samo karte CN Europe NT 2012.20
to sam i predpostavljao jer je to mapa koja se dobije sa kenwoodom , sad reci šta bi htio,
moram vidjeti jel za ovu postojeću dozvoljenja i besplatna nadogradnja ili ne , zaboravio sam kod sebe kako je bilo.
najbolje ako možeš da pitaš tamo gdje su ti prodali za tu kartu , da se ne gnjavimo.
a za adria rute ti mogu pogledati gdje ima linkova pa je ubaciš i koristiš dve.
ja sam CN Europe izbrisao skroz , da idem u inozemstvo ubacim je. nemam mjesta za obje jer su u par godina strašno narasle karte , ili ako hoću imati obje izbacim iz CN Europe zemlje u koje neću nikad ići bar autom , Skandinaviju , Tursku...
pa karta bute manja te stanu obje.
-
Instalirane su samo karte CN Europe NT 2012.20
Pa to ti je jos skoro zadnji update.
Moje su iz 2009 :)), nisam jos aktualizirao al budem do godisnjega
-
Baci neki link za Adria route ako imas. Probat cu ako obadvije stanu. Ako ne onda cu koristiti samo jednu. Mislim da je Adria route puno preciznija za HR.
Hvala na pomoci.
Platim :pivo: kad sam u Zg
-
Pa to ti je jos skoro zadnji update.
Moje su iz 2009 :)), nisam jos aktualizirao al budem do godisnjega
Znam da je zadnji ali kod nas bolje radi adria route :drive:
-
Baci neki link za Adria route ako imas. Probat cu ako obadvije stanu. Ako ne onda cu koristiti samo jednu. Mislim da je Adria route puno preciznija za HR.
Hvala na pomoci.
Platim :pivo: kad sam u Zg
sory kompa , zaboravio sam.
evo ,ovo je još zadnja 4.10 , to ti je otključana verzija, skineš raspakiraš i ubaciš
http://www.directmirror.com/files/NZV0I6D8 (http://www.directmirror.com/files/NZV0I6D8)
inače skidam odavde ali moraš biti regan
http://rapidserbia.rs/viewtopic.php?f=55&t=2014 (http://rapidserbia.rs/viewtopic.php?f=55&t=2014)
-
:thanks
-
si živ jel sluša alfa :hehe:
-
Na brodu sam. Stigao mi je doma pojačani Sachsov kuplung pa jedva čekam da se vratim i to montiram :drive:
-
Na brodu sam. Stigao mi je doma pojačani Sachsov kuplung pa jedva čekam da se vratim i to montiram :drive:
ne seri, koliko te izašao, do koliko NM drži? jel ćeš odmah montirati? jedva čekam :clap:
-
Evo ovo sam uzeo:
http://www.sachsperformance.com/Sachs-Performance-Clutch-Powerclutch/Alfa-Romeo/Alfa-Romeo-159-939-09-05-11-11/1-9-JTDM-8V-85-kW-;-09/2005-11/2011/ZF-Sachs-Clutch-Kit-Custom-Made-Reinforced::677.html (http://www.sachsperformance.com/Sachs-Performance-Clutch-Powerclutch/Alfa-Romeo/Alfa-Romeo-159-939-09-05-11-11/1-9-JTDM-8V-85-kW-;-09/2005-11/2011/ZF-Sachs-Clutch-Kit-Custom-Made-Reinforced::677.html)
http://www.sachsperformance.com/Sachs-Performance-Clutch-Powerclutch/Fiat/Fiat-Punto-Grande-Punto-199-10-05-%3E/1-4-Abarth-114-kW-;-12/2007-/ZF-Sachs-Central-Slave-Cylinder-clutch::691.html (http://www.sachsperformance.com/Sachs-Performance-Clutch-Powerclutch/Fiat/Fiat-Punto-Grande-Punto-199-10-05-%3E/1-4-Abarth-114-kW-;-12/2007-/ZF-Sachs-Central-Slave-Cylinder-clutch::691.html)
Cijene su kao što piše tamo. Kući sam početkom slijedećeg mjeseca i odmah planiram montirati.
-
Evo ovo sam uzeo:
http://www.sachsperformance.com/Sachs-Performance-Clutch-Powerclutch/Alfa-Romeo/Alfa-Romeo-159-939-09-05-11-11/1-9-JTDM-8V-85-kW-;-09/2005-11/2011/ZF-Sachs-Clutch-Kit-Custom-Made-Reinforced::677.html (http://www.sachsperformance.com/Sachs-Performance-Clutch-Powerclutch/Alfa-Romeo/Alfa-Romeo-159-939-09-05-11-11/1-9-JTDM-8V-85-kW-;-09/2005-11/2011/ZF-Sachs-Clutch-Kit-Custom-Made-Reinforced::677.html)
http://www.sachsperformance.com/Sachs-Performance-Clutch-Powerclutch/Fiat/Fiat-Punto-Grande-Punto-199-10-05-%3E/1-4-Abarth-114-kW-;-12/2007-/ZF-Sachs-Central-Slave-Cylinder-clutch::691.html (http://www.sachsperformance.com/Sachs-Performance-Clutch-Powerclutch/Fiat/Fiat-Punto-Grande-Punto-199-10-05-%3E/1-4-Abarth-114-kW-;-12/2007-/ZF-Sachs-Central-Slave-Cylinder-clutch::691.html)
Cijene su kao što piše tamo. Kući sam početkom slijedećeg mjeseca i odmah planiram montirati.
link ti vodi na model od 120ks :?:
trebao bi na ovo
http://www.sachsperformance.com/Sachs-Performance-Clutch-Powerclutch/Alfa-Romeo/Alfa-Romeo-159-939-09-05-11-11/1-9-JTDM-16V-110-kW-;-09/2005-11/2011:::2_1542_4757_4989.html?XTCsid=7im453g68l6lnbhhna692k15m2 (http://www.sachsperformance.com/Sachs-Performance-Clutch-Powerclutch/Alfa-Romeo/Alfa-Romeo-159-939-09-05-11-11/1-9-JTDM-16V-110-kW-;-09/2005-11/2011:::2_1542_4757_4989.html?XTCsid=7im453g68l6lnbhhna692k15m2)
-
Da to je taj. Provjerio sam po kataloškom broju koji mi je Seb dao. Krivi link sam kopirao.
-
Da to je taj. Provjerio sam po kataloškom broju koji mi je Seb dao. Krivi link sam kopirao.
super, jel planiraš još i dizati snagu ili ostaješ na, ne znam koliko trenutno imaš?
-
Neznam ni ja koliko imam konja. Remapirao sam je kod Seba pa sada proklizava u 4. brzini ispod 3000 okretaja. Nadam se da će ova lamela riješiti taj problem pa ću onda samo doraditi mapu.
-
Neznam ni ja koliko imam konja. Remapirao sam je kod Seba pa sada proklizava u 4. brzini ispod 3000 okretaja. Nadam se da će ova lamela riješiti taj problem pa ću onda samo doraditi mapu.
ako imaš onu koja je svima više manje stavljena odna ako si maknuo i ugasio dpf bi trebao imati cca 175ks
koliko km imaš? do koliko je planiraš dizati :?:
-
75tkm. Neznam koliko ću je dignuti. Vidjet ću sa Sebom kad dođem kod njega,moram probati kako ide. Neću ići u max.
-
75tkm. Neznam koliko ću je dignuti. Vidjet ću sa Sebom kad dođem kod njega,moram probati kako ide. Neću ići u max.
ja imam 120tkm i još ništa ne proklizava, da kucnem u drvo, mapa je sebova 175ks + ugašen dpf egr i blindiran egr
a možeš ići do 190ks bez nekih problema po kvačilo i moraš biti normalan po gasu
-
kako misliš normalan po gasu :?:
kad ga poklopiš turbina odradi svoje koliko bilo da bilo ks u igri... :?:
pa ako je jako mapiran i teške si desne noge ne bude dobro završilo :ok:
-
tako znači... :metak :ok:
pa kao i sa svakim autom, ako ga gaziš nemilice šanse su velike :da:
-
Pa ostavi si za rezervu kad rj ovo vrisne, ja sam sad mislim na 17500 jos sa 1.
-
Evo montirao Sachsov pojačani kuplung i KN usis. Nakon toga podešena mapa kod Seba. Više ne proklizava :drive:
(http://imageshack.us/a/img19/7498/img0347tf.th.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/19/img0347tf.jpg/)
(http://imageshack.us/a/img39/9753/foto2mn.th.JPG) (http://imageshack.us/photo/my-images/39/foto2mn.JPG/)
(http://imageshack.us/a/img839/6906/foto1oo.th.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/839/foto1oo.jpg/)
-
(http://imageshack.us/a/img39/9753/foto2mn.th.JPG) (http://imageshack.us/photo/my-images/39/foto2mn.JPG/)
-
koliko sada imaš ks i nm?
jel se ponaša pedala kao serijsko kvačilo ili je tvrđe?
u kakvom ti je stanju dvomaseni?
-
koliko sada imaš ks i nm?
jel se ponaša pedala kao serijsko kvačilo ili je tvrđe?
u kakvom ti je stanju dvomaseni?
Neznam koja je snaga jer nisam mjerio ali pretpostavljam negdje 170-180ks.
Pedala je možda za nijansu tvrđa ali praktički nezamjetno.
Zamašnjak spržen i ima lufta pa sam i to zamijenio da nemoram za par tkm opet otvarati.
(http://imageshack.us/a/img5/9923/333aq.th.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/5/333aq.jpg/)
-
Neznam koja je snaga jer nisam mjerio ali pretpostavljam negdje 170-180ks.
Pedala je možda za nijansu tvrđa ali praktički nezamjetno.
Zamašnjak spržen i ima lufta pa sam i to zamijenio da nemoram za par tkm opet otvarati.
(http://imageshack.us/a/img5/9923/333aq.th.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/5/333aq.jpg/)
Jel ti ostao zamašnjak stari? Jel bi mi ga htio pokloniti? :craz
-
Mislim da ga neću poklanjati nikome :craz
-
Mislim da ga neću poklanjati nikome :craz
platim ti ga po kg :craz
-
platim ti ga po kg :craz
:hehe: :hehe:
Odlicna alfica :love:
-
:hehe: :hehe:
Odlicna alfica :love:
:thanks
-
:handclap: :handclap: :handclap: to nas sve ceka :))
-
Remap je rađen kod Seba kao što sam već pisao u temi Tuning. Ispuh Lastovčić.
(http://imageshack.us/a/img844/4593/78290481.jpg)
(http://imageshack.us/a/img842/4129/50953554.jpg)
(http://imageshack.us/a/img28/2484/68784341.jpg)
Ovo su 100mm izlazi?
-
110mm
-
110mm
Ideššš...
Koliko te izašlo to?
- mislim da ću ja na 90 ili 100mm...ovo mi je malo preveliko...
-
Da preveliko! Ja sam se prestravio kad sam dosao nazad do Lastovčića po auto :o000:
Lupio se po čelu, Šta sam ovo montirao??? ....Ali u biti i nije tako loše kad se navikneš ::) Barem se svi zapitaju kad vide: Pa koji je motor unutra?
Neznam točno koliko sam platio, doma su mi računi a sad sam na brodu.
Uglavnom daje 5 godina garancije (isto kao i Supersprint :hehe: )
Evo sad sam vidio da sam napisao cijenu u temi Tuning & styling / Odg: Chip tuning.
1700kn
-
To je Inox ili...?
Ovo je 90mm od Ragazzonia, izgleda ok - iako bi možda baš 100mm bio savršen...
(http://img201.imageshack.us/img201/1397/9xhj.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/201/9xhj.jpg/)
-
Usporediš taj i moj pa se odlučiš. Izbor nastavka za auspuh je osobna stvar. Svaki čovjek ima neko mišljenje o tome. Važno je da se tebi sviđa.
-
Bio danas na valjcima i ugodno iznenađen rezultatom :grin:
BHP: 191,7
TORQUE: 399,8
(http://imageshack.us/a/img600/8669/ezyt.th.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/600/ezyt.jpg/)
(http://imageshack.us/a/img801/8743/cvk5.th.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/801/cvk5.jpg/)
-
Bio danas na valjcima i ugodno iznenađen rezultatom :grin:
BHP: 191,7
TORQUE: 399,8
(http://imageshack.us/a/img600/8669/ezyt.th.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/600/ezyt.jpg/)
(http://imageshack.us/a/img801/8743/cvk5.th.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/801/cvk5.jpg/)
Di si bio na valjke?
-
Auto Tim Zg
-
Si radio jos sta na autu osim auspuha i remapa za tih 190 ks? Prolistao sam na brzinu temu pa sam samo to nasao...
-
Bio danas na valjcima i ugodno iznenađen rezultatom :grin:
BHP: 191,7
TORQUE: 399,8
...
Znači došao si u Zg sa 150ks, a otišao sa 440ks? :hap:
Ako se ne varam, to je sve na račun remapa :o000:
- gdje si ga radio?
-
Bio danas na valjcima i ugodno iznenađen rezultatom :grin:
BHP: 191,7
TORQUE: 399,8
(http://imageshack.us/a/img600/8669/ezyt.th.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/600/ezyt.jpg/)
(http://imageshack.us/a/img801/8743/cvk5.th.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/801/cvk5.jpg/)
odlična čađara.
ali daj ti radije otvori temu za Bussa :)
-
Si radio jos sta na autu osim auspuha i remapa za tih 190 ks? Prolistao sam na brzinu temu pa sam samo to nasao...
Usis KN, ispuh,remap
-
Znači došao si u Zg sa 150ks, a otišao sa 440ks? :hap:
Ako se ne varam, to je sve na račun remapa :o000:
- gdje si ga radio?
Seb mi je radio remap. Mislim da je on jedini koji je digao sa 150 na 440 ks :smijeh
-
odlična čađara.
ali daj ti radije otvori temu za Bussa :)
Bit će i Busso ovih dana. Tek sam stigao doma. Sutra prepis, zimske gume i detaljan pregled.
-
Seb ni je radio remap. Mislim da je on jedini koji je digao sa 150 na 440 ks :smijeh
190ks + 250ks = 440ks :hap:
-
190ks + 250ks = 440ks :hap:
Da da tako je!!!
-
Bit će i Busso ovih dana. Tek sam stigao doma. Sutra prepis, zimske gume i detaljan pregled.
Super...čestitam na pravoj mašineriji :)
sprema se neki Busso meet u bližoj budućnosti pa se nadam da ćeš se pridružiti...
zimske gume idu na original 17" felge?
-
190ks + 250ks = 440ks :hap:
trebao si ic na 500KS
-
Super...čestitam na pravoj mašineriji :)
sprema se neki Busso meet u bližoj budućnosti pa se nadam da ćeš se pridružiti...
zimske gume idu na original 17" felge?
Busso meet je svakako dobr ideja :party
Ja se nadam da ce zimske gume ici na OZ Superturismo bijele boje. Sta mislite o toj kombinaciji?
-
trebao si ic na 500KS
Ne drzi lamela toliko ::)
-
Busso meet je svakako dobr ideja :party
Ja se nadam da ce zimske gume ici na OZ Superturismo bijele boje. Sta mislite o toj kombinaciji?
Pa felge su super ali bijela boja na ovu boju auta nisam siguran iako bi moglo pasati
a jesi dobio s njom GTA telefonke original?
a moj prijedlog za zimski set ako nemaš GTA telefonke je ovaj:
http://www.njuskalo.hr/alu-felge/alfa-romeo-gt-oglas-8685103 (http://www.njuskalo.hr/alu-felge/alfa-romeo-gt-oglas-8685103)
-
nisam dobio drugi set felgi.
-
nisam dobio drugi set felgi.
onda se ne misli nego pikni ove
http://www.njuskalo.hr/alu-felge/alfa-romeo-gt-oglas-8685103 (http://www.njuskalo.hr/alu-felge/alfa-romeo-gt-oglas-8685103)
original felge od Alfi Gt 3.2, 147 GTA i 156 GTA od 2004. nadalje (pašu i na velike Brembo čeljusti)
-
serijsko kvačilo ti ovo drži?
mislim da je to vrh za trenutni hardver :craz
-
Lamela i korpa su pojacani od Sachsa.
Ja isto mislim da je ovo top. Mozda cak i previse za getribu. Za sada je ok, vidjet cemo koliko ce izdrzati.
-
Seb ni je radio remap. Mislim da je on jedini koji je digao sa 150 na 440 ks :smijeh
jesam radio ja ili nisam?
-
jesam radio ja ili nisam?
Ti si radio. To je trebalo pisati: Seb mi je radio remap.
-
:ok:
-
Lamela i korpa su pojacani od Sachsa.
Ja isto mislim da je ovo top. Mozda cak i previse za getribu. Za sada je ok, vidjet cemo koliko ce izdrzati.
jesi za ovu mapu pojacavao korpu, lamelu, zamasnjak i turbinu? Meni je na slicnoj mapi riknula turbina i proklizavalo kvacilo. sve to na 100.000 km. Sada sa novim kvacilom nakon 20.000 opet proklizava. Bas me zanima kava su tvoja iskustva i sto si uradio? :thanks
-
I ja vozim na istoj mapi (30tkm) i zasad ništa. Nemojte me strašiti. ;)
-
ima u engleskoj kvačila koliko hoćete :hehe:
-
jesi za ovu mapu pojacavao korpu, lamelu, zamasnjak i turbinu? Meni je na slicnoj mapi riknula turbina i proklizavalo kvacilo. sve to na 100.000 km. Sada sa novim kvacilom nakon 20.000 opet proklizava. Bas me zanima kava su tvoja iskustva i sto si uradio? :thanks
Prvo mi je proklizavao, pa sam stavio pojacanu lamelu i korpu od Sachsa i odmah zamijenio zamajac jer je bio sprzen. Drugo sve je ok. Mora ici pojacana lamela i korpa zbog okretnog momenta.
-
Pa totalno si zapostavio 159-tku otkad si uzeo GTA, jel još živa? ::)
-
Pa totalno si zapostavio 159-tku otkad si uzeo GTA, jel još živa? ::)
a ko nebi zapostavio 159 uz GTA :hap: :hap:
-
Evo stigao sa broda prije par sati pa da malo obnovim temu a kad ono napadi iz svih krajeva Lijepe Nase :o000:
Hahahahaha
Imate pravo, malo sam je zapostavio u zadnjih godinu dana. Ali morao sam se malo izgustati sa Bussom :drive:
159-ka je za to vrijeme u rukama drage sestrice. Do sada je skupila 98600 sretnih km!
A sada ce vjerovatno u prodaju :icon_frown:
-
Evo stigao sa broda prije par sati pa da malo obnovim temu a kad ono napadi iz svih krajeva Lijepe Nase :o000:
Hahahahaha
Imate pravo, malo sam je zapostavio u zadnjih godinu dana. Ali morao sam se malo izgustati sa Bussom :drive:
159-ka je za to vrijeme u rukama drage sestrice. Do sada je skupila 98600 sretnih km!
A sada ce vjerovatno u prodaju :icon_frown:
šteta što si je zapostavio ali seki sigurno osmjeh ne silazi sa lica
-
Prvo je rekla da joj je taj auto prevelik, a sad kad se navikla na nju zao joj je sto prodajem hahaha
-
Prvo je rekla da joj je taj auto prevelik, a sad kad se navikla na nju zao joj je sto prodajem hahaha
tako ti je to sa ženama nikad udovoljiti
-
tako ti je to sa ženama nikad udovoljiti
Bome je Seb ponovno uzea 159 ti nakon sto mu je žena žalila za prošlom :craz
-
:Close: